Jump to content

Kιθαιρώνας 9/12/2015 κανείς;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το σκέφτομαι να πάω άυριο στον Κιθαιρώνα για τη νέα Σελήνη, σε εκείνη την τοποθεσία κοντά στα Βίλια, αλλά δεν πολυθέλω να πάω εκεί μες την ερημιά μόνος. Θα πάει κανένας άλλος;
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Προς ενημέρωσή σου, την τελευταία φορά που πήγα (5/8/15) η κατάσταση του δρόμου που οδηγεί στο ξέφωτο ήταν αυτή της φωτογραφίας. Σε ορισμένα σημεία το νεροφάγωμα δημιουργεί γκρεμό 30 εκατοστών. Έχεις τζιπ;

 

Κατά τ' άλλα η κοινωνική συμπεριφορά στο forum πάσχει βαρύτατα τα τελευταία χρόνια. Αναλαμβάνω το μερίδιο της ευθύνης που μου ανήκει αλλά δεν μπορώ να επανορθώσω αυτό το ΣΚ καθώς έχω εφημερία. Αν εξαιρέσεις τα αραιά σύννεφα πάντως και το αεράκι ο ουρανός ήταν πολύ καλός χθες το βράδυ στον Πειραιά.

photo1.thumb.jpg.40057ba6e198b01cbc16e966178d7ed3.jpg

Οὖτιν με κικλήσκουσι

 

My Optics

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Προς ενημέρωσή σου, την τελευταία φορά που πήγα (5/8/15) η κατάσταση του δρόμου που οδηγεί στο ξέφωτο ήταν αυτή της φωτογραφίας. Σε ορισμένα σημεία το νεροφάγωμα δημιουργεί γκρεμό 30 εκατοστών. Έχεις τζιπ;

 

Κατά τ' άλλα η κοινωνική συμπεριφορά στο forum πάσχει βαρύτατα τα τελευταία χρόνια. Αναλαμβάνω το μερίδιο της ευθύνης που μου ανήκει αλλά δεν μπορώ να επανορθώσω αυτό το ΣΚ καθώς έχω εφημερία. Αν εξαιρέσεις τα αραιά σύννεφα πάντως και το αεράκι ο ουρανός ήταν πολύ καλός χθες το βράδυ στον Πειραιά.

 

Ωχ αμάν... Τζιπ ναι, αλλά μες τα άγρια μεσάνυχτα, θα μπορούμε να φύγουμε σαν άνθρωποι; Είναι ταλαιπωρία ή είναι εντάξει; Επίσης, θέλω να ξέρω κυρίως αν θα πάει κανένας άλλος. Πώς το βλέπετε; Τις άλλες φορές πάει κανένας; Ελπίζω... Θα ήθελα και να βρώ κανέναν με φίλτρο ΟΙΙΙ ή κάτι τέτοιο για να δώ αν μπορώ να βγάλω άκρη γιατί δεν μπορώ να βρω το Veil... ](*,)

 

Αν δεν είναι κανένας εκεί, ο Άγιος Παντελεήμωνας κοντά δεν είναι; Εκει πέρα θα έχει κανέναν;

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Παιδιά εγώ είμαι ήδη Πόρτο Γερμενο, και όταν βραδιάσει ανεβαίνω πάνω. Αν κάποιος είναι εκεί θα είναι ωραία. Το μέρος το είδαμε ήδη, ο δρόμος στην αρχή έχει τα χάλια του, αλλά αν κάποιος δεν θέλει να τον περάσει, έχει και ένα μικρό πλατωμα ακριβώς πάνω στο δρόμο που μπορεί ίσως να στήσει εξοπλισμό. Εγώ μάλλον εκεί θα είμαι, και μπορεί να πάω και από κάτω βόλτα.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης