Jump to content

Canon EF 400mm f/5.6 L- ΠΩΛΕΙΤΑΙ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε θα μπω στον κόπο να περιγράψω τον φακό, αυτός που θα ενδιαφερθεί προφανώς ξέρει περί τίνος πρόκειται

Τον αγόρασα 1200ευρώ τον περασμένο Μάιο, έχει χρησιμοποιηθεί σε σαφάρι στην Αφρική για δύο εβδομάδες και πουθενά αλλού. Το γυαλί μπροστά, από την πρώτη μέρα χρήσης φορά φίλτρο UV HOYA 77mm (περιλαμβάνεται στην τιμή), ως εκ τούτου δεν έχει εκτεθεί ποτέ σε σκόνη, υγρασία κλπ. Ο φακός είναι επίσης αψεγάδιαστος και στην όψη (όχι γρατζουνιές, ξυσίματα μπογιάς κλπ), είναι αδύνατον δηλ. να τον ξεχωρίσεις από έναν καινούργιο.

Ο λόγος που τον πουλάω είναι διότι έχω καλές πιθανότητες να αποκτήσω έναν 500mm f/4 L IS από Αμερική, οπότε αυτός δε θα μου χρειάζεται πλέον.

Τιμή πώλησης :850ευρώ (παιδιά όχι παζάρια, αγοράζετε ουσιαστικά ένα φακό αχρησιμοποίητο σε τιμή πραγματικά ευκαιρίας)

 

ΥΓ: όποιος επιθυμεί μπορεί να δει στο ASTROMART πολλές φωτογραφίες του φακού που πωλείται, καθώς έχω βάλει και εκεί την αγγελία μου. Θα τη βρείτε στη σtήλη ...classifieds....camera lenses.

 

Ευχαριστώ πολύ

Μάττας Θεόδωρος τηλ: 6977664892

------------------------------------------------------------------------------------------

Takahashi TOA-130S

Zeiss Abbe II ortho set + 2X Barlow

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης