Jump to content

MEADE ETX-125+ΦΙΛΤΡΟ ΗΛΙΟΥ+SUPER PLOSSL 26 MM: 500 EYRO


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΑΛΛΟ ΤΗΝ ΤΙΜΗ.ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ:6978507619.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

1)ΕΤΧ-125+ΤΡΙΠΟΔΟ

2)ΦΙΛΤΡΟ ΗΛΙΟΥ(ASTROSOLAR)

3)ΠΡΟΣΟΦΘΑΛΜΙΟ 26ΜΜ SUPER PLPSSL SERIES 4000

4)ΧΑΡΤΗΣ ΤΗΣ ΣΕΛΗΝΗΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΓΕΘΟΣ

5)ΠΥΞΙΔΑ

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΑΛΛΟ ΤΗΝ ΤΙΜΗ.ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ:6978507619.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

1)ΕΤΧ-125+ΤΡΙΠΟΔΟ

2)ΦΙΛΤΡΟ ΗΛΙΟΥ(ASTROSOLAR)

3)ΠΡΟΣΟΦΘΑΛΜΙΟ 26ΜΜ SUPER PLPSSL SERIES 4000

4)ΧΑΡΤΗΣ ΤΗΣ ΣΕΛΗΝΗΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΓΕΘΟΣ

5)ΠΥΞΙΔΑ

 

Γειά σου Arkantos.Αν υπάρχει ακόμα με ενδιαφέρει. Θα σου τηλεφωνήσω.Astroc.

http//www.ethaleia.gr/ , http//astrochania.blogspot.gr/
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΤΟ ΤΗΛΕΣΚΟΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΑΚΟΜΑ.ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥΣ.ΤΗΛ.ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ:6978507619.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ειναι μαλλον μια απο τις περιπτωσεις που ενα αντικειμενο πωλειται αντικειμενικα παμφθηνα (με βαση την τρεχουσα αξια του),αλλα δεν συγκινει κανεναν αγοραστη.

Τι συμβαινει λοιπον.......ή η αρχικη αξια του αντικειμενου ειναι εξωφρενικα υψηλη γι αυτα που προσφερει,οποτε ακομα και σαν μεταχειρισμενο εξακολουθει να ειναι ακριβο(παντα γι αυτα που προσφερει), ή οι εν δυναμει αγοραστες ειναι....αποντες,ακομα και αν η τιμη πεφτει παρα πολυ χαμηλα.

(και εδω προφανως ισχυει το δευτερο)

Πολυ καλα κανεις και το αποσυρεις....

 

 

:shock: :shock: :shock:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Arkantos, ελπίζω να πήρες αυτή σου την απόφαση, επειδή εξέλειπαν οι αντικειμενικοί λόγοι που σε ανάγκασαν να βγάλεις το τηλεσκόπιό σου «στο σφυρί». Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο.

 

Φιλικά

 

PapGeo

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Εγω να προσθεσω οτι ο χειμωνας δεν ειναι η καλυτερη εποχη για να πουλησεις τηλεσκοπιο. Και μαλιστα μικρο, που απευθυνεται σε καποιον νεο στην αστροπαρατηρηση. Τα πιο μεγαλα φανταζομαι οτι μπορουν να πωληθουν καθολη την διαρκεια του χρονου καθοτι απευθυνονται σε ατομα που ειναι ηδη μεσα στο χομπυ και μπορει να ψαχνουν ευκαιριες καθολη την διαρκεια του ετους. Αντε να δω τι θα καταφερω εγω που θα βγαλω το δικο μου για πωληση απο ανοιξη και μετα...
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αλλα ισως και να κανω λαθος σε αυτο που ειπα για μεγαλα τηλεσκοπια...Ενας τυπος στο astrobuysell.com, για να πουλησει το Celestron Nexstar GPS 11 το κατεβασε τελικα στα 2000$ Μην σας φαινεται ακριβο, γιατι στον Καναδα τα τηλε κοστιζουν παραπανω απο τις ΗΠΑ λογω φορολογιας, οπως και εδω...

Κοιταξτε εδω:

http://www.astrobuysell.com/propview.php?typechoice%5B%5D=Telescope-Catadioptric&titlechoice%5B%5D=For+Sale&minprice=&maxprice=

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης