Jump to content

Εφαρμογή για φωτογράφιση με κινητό .


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω για καμιά καλή εφαρμογή camera για κινητό ώστε να μπορώ να ρυθμίζω το χρόνο έκθεσης της φωτογραφίας με αυτό . Χτες ένας φίλος που έβγαζε φωτογραφίες με ένα κινητό και το dob του έβγαζε ωραίες φώτο . Δυστυχώς το δικό μου κινητό το έψαξα αλλά δεν έχει την επιλογή για χρόνο έκθεσης .
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Camera fv5 lite. Την είχα χρησιμοποιήσει και είναι καλή για δωρεάν. Η εφαρμογή μπορεί γενικά να δώσει την επιλογή για μεγαλύτερη έκθεση αλλά ο μέγιστος χρόνος καθορίζεται από τον αισθητήρα της συσκευής σου. Στο δικό μου το κινητό έδινε 1 δευτερόλεπτο στις συζύγου νομίζω 6.

“Matters of great concern should be treated lightly.” Master Ittei commented, “Matters of small concern should be treated seriously.”

― Yamamoto Tsunetomo, Hagakure

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

καλη σκεψη Γιωργο, το εψαχνα κι εγω

κατεβασα αυτες που προτειναν τα παιδια παραπανω (ευχαριστουμε πολυ!!!) , αλλά δυστυχως προκυπτει οτι το κινητο μου δεν εχει χειροκινητη ρυθμιση ταχυτητας, κριμα, αν και δεν ειναι πολυ παλιο, xiaomi rednote 5...

ιδιως η τελευταια εφαρμογη (deepskycamera) φαινεται αρκετα καλη για αυτο που λεμε

Ισως οταν καποτε παρω άλλο κινητο θα πρεπει να το ψαξω, αλλά μαλλον οχι συντομα...

Εσυ ειχες τυχη με τις εφαρμογες;

μηπως εχεις δοκιμασει στο dob με dslr μηχανη;

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης