Jump to content

ΚΑΜΕΡΑ BRESSER


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ.ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΚΑΜΕΡΑΣ BRESSER MIKROKULAR FULL HD ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΓΝΩΜΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΚΑΜΕΡΑ-ΠΡΟΣΟΦΘΑΛΜΙΟ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλημέρα!

Και εγώ την ίδια ερώτηση θα έκανα για την ποιότητα της συγκεκριμένης κάμερας,οπότε δεν ανοίγω άλλο θέμα...

Έχει ενδιαφέροντα τεχνικά χαρακτηριστικά σε καλή τιμή.Στην πράξη το τί αποδίδει δεν γνωρίζω.

Προσωπικά ενδιαφέρομαι να τη βάλω σε μικροσκόπιο.

Ευχαριστώ-Κώστας :)

"Δεν γνωρίζεις τίποτα,μέχρι να εξασκηθείς σε αυτό" Richard P.Feynman

"Πάσα επιστήμη χωριζομένη αρετής,πανουργία,ού σοφία φαίνεται" Πλάτων

Αλήθεια <=> Αγάπη[Ταπεινότητα[Δικαιοσύνη]]

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλημέρα. Την έχω πάρει εγώ την συγκεκριμένη κάμερα αλλά ουσιαστικά είναι το πρώτο μου καλοκαίρι με δικό μου τηλεσκοπιο οπότε η εμπειρία μου είναι μικρή για να την κρίνω. Σίγουρα έχω βγάλει χωρίς επεξεργασία τον Κρόνο , τον Δία με 4 δορυφόρους και πολύ τη σελήνη. Είναι εύκολη στη χρήση. Συνδιαζεται με τα barlow. Μπορώ να στείλω κάποιες φωτό άμα κάποιος θέλει να δει[/b]

IMG-b49662c51569d798460934e8aabcee99-V.thumb.jpg.cbf826df650685a7c28de48c2c7f532a.jpg

IMG-d989805fcddabcb4bbbf239399632b61-V.thumb.jpg.574fa8208f2f4c1ecbb449b287d60dce.jpg

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Στείλτε μου ένα μέιλ σε πμ να περάσω όσες φωτογραφίες έχω βγάλει. Δεν είναι όλες ιδανικές αλλά τις περισσότερες φορές δε φταίει η κάμερα ,φτάσει η απειρία μου και μπορεί και τα οπτικά
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης