Jump to content

Diamond ring μεσα απο συννεφα.


CarlSagan

Ληψη απο βιντεοκαμερα

From the category:

Έκλειψη 29/3/2006 (Καστελόριζο και αλλού)

· 107 images
  • 107 images
  • 451 σχόλια εικόνας

Photo Information


Προτεινόμενα σχόλια

Ναι βλέπω ότι υπάρχουν πολύ φίλοι που έκαναν πολύ καλή δουλειά!!! Μπράβο CarlSagan. Δεν ξέρω αν και κάποιος άλλος φίλος τράβηξε Video αλλά καλά είναι αν μπορεί ο Ανδρέας να ανεβάσει και ένα καλό Video εδώ στο site. Έκανα και εγώ ένα με τις 32 εικόνες που τράβηξα διάρκειας 1.16 min, βέβαια το δικό μου είναι μερικής και δεν έχει αξία!!! Αν ανέβει πρέπει να είναι ένα Total.

 

Φιλικά Γιώργος

Σύνδεσμος για σχόλιο

Κωστα πολυ καλυτερο απ οτι βλεπαμε στην οθονη της καμερας.Μπραβο.

Παιδια οσο αφορα το βιντεο ο Κωστας το πουλαει 2000 ευρω.

1000 αυτος κ 1000 εγω που το διανεμω.Για πληροφοριες στο

090 55555321.Οι 100 πρωτοι που θα παραγγειλουν δωρο κ ενα DVD μαρκα μ εκαψες για να το απολαυσετε

Σύνδεσμος για σχόλιο
Kώστα πολύ όμορφο δακτυλίδι! Εγώ δυστυχώς δεν το έπιασα με την κάμερα. Τραβάγαμε δύο άτομα βίντεο απ' τον Ωρίωνα. Εγώ πιο υπερεκτεθειμένη για εξωτερικό στέμμα και ο άλλος φίλος λιγότερο για εσωτερικό..θα δούμε!
Σύνδεσμος για σχόλιο
Που μπαίνω σε σειρά προτεραιότητας για την αγορά του βίντεο; :ρΡΡ Παρ όλο που η τιμή του είναι λογικότατη προτείνω να γίνει ειδική έκπτωση στο Γιώργο_τζιαρ. Αν δεν ήταν αυτός και το δαιμονιο πνεύμα του δε θα είχαμε οδηγηθεί στην ταράτσα της εκπάγλου καλλονής βίλλα ... (και εκ Παυλου καλλονής...καθ οτι είχε να ανακαινιστεί απ την εποχή του Βασιλέως Παύλου...)
Σύνδεσμος για σχόλιο

Κατερινα, ξερεις εσυ, το βιντεο ειναι ανεκτιμητο και για καποια αλλα ντοκουμεντα που περιεχει..... (πχ. etx, goto, κλπ κλπ)

;-)

Σύνδεσμος για σχόλιο

Μπραβο Κωστα πολυ καλη!

Αλλα οφειλετε εσυ κι ο φιλιατρινος ευγνωμοσυνη σε μενα που σας βρηκα την τελεια εκλειψοταρατσα! χεχε

Σύνδεσμος για σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης