Jump to content

skysafari 6 pro


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει καποιος. Εχω αγορασει το skysafari 6 pro οταν το ειχαν σε εκπτωση αν αλλαξω τηλεφωνο θα πρεπει να το ξανα αγορασω ή το κατεβαζω δωρεαν? ευχαριστω για το χρονο σας.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Θα είναι κανονικά διαθέσιμο δωρεάν μόλις κάνεις login στο κινητό με τον λογαριασμό που το αγόρασες.
«I have loved the stars too fondly to be fearful of the night». Sarah Williams, The Old Astronomer
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Το Skysafari απλά τα έχει όλα, αν αγοράσεις την Pro έκδοση θα έχεις πρόσβαση στους πιο πλήρεις καταλόγους αστεριών και γαλαξιών διαθέσιμους σε app. Το κακό του ότι κοστίζει αρκετά όμως κάνει τακτικά 50% έκπτωση και οι πιο πολλοί το έχουμε αγοράσει τότε.

 

Δες εδώ αναλυτικά τις διάφορες εκδόσεις του:

 

https://skysafariastronomy.com/

«I have loved the stars too fondly to be fearful of the night». Sarah Williams, The Old Astronomer
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ανδρέα έχω το 6 Plus και λέω να κάνω την αναβάβμιση στο 6 Pro. Έχω iPhone 7 Plus, όταν μπει το Pro μάλλον θα μπει παράλληλα και θα μείνει μαζί με το Plus μέσα. Δεν το αναβαθμίζει.

Έτσι είχε κάνει και με το 5 Plus προς την έκδοση 6 Plus. Μετά έβγαλα το 5 Plus. Ξέρεις αν το ίδιο γίνεται και σε αυτή την περίπτωση τώρα;

 

Το iOS (v13.4.1) δεν αναβαθμίζει τις εκδόσεις. Έχεις άποψη;

«Μπορεί και μακριά πολύ, μέσα στων ουρανών τα αποκαΐδια...την Ανδρομέδα, την Άρκτο ή την Παρθένο...Άραγες να είναι η μοναξιά σε όλους τους κόσμους η ίδια;» Οδυσσέας Ελύτης
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δυστυχώς από όσο ξέρω το app store δεν έχει κανενός είδους αναβαθμίσεις, κάθε έκδοση είναι ένα ξεχωριστό app και απλά το αγοράζεις ξεχωριστά.

 

Παρεμπιπτόντως, δεν θέλω να αποθαρρύνω κανέναν αλλά η νέα έκδοση v7 έχει αργήσει για τον συνήθη κύκλο αναβάθμισης του προγράμματος. Πάνε σχεδόν 2,5 χρόνια που βγήκε η v6. Ίσως έρθει πολύ σύντομα, αλλά δεν έχω κάποια πληροφόρηση. Το λέω διότι αν κάποιος αγοράσει την 6, θα πρέπει να ξανα αγοράσει την 7, δεν γίνεται αναβάθμιση.

«I have loved the stars too fondly to be fearful of the night». Sarah Williams, The Old Astronomer
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ανδρέα κάναμε την ίδια σκέψη! :D Κι εγώ έκανα την αναβάθμιση στο 6 pro από την έκδοση plus που είχα, αλλά η έκδοση 7 πρέπει να είναι κοντά...
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Οπότε λόγω της επικείμενης-κοντινής μάλλον-έκδοσης 7,εξηγούνται και οι απανωτές εκπτώσεις (-50%) στην έκδοση 6 Pro τους τελευταίους 4 μήνες...

Φιλικά-Κώστας

"Δεν γνωρίζεις τίποτα,μέχρι να εξασκηθείς σε αυτό" Richard P.Feynman

"Πάσα επιστήμη χωριζομένη αρετής,πανουργία,ού σοφία φαίνεται" Πλάτων

Αλήθεια <=> Αγάπη[Ταπεινότητα[Δικαιοσύνη]]

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης