Jump to content

Η αυγιουστιατικη πανσεληνος στο Ριο


skywalker

Ηθελα να ξεφυγω λιγο,εβλεπα το φεγγαρι κ δεν αντεχα...Πηρα τη φωτογραφικη,τριποδο τη βεσπα μου κ εκανα μια νυχτερινη αποδραση στα απεναντι μερη.....

From the category:

Πορτρέτα του ουρανού

· 2119 images
  • 2119 images
  • 6274 σχόλια εικόνας

Photo Information


Προτεινόμενα σχόλια

Πανεμορφη φωτογραφια Νικο..τωρα εξηγειται γιατι δεν σε εβρισκα στο τηλεφωνο!!Αν κ "μισω" την γεφυρα για την φωτορυπανση που δημιουργει χαιρομαι πολλες φορες να την βλεπω..Απο το Αντιριο την τραβηξες?
Σύνδεσμος για σχόλιο

Ευχαριστω κ συγνωμη...Ναι απο το Αντιριο τη τραβηξα.

Η γεφυρα ειναι μεγαλο προβλημα γιατι μας χαλαει ολο το Βορρα!!!! Να παρουμε σφεντονες και να κανουμε μια βολτα στη γεφυρα με τα ποδια....?

Σύνδεσμος για σχόλιο
Ναι να παμε..αλλα Νικο..καλα που το ειπες δημοσια στο αστροβοξ ετσι ωστε 1360 ατομα να ξερουν,αν ακουστει στις ειδησεις οτι αγνωστοι εσπασαν τους προβολεις της γεφυρας,ποιοι το εκαναν!!!!Χαχαχαχαχα!!
Σύνδεσμος για σχόλιο

Γειά σου Νίκο,

 

Την επομένη φορά προσπάθησε να πάρεις δυο εκθέσεις. Μια της σελήνης και μια του επίγειου χώρου. Δοκίμασε να συνθέσεις τις φότο στο photoshop. Έτσι θα πετύχεις καθαρή σελήνη.

 

Κώστας

Σύνδεσμος για σχόλιο

Καλη ιδεα σου!!!

Το ειχα στο νου αλλα ξερεις θελω να ειναι η φωτογραγιες μου ''απειραχτες''..Μια προσπαθεια ομως δεν κανει κακο,ευχαριστω Κωστα.

Σύνδεσμος για σχόλιο

Καλη ιδεα σου!!!

Το ειχα στο νου αλλα ξερεις θελω να ειναι η φωτογραγιες μου ''απειραχτες''..Μια προσπαθεια ομως δεν κανει κακο,

ευχαριστω Κωστα.

Σύνδεσμος για σχόλιο

Νίκο,

 

Με τη σελήνη σε αυτό το ύψος η φωτογραφία πρέπει να "πειραχτεί" για να αποδώσει την πραγματικότητα.

 

Να'σαι καλά,

Κώστας

Σύνδεσμος για σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης