Jump to content

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πωλουνται τα πολυ γνωστα και αριστα σε ποιοτητα κυαλια vanguard VEO ED 1042 10x42 ED Glass λιγα λογια για αυτα τα κυαλια

 

Το VEO ED είναι ένα ισορροπημένο, ελαφρύ και ανθεκτικό διοφθαλμικό σύνθετο άνθρακα. Είναι 100% αδιάβροχο / αδιάβροχο και έχει σχεδιαστεί για να αντιμετωπίζει δύσκολες καιρικές συνθήκες. Το γυαλί εξαιρετικά χαμηλής διασποράς (ED) μειώνει αποτελεσματικά τη χρωματική εκτροπή και βελτιώνει την ανάλυση χρώματος και την αντίθεση. Περιλαμβάνει: Μαλακή τσάντα, λουράκι λαιμού, πανί καθαρισμού φακών.

 

Η κατασκευή από άνθρακα είναι ισχυρή και ανθεκτική, αλλά ελαφριά

100% αδιάβροχο και αδιάβροχο

Δύο στάδια προσομοίωσης

Πρίσματα οροφής Bak4 διορθωμένα σε φάση

Γυάλινο εξαιρετικά χαμηλής διασποράς (ED)

Tripod-mountable με προαιρετικό προσαρμογέα - πωλείται ξεχωριστά (BA-185)

Υπερμεγέθης κεντρικός τροχός εστίασης

Πλαστική θωράκιση Mitsubishi απο λαθος εκανα παραγγελεια δυο και δεν ηθελα να ακυροσω την συναλλαγη τα δινω σε χαμηλοτερη τιμη για να φυγουν και να τα χαρει οποιος τα παρει μεταφορικα μισα-μισα ευχαριστω 150 ευρω

Screenshot_501.png.989b7bc5e8130f048b3b97042cdad8e0.png

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Επειδή αυτά τα έχω δοκιμάσει και θα τα έπαιρνα με κλειστά μάτια (με την προϋπόθεση σταθερής ποιότητας, αλλά δεν έχω πληροφορίες περί του αντιθέτου) εάν δεν είχα ήδη τα Zeiss και αρκετοί ρωτούσαν για ποιοτικά κιάλια, τα συνιστώ απολύτως. Η τιμή είναι μεγάλη ευκαιρία, αξίζουν περισσότερο από όσο κοστολογούνται ούτως ή άλλως. Επιπλέον έχουν πολύ καλή εργονομία.

Οὖτιν με κικλήσκουσι

 

My Optics

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

καλησπερα σημερα εκανα εγγραφη ειμαι 11 χρονια στο insomnia με αριστες κριτικες εχω nexstar 8 και ασχολουμε και με αστροφωτογραφια και ειπα να κανω εγγραφη!! καλησπερα σε ολα τα μελη και καλες πωλησεις ευχαριστω το φιλο για την απαντηση στην αγγελια μου
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης