Jump to content

Τηλεσκοπιο MEADE 10" STARFINDER DOBSONIAN


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πωλείται MEADE DOBSONIAN STARFINDER 10" άνοιγμα αντικειμένου 254mm, 600Χ ωφέλιμη μεγένθυση με εστιακό μήκος 1270mm.Λόγω του οπτικού του σωλήνα αναβαθμίζεται έυκολα και σε ισημερινή στήριξη.Ο ερευνητής έχει αναβαμιστεί με ένα RED DOT SKY SURFER III GIANT τις BAADER και μαζί το 25mm PLOSSL MEADE (1,25") και δαχτυλίδι για( 2").Εξαιρετική ποιότητα κατόπτρου.Άριστη κατάσταση.Τιμή 400€.Τηλ επικοινωνίας 6972912992.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Πωλείται MEADE DOBSONIAN STARFINDER 10" άνοιγμα αντικειμένου 254mm, 600Χ ωφέλιμη μεγένθυση με εστιακό μήκος 1270mm.Λόγω του οπτικού του σωλήνα αναβαθμίζεται έυκολα και σε ισημερινή στήριξη.Ο ερευνητής έχει αναβαμιστεί με ένα RED DOT SKY SURFER III GIANT τις BAADER και μαζί το 25mm PLOSSL MEADE (1,25") και δαχτυλίδι για( 2").Εξαιρετική ποιότητα κατόπτρου.Άριστη κατάσταση.Τιμή 600€.Τηλ επικοινωνίας 6972912992.
.

Φίλοι καλώς ορίσατε εις τον δικό μου χώρο

και την καρδιά μου ολόψυχα σας την εκάνω δώρο .LAKIS

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 2 μήνες αργότερα...
Πωλείται MEADE DOBSONIAN STARFINDER 10" άνοιγμα αντικειμένου 254mm, 600Χ ωφέλιμη μεγένθυση με εστιακό μήκος 1270mm.Λόγω του οπτικού του σωλήνα αναβαθμίζεται έυκολα και σε ισημερινή στήριξη.Ο ερευνητής έχει αναβαμιστεί με ένα RED DOT SKY SURFER III GIANT τις BAADER και μαζί το 25mm PLOSSL MEADE (1,25") και δαχτυλίδι για( 2").Εξαιρετική ποιότητα κατόπτρου.Άριστη κατάσταση.Τιμή 500€.Τηλ επικοινωνίας 6972912992.
.

Φίλοι καλώς ορίσατε εις τον δικό μου χώρο

και την καρδιά μου ολόψυχα σας την εκάνω δώρο .LAKIS

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Πωλείται MEADE DOBSONIAN STARFINDER 10" άνοιγμα αντικειμένου 254mm, 600Χ ωφέλιμη μεγένθυση με εστιακό μήκος 1270mm.Λόγω του οπτικού του σωλήνα αναβαθμίζεται έυκολα και σε ισημερινή στήριξη.Ο ερευνητής έχει αναβαμιστεί με ένα RED DOT SKY SURFER III GIANT τις BAADER και μαζί το 25mm PLOSSL MEADE (1,25") και δαχτυλίδι για( 2").Εξαιρετική ποιότητα κατόπτρου.Άριστη κατάσταση.Τιμή 500€.Τηλ επικοινωνίας 6972912992.

Φίλοι καλώς ορίσατε εις τον δικό μου χώρο

και την καρδιά μου ολόψυχα σας την εκάνω δώρο .LAKIS

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 4 μήνες αργότερα...
Πωλείται MEADE DOBSONIAN STARFINDER 10" άνοιγμα αντικειμένου 254mm, 600Χ ωφέλιμη μεγένθυση με εστιακό μήκος 1270mm.Λόγω του οπτικού του σωλήνα αναβαθμίζεται έυκολα και σε ισημερινή στήριξη.Ο ερευνητής έχει αναβαμιστεί με ένα RED DOT SKY SURFER III GIANT τις BAADER και μαζί το 25mm PLOSSL MEADE (1,25") και δαχτυλίδι για( 2").Εξαιρετική ποιότητα κατόπτρου.Άριστη κατάσταση.Τιμή 360

€.Τηλ επικοινωνίας 6972912992.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 3 μήνες αργότερα...

Πωλείται MEADE DOBSONIAN 10" άνοιγμα αντικειμένου 254mm, 600Χ ωφέλιμη μεγένθυση με εστιακό μήκος 1270mm.Μαζι 25mm PLOSSL MEADE (1,25") και δαχτυλίδι για( 2").Άριστη κατάσταση.Νέα τιμή 330

€.Τηλ επικοινωνίας 6972912992.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης