Jump to content

TheSkyX Pro Database Add On


KC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας

 

Τα τελευταία χρόνια χρησιμοποιώ το περήφιμο πρόγραμμα TheSkyX Professional Edition για να συνδέομαι στο τηλεσκόπιο, να κεντράρω στόχους και να παίρνω τις λήψεις μου σε συνδυασμό με τη CCD κάμερα.

 

Αυτό που λείπει από τη συλλογή μου είναι το TheSkyX Pro Database Add On.

Περισσότερα για αυτό μπορείτε να διαβάσετε εδώ

 

http//www.bisque.com/sc/shops/store/TheSkyX-Pro-Database-Add-On-.aspx

 

 

Σκέφτομαι αν θα μπορούσαμε να μαζευτούμε 4-5 άτομα ώστε να αποκτήσουμε αυτό το add on..

“The fault, dear Brutus, is not in our stars, but in ourselves, that we are underlings.”

― William Shakespeare, Julius Caesar

 

ALBIREO OBSERVATORY

Αlbireoobservatory

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αυτο που ρωτάς είναι άσχετο με αυτό το post θα σε παρέπεμπτα να κάνεις την έρευνα σου όσον αφορά αυτό το πρόγραμμα.

“The fault, dear Brutus, is not in our stars, but in ourselves, that we are underlings.”

― William Shakespeare, Julius Caesar

 

ALBIREO OBSERVATORY

Αlbireoobservatory

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αυτο που ρωτάς είναι άσχετο με αυτό το post θα σε παρέπεμπτα να κάνεις την έρευνα σου όσον αφορά αυτό το πρόγραμμα.

 

Και εγώ θα σε συμβούλευα να βάλεις το χέρι στην τσέπη και να αγοράσεις το add-on και όχι να ψάχνεις έμμεσα να γλυτώσεις χρήματα προτείνοντας δημόσια την πειρατεία.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Σκέφτομαι αν θα μπορούσαμε να μαζευτούμε 4-5 άτομα ώστε να αποκτήσουμε αυτό το add on..

 

Δεν προτείνω καμια πειρατεία φίλε μου, αν μαζευτούν 4-5 άτομα ίσως να έχουμε κάποια έκπτωση στην αρχική του τιμή. Μάλλον έχεις παρερμηνεύσει τα γραφόμενα μου.

“The fault, dear Brutus, is not in our stars, but in ourselves, that we are underlings.”

― William Shakespeare, Julius Caesar

 

ALBIREO OBSERVATORY

Αlbireoobservatory

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Σκέφτομαι αν θα μπορούσαμε να μαζευτούμε 4-5 άτομα ώστε να αποκτήσουμε αυτό το add on..

 

Δεν προτείνω καμια πειρατεία φίλε μου, αν μαζευτούν 4-5 άτομα ίσως να έχουμε κάποια έκπτωση στην αρχική του τιμή. Μάλλον έχεις παρερμηνεύσει τα γραφόμενα μου.

 

Τώρα τα λες σωστά. Πριν άφηνες υπονοούμενα.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης