Jump to content

ΒΡΕΘΗΚΕ..Ζητείται για αγορά Skywatcher Dobsonian 8' ιντσών


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ζητώ για αγορά τηλεσκόπιο Skywatcher, Dobsonian 8 ιντσών, με προσοφθάλμια και finder σε καλή κατάσταση και τιμή. Είμαι νέος στον χώρο και θέλω να κάνω το επόμενο βήμα στην αστρονομία. Αν υπάρχει και 10 ιντσών σε καλή τιμή θα είχε ενδιαφέρων..[/b]
Υπάρχουν δύο ανεξερεύνητοι ορίζοντες. Τα βάθη των Ωκεανών και ο απέραντος Ουρανός. Γιαυτό κοιτάμε πάντα ψηλά....
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

ισχύει ακόμη.. :-({|=
Υπάρχουν δύο ανεξερεύνητοι ορίζοντες. Τα βάθη των Ωκεανών και ο απέραντος Ουρανός. Γιαυτό κοιτάμε πάντα ψηλά....
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

ισχύει.. :-k
Υπάρχουν δύο ανεξερεύνητοι ορίζοντες. Τα βάθη των Ωκεανών και ο απέραντος Ουρανός. Γιαυτό κοιτάμε πάντα ψηλά....
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

https://www.astrovox.gr/forum/viewtopic.php?t=24581

 

Δες αυτό....είναι πολύ καλός σωλήνας. Το θέμα είναι βέβαι ότι δεν έχει στήριξη αλλά ισως αν απευθυνθείς στο πλανητάριο να σου πουν. Αυτός ο σωλήνας είναι καλός τόσο για παρατήρηση όσο και για φωτογράφιση.

Αυτό που παρατηρούμε δεν είναι η ίδια η φύση, αλλά το κομμάτι της φύσης που αποκαλύπτεται στη μέθοδο έρευνας που χρησιμοποιούμε.

Werner Heisenberg

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Σε ευχαριστώ .. φίλε μου τον έχω δεί τον σωλήνα αυτό και το έχω υπόψη μου.. θα προτιμούσα να αγόραζα ένα πλήρες σύστημα δίχως να μπλέξω με ξεχωριστά κομμάτια γιατί είμαι νέος στον χώρο..

 

Νά σε καλά..

Υπάρχουν δύο ανεξερεύνητοι ορίζοντες. Τα βάθη των Ωκεανών και ο απέραντος Ουρανός. Γιαυτό κοιτάμε πάντα ψηλά....
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Διαθέτω το συγκεκριμένο τηλεσκόπιο. Σου έστειλα pm για επιπλέον πληροφορίες, εφόσον σε ενδιαφέρει ακόμη. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Φίλε μου απάντησα.. θα τα πούμε...
Υπάρχουν δύο ανεξερεύνητοι ορίζοντες. Τα βάθη των Ωκεανών και ο απέραντος Ουρανός. Γιαυτό κοιτάμε πάντα ψηλά....
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Φίλε Αλντο σε ευχαριστώ πάρα πολύ .. είναι τέλειο το τηλεσκόπιο όπως ακριβώς μου είχες πεί. Η τιμή αξιοπρεπέστατη και ελπίζω να είσαι και εσύ ευχαριστημένος. Είσαι ευπρόσδεκτος όποτε θέλεις να έρθεις μαζί μας εξόρμηση στην Εύβοια..

 

Να σε καλά....

 

457924186_SkyWatcherDobsonian8inch.thumb.jpg.409ded6d37f6683daf3e6749b0534e6d.jpg

Sky Watcher Dobsonian 8 inch

Υπάρχουν δύο ανεξερεύνητοι ορίζοντες. Τα βάθη των Ωκεανών και ο απέραντος Ουρανός. Γιαυτό κοιτάμε πάντα ψηλά....
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Χαίρομαι πραγματικά για τον ενθουσιασμό σας και τον ασπάζομαι! Είμαι σίγουρος ότι θα το προσέχετε με την ίδια αγάπη που το πρόσεχα κι εγώ.

 

Φυσικά και είμαι ευχαριστημένος που έκανα συναλλαγή με έναν τόσο ευγενέστατο και γλυκύτατο άνθρωπο. Χαρά μου που σας γνώρισα και ομολογώ ότι η πρόσκλησή σας για την εξόρμηση με τιμά πάρα πολύ, και εύχομαι να καταφέρω να έρθω κάποια στιγμή.

 

Να είστε πάντα καλά και σας εύχομαι καλές εξορμήσεις και καθαρούς ουρανούς! :)

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης