Jump to content

επισκευη τηλεσκοπιου της Deagostini


Aprilia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα, εχω απελπηστει ψαχνωντας εδω και μερες ενα μαγαζι που να επισκευαζει τηλεσκοπια! πριν αρκετα χρονια ο πατερας μου μας ειχε φτιαξει ενα τηλεσκοπιο κομματι κομματι απο την Deagostini οσο ακομα υπηρχε, δυστυχως το τηλεσκοπιο επεσε στα χερια της μαμας μου κι απο οτι εχω καταλαβει εχουν σπασει καποια σημαντικα κομμαντια στο εσωτερικξο αλλα και η βαση του. Μηπως γνωριζει κανεις πως θα μπορεσω να το επισκευυασω και που;
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Η επισκευή θα κοστίσει παραπάνω από το τηλεσκόπιο καινούριο. Δείξε μας τι πρόβλημα έχει μήπως το φτιάξετε μόνοι σας.

Οὖτιν με κικλήσκουσι

 

My Optics

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλημερα, εχω απελπηστει ψαχνωντας εδω και μερες ενα μαγαζι που να επισκευαζει τηλεσκοπια! πριν αρκετα χρονια ο πατερας μου μας ειχε φτιαξει ενα τηλεσκοπιο κομματι κομματι απο την Deagostini οσο ακομα υπηρχε, δυστυχως το τηλεσκοπιο επεσε στα χερια της μαμας μου κι απο οτι εχω καταλαβει εχουν σπασει καποια σημαντικα κομμαντια στο εσωτερικξο αλλα και η βαση του. Μηπως γνωριζει κανεις πως θα μπορεσω να το επισκευυασω και που;

 

Όπως σου είπαν και οι υπόλοιποι, πιθανότατα δεν αξίζει η επιστευή. Ωστόσο επειδή πιθανότατα θες να το φτιάξεις για να το έχεις, επειδή το έφτιαξε ο πατέρας σου, χαρά μας να βοηθήσουμε. Ξεκίνα στέλνε φωτογραφίες.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης