Jump to content

2 ΦΟΝΟΙ ΣΤΗ NASA


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΔΥΟ ΦΟΝΟΙ ΣΤΗ NASA ΕΓΙΝΑΝ οταν ενας μανιακος πηρε ενα οπλο και ανεβηκε σε καποια αιθουσα οπου σκοτωσε ενα ατομο και πριν προλαβουννα ερθουν οι υπευθυνοι ασφαλειας αυτοκτονησε...αξιζει να σημειωθει οτι ο δραστης εργαζοναταν στην NASA επι 13 χρονια ως μηχανικος...να που μπορει να συμβει και στα καλυτερα ''σπιτια''

Η ΑΣΤΡΟΣΕΛΙΔΑ ΜΟΥ !!!!!

astronomy for all

 

http://mechntua.blogspot.com/

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

:shock: :shock: Αν ειναι δυνατον :!: :!: Κατω τα χερια απ'τη ΝASA :evil:

Aσε την ψυχη σου να σταθει νηφαλια και αταραχη μπροστα σε ενα εκατομμυριο συμπαντα!!!

:cheesy: :cheesy:

 

Φιλικα,

Βαλογιαννης Γιωργος

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Kαι εγω εμεινα εκπληκτος οταν το εμαθα για αυτο εφτιαξα αυτο το thread ,μηπως ομως τον παραπιεσαν στην δουλεια τον ανθρωπο και τα εχασε??? :D

Η ΑΣΤΡΟΣΕΛΙΔΑ ΜΟΥ !!!!!

astronomy for all

 

http://mechntua.blogspot.com/

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

:shock: :shock: Αν ειναι δυνατον :!: :!: Κατω τα χερια απ'τη ΝASA :evil:

 

Και εγώ το είδα στις ειδήσεις!!!Ξαφνιάστηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Συμφωνώ με τον Koyote..Ο υπάλληλος ήταν τελικά από μια εταιρεία που συνεργαζόταν με τη ΝΑΣΑ..... :evil: :evil: :cry: :cry: :shock:

Το σύμπαν δεν είναι μια μηχανή.Είναι μια ατέρμονη μετουσίωση του ορατού σε αόρατο,του κενού σε πλήρες, του αδύνατου σε δυνατό και τανάπαλιν.

 

Μάνος Δανέζης, Στράτος Θεοδοσίου

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

να που μπορει να συμβει και στα καλυτερα ''σπιτια''

 

Η ψυχική υγεία μπορεί να διαταραχθεί σε οποιονδήποτε χώρο. Οι ψυχικές νόσοι είναι και αυτές νόσοι σαν τις σωματικές. Συνεπώς δεν υπάρχουν "καλά και καλά σπίτια". Πολύ άσχημο το περιστατικό αλλά ασφαλώς και δεν πρέπει να στιγματίσει τη NASA ούτε να θεωρηθεί ως συνέχεια άλλου ατυχούς περιστατικού

«I have loved the stars too fondly to be fearful of the night». Sarah Williams, The Old Astronomer
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Οι ψυχικές νόσοι είναι και αυτές νόσοι σαν τις σωματικές.

 

Εννοείς μπορεί να συμβούν και τα δύο στον οποιδήποτε, γιατί το παραπάνω είναι λάθος δεν είναι ίδια πράγματα.

--
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Εννοώ, ότι είναι ασθένειες με την πλήρη σημασία του όρου.
«I have loved the stars too fondly to be fearful of the night». Sarah Williams, The Old Astronomer
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

το οτι οι ψυχικες ασθενειες ειναι σαν τις σωματικες, συμφωνω αλλα ο ελεγχος που ειναι?ποιος θα φανταζονταν οτι στην NASA τριγυρνουσε ενας μανιακος που σκοτωσε εναν ανθρωπο και στην συνεχεια αυτοκτονησε ?ποιος δν μου λεει εμενα οτι αυριο μεθαυριο αλλος ψυχοπαθης εργαζομενος δν θα σαμποταρει καποιο διαστημικο της προγραμμα?

Η ΑΣΤΡΟΣΕΛΙΔΑ ΜΟΥ !!!!!

astronomy for all

 

http://mechntua.blogspot.com/

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Παιδια παντως υπαρχει και ο ανθρωπινος παραγοντας στη μεση.

Χωρις να θελω να δικαιολογησω το συμβαν, ειμαστε ανθρωποι με συναισθηματα και παντα θα υπαρχουν ατελειες και πραξεις που δεν θα πρεπε να γινουν.

 

Αναφορικα με τη NASA, δεν νομιζω να πηγαινε καποιος (ή καλυτερα να τον στελναν) σ'ενα διαστημικο προγραμμα, χωρις να περασει απο τα απαραιτητα ψυχολογικα (και σωματικα φυσικα) τεστ. Αλλα και παλι δεν μπορεις να εκμηδενισεις την πιθανοτητα να συμβουν αναταραχες αναμεσα στα μελη των πληρωματων και ειδικα σε μεγαλα ταξιδια. (στον Αρη π.χ. που το ταξιδι θα διαρκεσει 2-3 μηνες)

www.myspace.com/astrovoxgr
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

irakleio kritis e??? 4 mines emena ekei!! sxoli efedrwn aksiwmatikwn pezikou sou leei o allos... edw skotwnnwntai o enas me ton allo sti nasa ke esy mou les gia ta strata sou... ekswgiinoi eine oloi tous!! etsi leei to mystiko olwn twn epoxwn, ap'to planiti nimpirou, ap'ton ilio nemesies ap'to xwrio tis Temprias!!

Till there's no blood let to spill..... Hail And Kill

Soleaskywatcher
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης