Jump to content

webcam+android γινεται;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπεριζω ολους τους φιλους.Ξερει κανεις αν υπαρχει καποια εφαρμογη που να κανει να δουλευει μια webcam σε συσκευη android;Βρισκω διαφορες αλλα δεν δουλευει καμια,εχει κανεις να προτεινει τιποτα;
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

ΑΛΗΘΙΝΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ!!!!!!!](*,)

«Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος ...» Άλμπερτ Αϊνστάιν. :-$

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

ΑΛΗΘΙΝΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ!!!!!!!](*,)

«Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος ...» Άλμπερτ Αϊνστάιν. :-$

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Παρά τις διαβεβαιώσεις το βρίσκω δύσκολο να βλέπει και να χειρίζεται κανονικά την κάμερα το android κινητό αν δεν είναι rooted...

Το root πάντως το θεωρώ σχεδόν υποχρεωτικό για να δουλεύει όπως πρέπει το κινητό... Χάνεις όμως την εγγύησή σου... Σκέψου και αποφάσισε. Το δικό μου το έκανα από την δεύτερη μέρα που το πήρα root.

Facebook Giorgos'' videoastronomy page https://www.facebook.com/videoastronomy/
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ρίξε μια ματιά εδώ:

 

http://www.greeceandroid.gr/dev/144-root

 

Πάντως εγώ έκανα και το προηγούμενό μου κινητό root και το τωρινό και κάθε μελλοντικό μοντέλο που θα αποκτώ θα το κάνω root. Ήταν να μην κάνω την αρχή :cheesy:

Facebook Giorgos'' videoastronomy page https://www.facebook.com/videoastronomy/
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Γιωργο σ'ευχαριστω.Η αληθεια ειναι οτι ακομη δεν εχω ασχοληθει με το θεμα γιατι προς το παρον χρησιμοποιω το baader microstage.Οταν θα εχω νεοτερα θα ενημερωσω.........παντως το root με φοβισε λιγο για να πω την αληθεια ισως το δοκιμασω σε καποιο παλιο κινητο
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Συμφωνώ απόλυτα με τον giorgosgr, το root πραγματικά απογειώνει το android. Ο μόνος λόγος που δεν το κάνω στο τωρινό μου τηλέφωνο (Note3) είναι οτι χάνει κάποιες αρκετές λειτουργίες το s-pen, αλλιώς θα το είχα κάνει από την πρώτη μέρα!
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Επίσης είναι καλό σε rooted συσκευές, προτού ξεκινήσουμε να αφαιρούμε εφαρμογές να πάρουμε backup. Μία καλή λύση είναι το titanium backup, που μπορεί ανά πάσα στιγμή να επαναφέρει το κινητό σε κανονική κατάσταση μετά από μία αστοχία. Επίσης βολεύει αρκετά η λειτουργία freeze που έχει για την προσωρινή απενεργοποίηση των εφαρμογών, ώστε να διαπιστώσουμε ότι η συσκευή λειτουργεί κανονικά και χωρίς αυτές.
# Σπύρος Αντωνόπουλος #
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης