Jump to content

Τροχος ATIK με UHC-s & Oiii visual 150€ (ΕΚΛΕΙΣΕ)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πωλειται ο ηλεκτρικος τροχος φιλτρων της Ατικ 5 x 1.25" για το λογο του οτι εκανα αναβαθμιση στον εξοπλισμο μου....

Μαζι δινω και το πλεον γνωστο φιλτρο UHC-s CCD Baader 1.25" καθως και το Oiii Visual 1.25".......

 

Ο τροχος δουλευει με ρευμα 12v 0.8A, (το adapter δεν το εχω αλλα εχει το καλωδιο συνδεσης αναπτηρα αυτοκινητου).

 

Ο τροχος δουλευει πατωντας το κουμπι απο το χειριστηριο και καθε φιλτρο που αλλαζει υπαρχει και η αντιστοιχη αναλαμπη που υποδηλωνει την θεση του φιλτρου..δηλ. μια αναλαμπη 1φιλτρο, δυο αναλαμπες 2φιλτρο κλπ....

Αυτο ειναι πολυ ευχρηστο καθως δεν χρειαζεται να ακουμπατε καθολου το setup σας την ωρα φωτογραφισης......

Καποιοι το εχουν μετατρεψει και σε usb με καποιον τροπο που δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα...

 

Ο τροχος με βοηθησε αρκετα σαν μια πρωτη γνωριμια με τροχους και φιλτρα , αλλα τωρα που οι απαιτησεις μου μεγαλωσαν δεν το χρειαζομαι πλεον.....

 

ΤΙΜΗ : 150 ευρω.

 

Ευχαριστω,

Νικος.

20160903_093337.thumb.jpg.f88daaf8e32a35e80429dbf6a0d50b25.jpg

20160903_093326.thumb.jpg.125dcb03f8885bca7e75d0aa8167b0c3.jpg

20160903_093300.thumb.jpg.94aeff173dcdfaba22febf3683a75558.jpg

Νικος Π.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Πωλειται ο ηλεκτρικος τροχος φιλτρων της Ατικ 5 x 1.25" για το λογο του οτι εκανα αναβαθμιση στον εξοπλισμο μου....

Μαζι δινω και το πλεον γνωστο φιλτρο UHC-s CCD Baader..

 

Ο τροχος δουλευει με ρευμα 12v 0.8A, (το adapter δεν το εχω αλλα εχει το καλωδιο συνδεσης αναπτηρα αυτοκινητου).

 

Ο τροχος δουλευει πατωντας το κουμπι απο το χειριστηριο και καθε φιλτρο που αλλαζει υπαρχει και η αντιστοιχη αναλαμπη που υποδηλωνει την θεση του φιλτρου..δηλ. μια αναλαμπη 1φιλτρο, δυο αναλαμπες 2φιλτρο κλπ....

Αυτο ειναι πολυ ευχρηστο καθως δεν χρειαζεται να ακουμπατε καθολου το setup σας την ωρα φωτογραφισης......

Καποιοι το εχω μετατρεψει και σε usb με καποιον τροπο που δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα...

 

Ο τροχος με βοηθησε αρκετα σαν μια πρωτη γνωριμια με τροχους και φιλτρα , αλλα τωρα που οι απαιτησεις μου μεγαλωσαν δεν το χρειαζομαι πλεον.....

 

ΤΙΜΗ : 150 ευρω.

 

Ευχαριστω,

Νικος.

Νικος Π.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Πωλειται ο ηλεκτρικος τροχος φιλτρων της Ατικ 5 x 1.25" για το λογο του οτι εκανα αναβαθμιση στον εξοπλισμο μου....

Μαζι δινω και το πλεον γνωστο φιλτρο UHC-s CCD Baader..

 

Ο τροχος δουλευει με ρευμα 12v 0.8A, (το adapter δεν το εχω αλλα εχει το καλωδιο συνδεσης αναπτηρα αυτοκινητου).

 

Ο τροχος δουλευει πατωντας το κουμπι απο το χειριστηριο και καθε φιλτρο που αλλαζει υπαρχει και η αντιστοιχη αναλαμπη που υποδηλωνει την θεση του φιλτρου..δηλ. μια αναλαμπη 1φιλτρο, δυο αναλαμπες 2φιλτρο κλπ....

Αυτο ειναι πολυ ευχρηστο καθως δεν χρειαζεται να ακουμπατε καθολου το setup σας την ωρα φωτογραφισης......

Καποιοι το εχω μετατρεψει και σε usb με καποιον τροπο που δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα...

 

Ο τροχος με βοηθησε αρκετα σαν μια πρωτη γνωριμια με τροχους και φιλτρα , αλλα τωρα που οι απαιτησεις μου μεγαλωσαν δεν το χρειαζομαι πλεον.....

 

ΤΙΜΗ : 150 ευρω.

 

Ευχαριστω,

Νικος.

Νικος Π.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες αργότερα...
  • 1 μήνα αργότερα...
  • 9 μήνες αργότερα...
  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης