Jump to content

Προγραμματα για android


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα φιλοι μου!

Ηθελα να προσθεσω αυτο το θεματακι σαν αρχη για όσους ψαχνουν μια εφαρμογη για το κινητο τους!

Εκτος απτο γνωστο stellarium που ειναι επι πληρωμη, υπάρχει το star chart που κατεβασα και μου άρεσε ιδιαιτερα!

Εχει ωραια γραφικα και φωτογραφιες καθως επίσης λιγες βασικες πληροφοριες για πλανητες αστερια, σμηνη κλπ!

Το κακο ειναι οτι για καποια αλλα θελει να πληρωσεις,οποτε ίσως συμφέρει το stellarium!

Αν θελετε προσθεστε και αλλες παρομοιες εφαρμογες για τα κινητα μας!

''''''''''''''''''''''''''''''''Τα πάντα εν σοφία Εποιησε'''''''''''''''''''''''''''''''' [-o<

S ταύρος Α μανατιδης του Χ αραλαμπου

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Συμφωνώ με τον Γιώργο.Το SkySafari αξίζει τα λεφτά του. Οι δυνατότητες του είναι απεριόριστες. Ενα απο τα καλά του είναι ότι η ίδια έκδοση λειτουργεί και στο κινητό και στο tablet. Το αγόρασα μία φορά και εκτός απο τις πολλές αναβαθμίσεις δωρεάν που κατεβάζει κάθε τρεις και λίγο,το έχω κατεβάσει και στα δύο και δουλεύει άψογα. Περιττό να σου πω ότι στο tablet λόγω μεγέθους είναι ακόμα πιο εύχρηστο.
" Και όμως κινείται! " Γαλιλαίος Γαλιλέι 15 Φεβρουαρίου 1564
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Πάντως όσοι έχετε iphone ή ipad υπάρχει δωρεάν ΓΙΑ ΛΙΓΟ το εντυπωσιακό STAR WALK 2. Τρέξτε να προλάβετε.

 

https://itunes.apple.com/gr/app/star-walk-2-guide-to-night/id892279069?l=el&mt=8

Θεόδωρος Σπανός

 

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης