Jump to content

Νέοι αστρονόμοι στη περιοχή της Πάτρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους!Επειδή περνώ το καλοκαίρι με μέτρια επαφή με την αστρονομία,θέλω να μάθω αν τυχαίνει και υπάρχουν νέοι που ασχολούνται με την αστρονομία στη περιοχή της Πάτρας.Όσοι ασχολούνται ας απαντήσουν. :cheesy:

Αν θες να φτιάξεις μια μηλόπιτα εκ του μηδενός, πρέπει πρώτα να δημιουργήσεις το Σύμπαν.

Carl Sagan

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

καλησπερα.Ειναι ωραια πολη η πατρα για σπουδες...;γιατι ειναι μια απο τις πολεις που μπορει να επιλεξω και ναι ασχολουμαι με την αστρονομια. :D
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

καλησπερα.Ειναι ωραια πολη η πατρα για σπουδες...;γιατι ειναι μια απο τις πολεις που μπορει να επιλεξω και ναι ασχολουμαι με την αστρονομια. :D

 

Βασικά θα πάω τρίτη λυκείου,αλλά έχω φίλους φοιτητές,είναι σε γενικές γραμμές ωραία πόλη.Για να ακριβολογώ όμως μένω κάπου 16 χιλιόμετρα έξω από αυτήν.Αν έρθεις Πάτρα μπορείς να επικοινωνήσεις :wink:

Αν θες να φτιάξεις μια μηλόπιτα εκ του μηδενός, πρέπει πρώτα να δημιουργήσεις το Σύμπαν.

Carl Sagan

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Το γνωρίζω,και για το σύλλογο και για τον astrovox,αλλά θέλω να μάθω και για νέους που ασχολούνται με την αστρονομία στην περιοχή της Πάτρας,στην ηλικία μου περίπου.

Αν θες να φτιάξεις μια μηλόπιτα εκ του μηδενός, πρέπει πρώτα να δημιουργήσεις το Σύμπαν.

Carl Sagan

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης