Jump to content

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μηπως εχει καποιος το dvd που κυκλοφορησε πριν λιγο καιρο η ελευθεροτυπια-γεωτροπιο για τα 15 χρονια του hubble,και εχει την καλοσυνη να μου το γραψει κα να μου το στειλει με χρεωση μου διοτι προς μεγαλη μου στενοχωρια το δικο μου καταστραφηκε! :( :( :( :( ευχαριστω πολυ!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Θυμάσαι ημερομηνία που βγήκε η εφημερίδα?Αν ναι μπορείς να την παραγγείλεις στο περίπτερο να στην φέρει ή αλλιώς με ένα τηλέφωνο στην εφημερίδα.

Αν θυμάσαι πες μου κ εμένα να την παραγγείλω κ εγώ που δεν το πήρα είδηση.

Με εκτίμηση Παναγιώτης Φωτεινέας
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

αποστόλη, διαβασα το θεμα σου και θελω κι εγω αυτο το dvd. μηπως θυμασαι ποια μέρα είχε εκδοθει η εφημερίδα ωστε να τους πάρω τηλέφωνο για να μου την στείλουν?
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Παιδια τι εδειχνε το dvd???

 

Εδω ενα λινκ με τις 100 καλυτερες(καλα, τελος παντων...) φωτογραφιες του humble σε μορφη zip 2γιγαμπαιτ.

http://www.spacetelescope.org/images/zip/top100original/top100original.zip

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

αποστόλη, διαβασα το θεμα σου και θελω κι εγω αυτο το dvd. μηπως θυμασαι ποια μέρα είχε εκδοθει η ε

φημερίδα ωστε να τους πάρω τηλέφωνο για να μου την στείλουν?

Αλεξανδρε δεν θυμαμαι ακριβως αλλα διαβασε σε παρακαλω το μηνυμα του "βολιωτη".Νομιζω οτι εχει τη λυση. =D> =D> =D> =D>

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Παιδια τι εδειχνε το dvd???

 

Εδω ενα λινκ με τις 100 καλυτερες(καλα, τελος παντων...) φωτογραφιες του humble σε μορφη zip 2γιγαμπαιτ.

http://www.spacetelescope.org/images/zip/top100original/top100original.zip

εκδοθηκε για τα 15 χρονια ου χαμπλ. :-({|= :-({|= :-({|=
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αυτό πρέπει να ήταν πολύ παλιά.... Με μία απλή αναζήτηση βρήκα post εδώ στο astrovox που αναφέρεται σε αυτό το DVD... Το θέμα όμως είναι του 2005... Και η ακριβής ημερομηνία είναι 23/4/2005.

http://www.astrovox.gr/forum/viewtopic.php?p=5324&sid=079918e7f588ac06471ed57e94b4e9cd

Και εγένετω φως....
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

παιδια μπορει να το στειλει κ σε μενα καποιος γιατι δεν το εχω καθολου??να σας δωσω το μσν μ αν ειναι.[/quote

μολις το παραλαβω :-note :-note :-note :-note

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Παιδιά και εγώ το έχω το dvd του Ηubble και μάλιστα 3 φορές..!

Ο άνθρωπος προέρχεται από την αστερόσκονη των αστεριών και από την ανθρώπινη αστερόσκονη μπορεί να γεννηθούν νέα αστέρια....!!!!-(Μάνος Δανέζης)

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης