Jump to content

Αstronomy now Δεκεμβριου (Δημοσιευση φωτογραφιων κ.Αντωνη)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγχαρητηρια και παλι κ. Αντωνη για τις υπεροχες φωτογραφιες και λυπαμαι παρα πολυ που μας ξεχασατε(διαγραψατε) απο την καθημερινοτητα σας τοσο αδικα και λεω αδικα γιατι περα απο το οτι δεν καταλαβαμε ακριβως τη εγινε και πως σας προσβαλαμε νιωθω(ουμε) προδομενοι απο εναν ανθρωπο που ηταν και ειναι προτυπο για το μεγαλυτερο μερος των ανθρωπων του site αυτου.

 

Ελπιζω να το ξανασκεφτειται και να αλλαξετε γνωμη συντομα και να σας ξαναδω κοντα μας ενεργα. Αλλωστε θελω να πιστευω οτι ημαστε κατα καποιον τροπο μια μεγαλη οικογένεια και οι οικογενειες τα σηζητουν και τα λυνουν ΟΛΑ.

 

ο φιλος σας Δημητρης

Orion Optics OMC 140 GP2 Goto Canon EOS 40D
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Και γω μαζι σου και με τον κ. Αντωνη που δεν τον ξερω αλλα θα ηθελα πολυ να τον γνωρισω και να μαθω πολλα απο αυτον...

 

Δεν γνωριζω ουτε εγω τι εχει γινει οπως και με τον Γιωργο τον Ταρσουδη νομιζω αλλα ειλικρινα ολα ειναι μια παρεξηγηση νομιζω....

 

Μου περασε σαν σκεψη ειλικρινα να δημιουργησω αυτο το θεμα που να λεει

 

"Γ. Ταρσουδη - κ. Αντωνη Come Back!!!"

 

Σαν πιο πολιτισμενοι ελατε πισω και ξεχαστε διαφορες και αλλα πραγματα που ειναι ανθρωπινα γιατι μας συνδεει ολους η κοινη αγαπη για ενα πραγμα : το συμπαν!!

Meade LX200 8" EMC Classic (F/10) , Celestron Ultima Barlow 2x, Baader Ortho 6mm (Phantom),

Hirsch SCT Focal Reducer / Corrector f/6.3, Philips SPC900NC IR/Cut

 

 

>Destination Space!

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

κ. Αντώνη συγχαρητήρια και από εμένα! Δεν υπάρχει περίπτωση να μη παρακολουθούμε και να μη μαθαίνουμε από την δουλειά σου.

=D> =D> =D> =D> =D> =D>

Όλη της τη ζωή μελετούσε το σύμπαν, αλλά είχε παραβλέψει το πιο ξεκάθαρο μήνυμά του.

Για τα μικρά πλάσματα σαν εμάς η απεραντοσύνη του γίνεται υποφερτή μονάχα μέσω της αγάπης.

C. Sagan. Επαφή.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης