Jump to content

αποσύρεται


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα. Έχω ένα 8αρι dob. Επειδη ειμαι νεος στο χομπι τι μετατροπεσ χριαζομαι να κανω για να μπει στη βαση αυτη? Ρωταω γιατι ενδιαφερομαι να την παρω.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλημέρα, θα χρειαστείς ένα ζευγάρι δαχτυλίδια για σωλήνα 8" και μία μπάρα (dovetail). Πιθανόν να μπορέσω να βρω μία dovetail, οπότε μόνο τα δαχτυλίδια. Επίσης θα πρέπει να αφαιρεθούν τα μαύρα "αυτιά" που έχει ο σωλήνας σου αριστερά και δεξιά για να κάθεται πάνω στη βάση dob. Αυτά συγκρατούνται με δύο βίδες οι οποίες ξεβιδώνουν εύκολα, οπότε η αφαίρεση ή αν χρειαστεί η επανατοποθέτησή τους είναι εύκολη διαδικασία.

Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 1 μήνα αργότερα...
  • 2 μήνες αργότερα...
Καλησπερα και καλη ανασταση. Επειδη την εχω παραγγηλει την βαση καινουργια αν μπορεις να με πληρωφορισεις για το τη ραβδο να αγορασω για να βαλω πανω ενα dob 8 inch που εχω θα σου ειμαι υποχρεος. Δεν την εχω παραλαβη ακομα αλλα θελω να τα παραγγειλω και αυτα να μου ερθουν ολα μαζι. ευχαριστω για το χρονο σου
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Παίρνει την κλασική ράβδο τύπου vixen. Μέχρι το ένα μέτρο εστιακή είναι πολύ αξιόλογη στήριξη, νομίζω ότι θα μείνεις ευχαριστημένος.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 4 μήνες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης