Jump to content

Καλώς σας βρίσκω...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους και ολες! Ειμαι μολις 13 ετων αλλα το βελος της αστρονομιας με εχει χτυπησει εδω και καιρο.Το τοξο το κρατουσε ο πατερας μου (για αυτο και επελεξα αυτο το nickname) :D :D :D

Χαιρομαι πολυ να μοιραστω τα συναισθηματα μου για την αστρονομια μαζι σας...

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Στις 15 Σεπτεμβριου 2006, ωρα 17:20, ενα νεο αστερακι γεννηθηκε στον Γαλαξια μας και στο συμπαν μας !

 

Ειναι ο ..."CarlSagan junior" που βιαζεται να μας γνωρισει γι'αυτο και αποφασισε να ερθει 2 εβδομαδες νωριτερα!

 

Φιλοι, ειναι τοσο δυνατη η χαρα και η συγκινηση, που ειναι αδυνατο να την αντεξω, μονος μου και να μην την μοιραστω μαζι σας!!!

 

Εγω, Του ευχομαι να ειναι ομορφος ο κοσμος που θα τον περιβαλει και να μπορεσει να τον κανει ομορφοτερο!

 

Ευχαριστω

Κωστας Τζιολας

 

 

Πριν από 13 χρόνια είχα κάνει την παραπάνω δημοσίευση στο forum...

Αγαπητέ μου Ανδρέα, θέλω να πιστεύω ότι είναι όμορφος ο κόσμος που σε περιβάλλει...

Καλώς ήρθες στην παρέα και καλές παρατηρήσεις...

Όλη της τη ζωή μελετούσε το σύμπαν, αλλά είχε παραβλέψει το πιο ξεκάθαρο μήνυμά του.

Για τα μικρά πλάσματα σαν εμάς η απεραντοσύνη του γίνεται υποφερτή μονάχα μέσω της αγάπης.

C. Sagan. Επαφή.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλωσήρθες Ανδρέα στην παρέα μας!

Είσαι τυχερός που ο πατέρας σου σε μύησε στην ερασιτεχνική αστρονομία και ξεκίνησες τόσο νωρίς!

Έχεις πολλά να μάθεις και πολλές συγκινήσεις να ζήσεις!

Φιλικά και εγκάρδια-Κώστας =D>

"Δεν γνωρίζεις τίποτα,μέχρι να εξασκηθείς σε αυτό" Richard P.Feynman

"Πάσα επιστήμη χωριζομένη αρετής,πανουργία,ού σοφία φαίνεται" Πλάτων

Αλήθεια <=> Αγάπη[Ταπεινότητα[Δικαιοσύνη]]

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Να καλωσορίσω κι εγώ τον Ανδρέα με την σειρά μου και να του ευχηθώ το καλύτερο. Εγώ τόσα χρόνια καρλσαγκανάκι σε έλεγα αλλά μου κάνει και το jr. :cheesy: :cheesy: Κώστα να τον χαίρεσαι.
Με εκτίμηση Παναγιώτης Φωτεινέας
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Στις 15 Σεπτεμβριου 2006, ωρα 17:20, ενα νεο αστερακι γεννηθηκε στον Γαλαξια μας και στο συμπαν μας !

 

Ειναι ο ..."CarlSagan junior" που βιαζεται να μας γνωρισει γι'αυτο και αποφασισε να ερθει 2 εβδομαδες νωριτερα!

 

Φιλοι, ειναι τοσο δυνατη η χαρα και η συγκινηση, που ειναι αδυνατο να την αντεξω, μονος μου και να μην την μοιραστω μαζι σας!!!

 

Εγω, Του ευχομαι να ειναι ομορφος ο κοσμος που θα τον περιβαλει και να μπορεσει να τον κανει ομορφοτερο!

 

Ευχαριστω

Κωστας Τζιολας

 

 

Πριν από 13 χρόνια είχα κάνει την παραπάνω δημοσίευση στο forum...

Αγαπητέ μου Ανδρέα, θέλω να πιστεύω ότι είναι όμορφος ο κόσμος που σε περιβάλλει...

Καλώς ήρθες στην παρέα και καλές παρατηρήσεις...

Τι λέτε ρε παιδιά. Τι ωραίο στορυ μέσα σε δυο αράδες. Βρε λες να κάνω λάθος που δεν ελπίζω στον άνθρωπο;
..χωρίς να σχίσω τη θολή γραμμή των οριζόντων
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης