Jump to content

Πωλουνται φακοι Εyepiece 1,25 ανανεωθηκε σε νεα αγγελια----


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα 5&6 είιναι λογικά προσαρμογείς Τ/Τ2 για Canon EOS (ή έστω τ.π. για κάποιο mount φακού·σαν το ασημένιο δεν θυμάμαι να έχω ξαναδεί πάντως).

To 4 είναι μπλέξιμο όμως.

Αναφέρεσαι με αυτό στο τέρμα αριστερά αντικείμενο στις φωτογραφίες (που δεν ξέρω τί ακριβώς προσαρμογέας είναι· για 2'' σε 1.25'' δεν μου φαίνεται, δεν στενεύει αλλά τί άλλο μπορεί να είναι; );

Ή στο αμέσως δεξιά αυτού (δεύτερο από αριστερά στις φωτογραφίες) που είναι 99,99% για φωτογραφία προβολής προσοφθαλμίου (eyepiece projection);

Βασικά 7 είναι τα αντικείμενα ενώ εσύ απαριθμείς 6.

Σῴζειν τὰ φαινόμενα.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Τα 5&6 είιναι λογικά προσαρμογείς Τ/Τ2 για Canon EOS (ή έστω τ.π. για κάποιο mount φακού·σαν το ασημένιο δεν θυμάμαι να έχω ξαναδεί πάντως).

To 4 είναι μπλέξιμο όμως.

Αναφέρεσαι με αυτό στο τέρμα αριστερά αντικείμενο στις φωτογραφίες (που δεν ξέρω τί ακριβώς προσαρμογέας είναι· για 2'' σε 1.25'' δεν μου φαίνεται, δεν στενεύει αλλά τί άλλο μπορεί να είναι; );

Ή στο αμέσως δεξιά αυτού (δεύτερο από αριστερά στις φωτογραφίες) που είναι 99,99% για φωτογραφία προβολής προσοφθαλμίου (eyepiece projection);

Βασικά 7 είναι τα αντικείμενα ενώ εσύ απαριθμείς 6.

 

Ευχαριστω πολυ για τις περιγραφές, ειναι σωστες απο οτι είδα,θα βαλω και φωτο κοντινες το καθενα ξεχωριστα.

:-({|= . I LOVE MUSIC -SPACE- XTREME LIFE. :cheesy:
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 6 μήνες αργότερα...
τελευταίο Up με σούπερ τιμές ,λόγω αγοράς νέου εξοπλισμού φωτογραφίας ,με π.μ δώστε προσφορές να κάτι σας ενδιαφέρει,ευχαριστώ πολύ, π.μ Me
:-({|= . I LOVE MUSIC -SPACE- XTREME LIFE. :cheesy:
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης