Jump to content

COMET_2006A1(POJMANSKI)


MANOS

H ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΓΙΑΤΙ ΦΥΣΙΚΑ ΗΘΕΛΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ASA.ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ

ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΚΑΝΑ PIGGYBACK ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΕΤΧ 70.

ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΟ AΛΛΑ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΜΟΥ ΧΤΕΣ ΗΤΑΝ Η ΟΠΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ.ΤΗΝ ΣΤΕΛΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΨΟΥΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ...Ο ΚΟΜΗΤΗΣ ΜΕ ΤΑ

ΚΙΑΛΙΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΑΝ ΑΣΤΕΡΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ

ΒΑΘΜΟ ΣΥΜΠΥΚΝΩΣΗΣ(DC=8)KAI MEΓΕΘΟΣ ~5.5 Η ΟΥΡΑ ΤΟΥ

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΗ.ΠΡΟΚΥΤΑΙ ΓΙΑ ΟΥΡΑ ΙΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΚΟΝΗΣ

Ο ΚΟΜΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΗΣ ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ.

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ

ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΟΥΡΑΝΟ.

ΜΑΝΟΣ


From the category:

Κομήτες

· 468 images
  • 468 images
  • 1178 σχόλια εικόνας

Photo Information


Προτεινόμενα σχόλια

Μανο,

 

Πιστευω ενα η περισσοτερα dark frame θα βοηθουσαν παραπολυ σε αυτη την προσπαθεια. Οσον αφορα το ΙΣΟ, παρε μερικες εκθεσεις με ΙΣΟ 800 και 1600 (πχ. 10", 20", 30") και κανε μια συνγκριση ... πιστευω να βρεις οτι το ΙΣΟ 1600 δεν προσφερει τιποτα οσον αφορα σημα αλλα εχει αρκετο θορυβο. Θα σου προτεινα οποτε μπορεις να προχωρας με ΙΣΟ 100, 200 η 400.

 

Καλο τριημερο.

 

Αντωνης.

Σύνδεσμος για σχόλιο

ΦΙΛΕ FOEHAMMER ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Ο ΚΟΜΗΤΗΣ ΑΝΑΤΕΛΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΙΣ 4.00 ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗΣ 5.00-5.45 ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΤΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΗΛΙΟ ΚΑΙ Η ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΕΛΛΑΤΩΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ

ΑΝΤΩΝΗ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΙΣ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ.ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΙΔΑΙΤΕΡΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΩΙ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ.

ΜΑΝΟΣ

Σύνδεσμος για σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης