Jump to content

Προκήρυξη Εξετάσεων για την απόκτηση Πτυχίου Ραδιοερασιτέχνη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για όσους ενδιαφέρονται για τις ραδιοεπικοινωνιες,

εχει ανακοινωθει ημερομηνια εξετασεων για αποκτηση πτυχιου ραδιοερασιτεχνη. παραθέτω το σχετικό link.

 

http://www.patt.gov.gr/site/index.php?option=com_content&view=article&id=14944:prokiryksi-eksetaseon-gia-tin-apoktisi-ptyxiou-radioerasitexni-a-periodou-2015-stin-perioxi-efthynis-tis-perifereiakis-enotitas-anatolikis-attikis-tis-perifereias-attikis&catid=154:2010-01-12-17-34-05&Itemid=174

 

 

ΥΓ . ο λόγος που το ανεβάζω στο astrovox ειναι οτι ίσως υπάρχουν ατομα που θα ήθελαν να ασχοληθουν με την επικοινωνια και μελετη τεχνιτών αντικειμένων στο κομάτι των ραδιοζευξεων. αν ο διαχειριστής το βρεί μη σχετικό με το forum ας το διαγράψει.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 2 έτη αργότερα...

Ένας φίλος μου Περισυ έδωσε εξετάσεις και το πήρε. Έχει κάποια ύλη για διάβασμα, είναι δύο "πτυχία "και δύο πακέτα ερωτήσεων. Όπως βέβαια και δύο διαφορετικά παράβολα...

Κι εμένα τότε μου φάνηκε λίγο περιττό αλλά φέτος είδη έχω πάρει δύο walkie talkie και το μετάνιωσα που δεν έχω την άδεια. Είναι ενδιαφέρον...

''''''''''''''''''''''''''''''''Τα πάντα εν σοφία Εποιησε'''''''''''''''''''''''''''''''' [-o<

S ταύρος Α μανατιδης του Χ αραλαμπου

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης