Jump to content

Ομαδική Παραγγελία από Astroshop και FLO


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αστροφίλοι μου καλησπέρα,

 

Επιστρέψαμε απο την 10η ΠΕΕΑ γεμάτοι εμπειρίες και γνώσεις. Είχα την ευχαρίστηση να γνωρίσω πολλά παιδιά από το forum και να ανταλλάξουμε ιδέες και απόψεις!

 

Αυτό που ευχαρίστησε περισσότερο είναι τα καλά σας λόγια για τις ομαδικές παραγγελίες που διοργανώνουμε και μάλιστα ειπώθηκε μία ωραία ιδέα, να γίνεται την πρώτη εβδομάδα του μήνα, ώστε να το γνωρίζουν τα μέλη και να συμμετέχουν.

 

Για να μην δημιουργούμε συνέχεια νέα θέματα, ανακοινώνω ότι η ομαδικές παραγγελίες θα γίνονται την πρώτη εβδομάδα κάθε μήνα σε αυτό εδώ το θέμα. Όσοι επιθυμούν να συμμετέχουν να μου στέλνουν PM με τα προιοντα που θελουν απο το firstlightoptics.co.uk.

 

Για τον μήνα Αύγουστο λοιπόν η παραγγελία θα γίνει στις 10 του μήνα.

SkyWatcher Esprit 100ED PRO Triplet

ASI183MM-C Pro | Canon EOS 100D

ZWO EFW 8x1,25'' w/ Baader LRGB HOS

ZWO OAG w/ ASI290MM Mini

SkyWatcher EQ6-R PRO w/ EQMOD

PegasusAstro Pocket Powerbox

Intel Compute Stick

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η παραγγελια θα γινει αυριο. Οποιος θελει να συμμετεχει εχει περιθωριο μεχρι αυριο στις 6 το απογευμα. Επομενη ομαδικη παραγγελια την πρωτη εβδομαδα του Σεπτεμβριου.

SkyWatcher Esprit 100ED PRO Triplet

ASI183MM-C Pro | Canon EOS 100D

ZWO EFW 8x1,25'' w/ Baader LRGB HOS

ZWO OAG w/ ASI290MM Mini

SkyWatcher EQ6-R PRO w/ EQMOD

PegasusAstro Pocket Powerbox

Intel Compute Stick

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ναι Νίκο μου την έκανα εχθές. Επειδή 2 πράγματα γράφουν 5-7 μέρες η έχουμε μια βδομάδα καθυστέρηση.

SkyWatcher Esprit 100ED PRO Triplet

ASI183MM-C Pro | Canon EOS 100D

ZWO EFW 8x1,25'' w/ Baader LRGB HOS

ZWO OAG w/ ASI290MM Mini

SkyWatcher EQ6-R PRO w/ EQMOD

PegasusAstro Pocket Powerbox

Intel Compute Stick

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παντελη σε ευχαριστω πολυ......

 

Παρελαβα τα πραγματα μου σε αριστη κατασταση, οπως ηρθαν απο Flo...

Αψογη συνεργασια !!!!!!! :D

 

Νικος.

Νικος Π.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Παιδιά σας ευχαριστώ κι εγώ για την εμπιστοσύνη που μου δείχνετε! Οι ομαδικές παραγγελίες δημιουργήθηκαν κατόπιν δική σας επιμονής και χαίρομαι που μένετε ευχαριστημένοι.

 

Να υπενθυμίσω ότι η ομαδικές παραγγελίες θα ανακοινώνοντα την πρώτη εβδομάδα κάθε μήνα σε αυτό εδώ το θέμα.

 

Η επόμενη ομαδική παραγγελία θα γίνει στις 12 Σεπτεμβρίου. Όσοι επιθυμούν να συμμετέχουν να μου στέλνουν PM με τα προιοντα που θελουν απο το firstlightoptics.co.uk ή astroshop.eu

SkyWatcher Esprit 100ED PRO Triplet

ASI183MM-C Pro | Canon EOS 100D

ZWO EFW 8x1,25'' w/ Baader LRGB HOS

ZWO OAG w/ ASI290MM Mini

SkyWatcher EQ6-R PRO w/ EQMOD

PegasusAstro Pocket Powerbox

Intel Compute Stick

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Να ρωτήσω: Πώς ακριβώς γίνεται η διαδικασία; Σου λέμε τί θέλουμε; Ποιός πληρώνει; Γιατί το κάνουμε ομαδικά, πετυχαίνουμε καλύτερες τιμές; Πώς γίνεται η όλη φάση;
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλησπερα,

 

Μοιραζομαστε τα μεταφορικα. Γινεται προπληρωμη με καταθεση σε τραπεζικο λογαριασμο.

SkyWatcher Esprit 100ED PRO Triplet

ASI183MM-C Pro | Canon EOS 100D

ZWO EFW 8x1,25'' w/ Baader LRGB HOS

ZWO OAG w/ ASI290MM Mini

SkyWatcher EQ6-R PRO w/ EQMOD

PegasusAstro Pocket Powerbox

Intel Compute Stick

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Οντως οι ομαδικες συμφερουν. Επιπλεον υπαρχει αριστη συννενοηση και συντονισμος και καποια απορια να εχεις σχετικα με την διαδικασια και την παραλαβη ο Κ. Magicstar, που νομιζω ειναι ο συντονιστης, ειναι εκει να στην λυσει. Προσφατα παρελαβα και εγω κατι που ειχα παραγγειλει και ολα φανηκαν τοσο απλα. Τελος υπηρχε συνεχης ενημερωση για την ολη πορεια της παραγελειας :cheesy: :cheesy: :cheesy:

"Εγω =1÷γνώση

 

Όσο περισσότερη η γνώση τόσο μικρότερο το εγώ, όσο μικροτερη η γνώση, τόσο μεγαλύτερο το εγώ" Albert Einstein

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Θέλω και εγώ να ευχαριστήσω τον Παντελή για την πρωτοβουλία που ανέλαβε και τον κόπο που κάνει να μας εξυπηρετήσει!

 

Απλώς να πω ότι θα πρέπει να είμαστε συνεπείς απέναντί του και να μην ακυρώνουμε παραγγελίες όταν ήδη έχουν διεκπεραιωθεί και πληρωθεί. Όχι να βγαίνει και χαμένος και να αναγκάζεται μετά να πουλάει όσα μετάνιωσαν άλλοι να αγοράσουν. Αυτό.

Δημήτρης Καπετανάκης

CGCG108-138:

Mag 15.5v, να τ''αφήσω;

Πολλά τα mag Άρη!

 

Το flickr μου

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια.

 

Να υπενθυμίσω στους φίλους ότι θα γίνουν δύο παραγγελίες. Μία από astroshop.eu και μία από firstlightoptics.co.uk στις 12 Σεπτεμβρίου.

 

Είμαστε ήδη 5 άτομα οπότε τα μεταφορικά βγαίνουν 4-5 ευρώ ανά άτομο.

 

Όσοι θέλετε να συμμετέχετε στείλτε μου PM.

SkyWatcher Esprit 100ED PRO Triplet

ASI183MM-C Pro | Canon EOS 100D

ZWO EFW 8x1,25'' w/ Baader LRGB HOS

ZWO OAG w/ ASI290MM Mini

SkyWatcher EQ6-R PRO w/ EQMOD

PegasusAstro Pocket Powerbox

Intel Compute Stick

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Παιδιά η παραγγελίες έγιναν και στα δύο site! Σύντομα θα έχετε ενημέρωση με PM για την πορεία των προϊόντων.

SkyWatcher Esprit 100ED PRO Triplet

ASI183MM-C Pro | Canon EOS 100D

ZWO EFW 8x1,25'' w/ Baader LRGB HOS

ZWO OAG w/ ASI290MM Mini

SkyWatcher EQ6-R PRO w/ EQMOD

PegasusAstro Pocket Powerbox

Intel Compute Stick

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Να ευχαριστήσω και γώ με τη σειρά μου τον φίλο Παντελή για την πρωτοβουλία του.

Το μόνο που χρειάστηκε ήταν να του πω τι θέλω και έτσι σε ακριβώς μια βδομάδα το έχω στα χέρια μου...

http://www.astrovox.gr/forum/album_showpage.php?pic_id=20113 :D

Δεν έμπλεξα ούτε με παραγγελίες, με κάρτες ούτε με emails ούτε με capital controls.

Η πιο εύκολη αγορά που έχω κάνει!

Ευχαριστώ και πάλι!

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Σταμάτη ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!! Είμαι στη διαθεση σου για ότι χρειαστείς!

 

Νίκο μου επειδή κάποια προιόντα έγραφαν 3-5 μέρες αναμένω να τα στείλει σήμερα. Εγώ τα παράγγειλα την Δευτέρα αργά το βράδυ (οπότε Τρίτη την είδαν). Μόλις μάθω ημερομηνία παραλαβής θα σου στείλω και PM.

SkyWatcher Esprit 100ED PRO Triplet

ASI183MM-C Pro | Canon EOS 100D

ZWO EFW 8x1,25'' w/ Baader LRGB HOS

ZWO OAG w/ ASI290MM Mini

SkyWatcher EQ6-R PRO w/ EQMOD

PegasusAstro Pocket Powerbox

Intel Compute Stick

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Παρέλαβα χθες το μέρος της ομαδικής παραγγελίας που μου αναλογούσε. Σε άψογη κατάσταση όπως και την προηγούμενη φορά, αξιόπιστα και οικονομικά. Παντελή, σε ευχαριστούμε και πάλι για την προσπάθεια να οργανώσεις και να συντονίσεις την παραγγελία.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Παρέλαβα κ εγώ εχτες όσα είχα παραγγείλει στον Παντελή. Άριστη συννενόηση, τα πράγματα σε άψογη κατάσταση, γρήγορα και οικονομικά με συνεχή ενημέρωση και στοχευμενες συμβουλές για την καλύτερη εξυπηρέτηση μου. Τι άλλο να ζητήσει κανείς; Προσωπικά θεωρώ ότι είμαστε τυχεροί που ο Παντελής είναι μέρος της κοινότητας μας όχι για την πρωτοβουλία του μόνο αλλά κυρίως για τον χαρακτήρα του. Κυριολεκτικά μάγος! :cheesy:

static1.squarespace.com(1).png

             www.star-surfing.com

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Οτι και να πω πραγματικα ειναι λιγο για τον Παντελη, τον ευχαριστω παρα πολυ για την καθοδηγηση και την αποστολη της παραγγελιας μου. Τα πραγματα εφτασαν σε εξαιρετικη κατασταση Σαντορινη και σιγουρα πρεπει να με εχει στα υποψιν και για την επομενη.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Παρέλαβα κι εγώ την παραγγελία μου και θα ήθελα να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου τον Παντελή που ανέλαβε το όλο θέμα.

Οι εντυπώσεις είναι άριστες σε κάθε επίπεδο (βοήθεια, συμβουλές, δοκιμές), αλλά θα ήθελα να μείνω στο σημείο της τήρησης των χρόνων. Δηλαδή, τότε θα παραγγείλουμε, τότε θα παραλάβουμε κι έτσι κι έγινε!

Ευχαριστώ πολύ, Παντελή.

...,εάν αποτύχει, τουλάχιστον θα αποτύχει έχοντας τολμήσει να μεγαλουργήσει. Οπότε η θέση του ποτέ δεν θα είναι ανάμεσα στις κρύες και δειλές ψυχές, που δεν γνώρισαν ποτέ, ούτε τις νίκες ούτε τις ήττες. (Theodore Roosevelt)
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλησπέρα παιδιά!!! Ευχαριστω πολύ για τα καλα σας λόγια! Η επομενη ομαδικη παραγγελια απο FLO θα γίνει την Παρασκευη 7 Οκτωβρίου. Στειλτε μου PM τα πραγματα που θελετε.

SkyWatcher Esprit 100ED PRO Triplet

ASI183MM-C Pro | Canon EOS 100D

ZWO EFW 8x1,25'' w/ Baader LRGB HOS

ZWO OAG w/ ASI290MM Mini

SkyWatcher EQ6-R PRO w/ EQMOD

PegasusAstro Pocket Powerbox

Intel Compute Stick

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλησπέρα παιδιά. Παρέλαβα ότι είχα παραγγείλει σε άψογη κατάσταση και σε πολύ ανταγωνιστικες τιμές. Παντελή σευχαριστώ και γω με τη σειρά μου για την οργάνωση και για όλη την υποστήριξη σου γενικότερα.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλησπερα και απο εμενα.Παντελη επειδη δεν γνωριζω πως παει το θεμα με την ομαδικη παραγγελια τα μεταφορικα πως διαμορφωνονται?Πχ εγω ενδιαφερομαι για αυτο εδω

 

https://www.firstlightoptics.com/barlow-eyepieces/celestron-luminos-25x-barlow.html

 

Τα μεταφορικα αν το παραγγειλω μονος μου βγαινουν στα 17.95 λιρες.

 

Με την ομαδικη παραγγελια πως παει ακριβως?

 

Τελος προλαβαινω για μεθαυριο?

 

Ευχαριστω!

Celestron C11 280/2800 - Skywatcher Black Diamond 200/1000 dsf

Skywatcher neq6 pro go-to

Asi 224mc

Guiding 9*50 celestron finder

Televue Powermate 2.5x

Nikon D7200 - Canon 600d mod

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλησπερα. Συνολικα με τη συμμετοχη σου στα μεταφορικα βγαινει 115 ευρω. Ναι προλαβαινεις.

SkyWatcher Esprit 100ED PRO Triplet

ASI183MM-C Pro | Canon EOS 100D

ZWO EFW 8x1,25'' w/ Baader LRGB HOS

ZWO OAG w/ ASI290MM Mini

SkyWatcher EQ6-R PRO w/ EQMOD

PegasusAstro Pocket Powerbox

Intel Compute Stick

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης