AstroVox :: Επισκόπηση Θ.Ενότητας - Δύο πολύ σημαντικές προτάσεις για το Site μας (Altinakis)
Κεντρική σελίδα του AstroVox AstroVox
Η ερασιτεχνική αστρονομία στην Ελλάδα

Κεντρική ΣελίδαΚεντρική Σελίδα   FAQFAQ   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών    ΑστροφωτογραφίεςΑστροφωτογραφίες   ΕγγραφήΕγγραφή 
  ForumForum  ΑστροημερολόγιοΑστροημερολόγιο  ΠροφίλΠροφίλ   ΑλληλογραφίαΑλληλογραφία   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Αστροημερολόγιο 
Δύο πολύ σημαντικές προτάσεις για το Site μας (Altinakis)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη

Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    AstroVox Forum Αρχική σελίδα -> Ερωτήσεις και Συζητήσεις για το AstroVox
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
EfstathiosOffline
Εξωγήινος
Άβαταρ

Ένταξη: 16 Μαϊ 2007
Σύνολο δημοσιεύσεων: 1039
Τόπος: Αθήνα
Φύλο: Ανδρας
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 07/10/2007, ημέρα Κυριακή και ώρα 14:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

test. Γιατί δεν φαίνεται η υπογραφή μου?

EDIT: fixed.

AltinakisOffline
Εξωγήινος
Άβαταρ

Ένταξη: 15 Ιούλ 2007
Σύνολο δημοσιεύσεων: 1020
Τόπος: Θεσσαλονίκη (Ν. Ραιδεστος) ~10Χλμ εκτός πόλης
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 07/10/2007, ημέρα Κυριακή και ώρα 15:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια χαρα φαινεται efstathie. Αν ολοι αλλαξουμε την υπογραφη μας ειναι μια καποια λυση.

Απλα σε φωτογραφιες δεν αναφερεται νομιζω η υπογραφη μας αλλα μονο το ονομα μας... Οποτε ειναι μια καποια λυση αυτη απλα θα γινοταν πιο σωστο και για μελλοντικα φιλτρα αναζητησης αν τα βαζαμε σε καποιο (νεο) πεδιο του προφιλ μας...

Παντος καλη ιδεα τουλαχιστον για αρχη...

Αλλος καμια ιδεα / πρόταση / συμφνια / διαφωνια?

>Destination Space!

http://www.zeitgeistmovie.com/
Επιστροφή στην κορυφή
View user's profile 
EfstathiosOffline
Εξωγήινος
Άβαταρ

Ένταξη: 16 Μαϊ 2007
Σύνολο δημοσιεύσεων: 1039
Τόπος: Αθήνα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 07/10/2007, ημέρα Κυριακή και ώρα 15:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στις φωτογραφίες απλά θα ήταν καλό άν ο καθένας έγραφε τον εξοπλισμό που χρησιμοποίησε και την μέθοδο.
ggOffline
Νέος
Ένταξη: 05 Οκτ 2006
Σύνολο δημοσιεύσεων: 11
Τόπος: ΑΘΗΝΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 07/10/2007, ημέρα Κυριακή και ώρα 19:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνώ με την πρόταση του φίλου Altinaki. Νομίζω ότι αν είναι εφικτό τελικά
από τους διαχειριστές του forum θα μας βοηθήσει πολύ....

Επίσης μήπως κάποιος έχει ανακαλύψει πως γίνεται να προσθέσει ή να αλλάξει κάποιος τα στοιχεία του προφίλ του ? Προσπαθώ εδώ και καιρό και δεν το έχω ανακαλύψει ... συγγνώμη για το άσχετο θέμα
Επιστροφή στην κορυφή
View user's profile 
AltinakisOffline
Εξωγήινος
Άβαταρ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 07/10/2007, ημέρα Κυριακή και ώρα 20:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρεπει να εισαι στην κεςντρικη σελιδα του astrovox, να πας επανω εκει που λεει προφιλ και μετα θα πας οχι στο δημοσιο προφιλ που θα ανοιξει η σελιδα αλλα στο προφιλ (σκετο) εκει μπορεις να αλλαξεις αυτα που θελεις για σενα.

Φυσικα θα πρεπει να εχει κανει και log in...

>Destination Space!

Επιστροφή στην κορυφή
View user's profile 
ggOffline
Νέος
Ένταξη: 05 Οκτ 2006
Σύνολο δημοσιεύσεων: 11
Τόπος: ΑΘΗΝΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 08/10/2007, ημέρα Δευτέρα και ώρα 8:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε Altinakis ....
Επιστροφή στην κορυφή
View user's profile 
lunarOffline
Εξωγήινος
Άβαταρ

Ένταξη: 19 Ιούν 2007
Σύνολο δημοσιεύσεων: 799
Τόπος: Νέα Αγχίαλος - Βόλος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 08/10/2007, ημέρα Δευτέρα και ώρα 10:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Altinakis έγραψε:

Εγω αν εκαμνα ενα site (ποτε μην λες ποτε Laughing ) αυτό θα εκαμνα και θα κερδιζα αργα αργα ολες τις εντυπωσεις.......

Ιδου η ροδος ιδου και το πηδημα...

Εγω πιστευω οτι γινονται πραγματα με τον ρυθμο και τροπο που πρεπει και ο Αντρέας και οι υπολοιποι διαχειρηστες εχουν κανει θαυματα και ειμαι σιγουρος οτι θα κανουν κι αλλα.

Αλλα κι εμεις οταν προτεινουμε κατι να το σκεφτομαστε λιγο πιο πολυπλευρα το πραμα και να μη λεμε πραγματα για να τα λεμε απλα γιατι αυτο δεν βοηθαει και πολυ.

Πρωτα σκεφτομαστε και μετα προτεινουμε γιατι αμα αρχισει ο καθενας να λεει αυτο που νομιζει σωστο επειδη εφαγε ενα φλας τοτε μαλλον θα γινει μπαχαλο (ασε που αυτα που προτεινεις θα τα εχουν σκεφτει και οι ιδιοι μετα απο τοσα χρονια ενασχολησης τους με το site).

Υ.Γ. Bi2L συμφωνω απολυτα με τα λεγομενα σου.

Φιλικοτατα Δημητρης
Επιστροφή στην κορυφή
View user's profile Αποστολή email 
setiOffline
Εξωγήινος
Ένταξη: 10 Ιούλ 2007
Σύνολο δημοσιεύσεων: 272
Φύλο: Μη δηλωμένο
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 08/10/2007, ημέρα Δευτέρα και ώρα 11:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Confused

Έχει επεξεργασθεί από τον/την seti στις 03/08/2009, ημέρα Δευτέρα και ώρα 3:00, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
View user's profile 
AltinakisOffline
Εξωγήινος
Άβαταρ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 08/10/2007, ημέρα Δευτέρα και ώρα 21:18    Θέμα δημοσίευσης: Why? Why? Why? Why? Why? Why? Why? Why? Why? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια διαισθάνομαι να κυριευει καποιους ενας πανικος λες και ερχεται η συντελεια του κοσμου...

Παιδια χαλαρωστε δεν πεταξα και καμια ατομικη βομβα στο site του αξιολογου κατ' εμε ιδιοκτητη του site.... Ελεος!!!

Ακουω κατι πραγματα και με κανουν και ντρεπομαι....

Οσοι διαφωνουν καλα κανουν και διαφωνουν αλλα ερωτω τι τους πειραξε τοσο πολλοι και βγαζουν τοση κακια???

Ο ενας λεει δεν ειναι εφικτο, ο αλλος με υποβιβαζει λεγοντας οτι οι αλλοι (του site) θα το εχουν σκεφτει κτλ.

Παιδια δεν καταλαβατε: εγω σκεφτηκα κατι οπως θα μπορουσατε να το σκεφτειτε και σεις. Απλα εγω το μοιραστηκα μαζι σας......

ΘΕλω μονο απο αυτους που διαφωνουν μια ειλικρινη απαντηση. Τι αρνητικο πιστευουν οτι εχει αυτη η σκεψη μου, Αν βρειτε μια σοβαρη εγω θα τα παρατησω και δεν θα ξαναπροτεινω ποτε κατι εδω στο site σας....

Πραγματικα αντι να παμε μπροστα με απλες σκεψεις που μονο θετικα πραγματα μπορει να δωσουν, υπαρχουν σαν τον μεσαιωνα ανθρωποι που θελουν να πνιξουν καθε τι καινουριο...

Ως αναφορα τον διαχειριστη και ιδιοκτητη του site οπως ειπα και προηγουμενως οχι μονο τον σεβομαι και τον εκτιμω για αυτο που εχει καταφερει αλλα ισα ισα θεωρησα να μοιραστω μια απλη μου ιδεα ωστε να την χρησιμοποιησει ο ιδιος. Και πιστεψτε με μακαρι να μπορουσα να του στειλω καπου ενα email και να τον ρωτησω ο ιδιος.

Απλα επειδη ειμαι σχετικα καινουριος δεν μπορω να στειλω κατι στις δημοσιες συζητησεις του site.....

Τελος παντων, μια ζωη ετσι ηταν η Ελλαδα τωρα θα αλλαξει.....

>Destination Space!

Επιστροφή στην κορυφή
View user's profile 
nickthegreek13_7Offline
Εξωγήινος
Ένταξη: 29 Δεκ 2005
Σύνολο δημοσιεύσεων: 2144
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 08/10/2007, ημέρα Δευτέρα και ώρα 21:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε Altinakis, χαλάρωσε λίγο ντε. Smile Κανείς δεν είχε ως σκοπό να σε υποβιβάσει η να σε κάνει να αισθανθείς άσχημα.Εγω προσωπικά θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Bi2L, να δίνονται στα πεδία του profile τα συγκεκριμένα στοιχεία.
Επιστροφή στην κορυφή
AltinakisOffline
Εξωγήινος
Άβαταρ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 08/10/2007, ημέρα Δευτέρα και ώρα 21:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε nickthegreek13_7 συνηθως δεν μιλαω πολυ. ΜΟυ αρεσει να ακουω τον αλλον και να δεχομαι και να διασταυρωνω τις ιδεες αλλον και σεβομαι τον καθενα για οτι κανει και οτι λεει.

Ειμαι πολυ χαλαρος και πιστεψε με δεν εχω κανενα ζορι να αποδειξω σε καποιον κατι...

Επετρεψε μου μονο να σε ρωτησω τι το τοσο αρνητικο ειχε αυτο που προτεινα.

Εχεις να μου πεις κατι το τοσο αρνητικο? Δενθελω να συμπεριλαβω την γνωμη του φιλου μου του Seti και δεν θελω να το πιστεψω οτι γινεται ολο αυτο για το κερδος ετσι...

Οποτε πες μου εσυ σε παρακαλω γιατι τοσος σαματας και τοση ειρωνια για κατι τοσο απλο.... Περιμενω να σε ακουσω πραγματικα γιατι σε θεωρω λογικο ατομο.

Εξαλου ειχαμε πει οτι ρε παιδια αμα θελει καποιος να φαινεται το τηλεσκοπιο του να φαινεται για να βλεπουμε αν εχουμε το ιδιο τηλεσκοπιο για να μας προτρεπει με ωραιες ισως φωτογραφιες να καλυτερευουμε τον εξοπλισμο μας...

Οποιος δεν θα ηθελε να φαινεται ο εξοπλισμος του με γεια του με χαρα του κανενας δεν θα του ελεγε κατι, καταλαβες?

Εγω μιλαω για μια πληρη ελευθερια της πληροφοριας και οχι την κουκουλωση της...

Δεν ξερω αν με καταλαβες αλλα πιστευω πως ναι...

Περιμενω απαντηση αν νομιζεις οτι υπαρχει κατι τοσο αρνητικο να το συζητησουμε ολοι.

>Destination Space!

Επιστροφή στην κορυφή
View user's profile 
KOTSOffline
Εξωγήινος
Ένταξη: 12 Σεπ 2005
Σύνολο δημοσιεύσεων: 1309
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 08/10/2007, ημέρα Δευτέρα και ώρα 22:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν υπαρχει τιποτα αρνητικο. Οντως χαλαρωσε. Συζητηση κανουμε, μη το αναγαγεις σε τετοιο επιπεδο..

Το site μπορει να γινει καλυτερο αλλα με αλλους τροπους. Το τι εξοπλισμο εχει ο καθενας ειναι κατι προσωπικο που μπορει να μη θελει να το γνωριζουν οι πολλοι. Οποιος θελει τα βαζει στην υπογραφη του και εληξε το θεμα.
Επιστροφή στην κορυφή
View user's profile 
AltinakisOffline
Εξωγήινος
Άβαταρ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 08/10/2007, ημέρα Δευτέρα και ώρα 23:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με προλαβες KOTS. Πανω που ελεγα να γραψω ακριβως αυτο.

Εννοειται ότι οποιος δεν εχει προβλημα ας το γραψει στην υπογραφη του. Εγω το εχω κανει ηδη εδω και 2 μερες και δεν εχω κανενα προβλημα. Απλα στις φωτογραφιες δεν ξερεις αμεσως με τι τηλεσκοπιο βγηκε και ειναι λιγο σπαστικο να μπαινεις καθε φορα μεσα, να διαβασεις το προφιλ (που πολλες φορες δεν εχει πληροφοριες ρε παιδι μου πιο αναλυτικες) και γενικως εισαι συνεχως στις αλλαγες των σελιδων.

Δεν ξαναασχολουμαι ξανα με αυτο που προτεινα οποιος το καταλαβε ο νοων νοειτω.

Τωρα δουλεια, δουλεια, δουλεια (εννοω παρατηρηση, παρατηρηση, παρατηρηση).

Τελος οι βαριες κουβεντες και τα παχεια λογια!

Καληνυχτα σε ολους!

>Destination Space!

Επιστροφή στην κορυφή
View user's profile 
nickthegreek13_7Offline
Εξωγήινος
Ένταξη: 29 Δεκ 2005
Σύνολο δημοσιεύσεων: 2144
ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 08/10/2007, ημέρα Δευτέρα και ώρα 23:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Altinakis έγραψε:

Επετρεψε μου μονο να σε ρωτησω τι το τοσο αρνητικο ειχε αυτο που προτεινα.

Μα δεν είπα οτι έχει κάτι το αρνητικό η πρόταση σου.Απλά νομίζω είναι ανούσιο εαν και εφόσον γίνει με τον άλλο τρόπο που πρότεινε ο Bi2L.

Υ.Γ Καλή παρατήρηση! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
AltinakisOffline
Εξωγήινος
Άβαταρ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: 08/10/2007, ημέρα Δευτέρα και ώρα 23:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν υπαρχει προβλημα φιλε μου. Ο καθενας μπορει να κανει οτι νομιζει.

Εγω ειχα μια ιδεα, ο Bil2 ειπε να μπουν ολα στα προφιλ νομιζω.

Ας κανει ο καθενας οτι θελει. Αυτο ειναι και το ζητουμενο. να υπαρχει ευκολια στην χρηση του site. αυτο επεδιωξα απο την αρχη. Ενταξει φιλε μου?

Αντε και κοιτα να παρεις και εσυ καμια καρεκλα απο το ΙΚΕΑ Dancing

Τα λεμε!

>Destination Space!

Επιστροφή στην κορυφή
View user's profile 
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    AstroVox Forum Αρχική σελίδα -> Ερωτήσεις και Συζητήσεις για το AstroVox Όλες οι Ώρες είναι UTC + 3
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία σε αυτό το forum
Μπορείτε να κατεβάζετε αρχεία σε αυτό το forum

Βασισμένο στο phpBB. Η συμμετοχή στο AstroVox βασίζεται στους εξής όρους χρήσης