Jump to content

Γιατί πρέπει να βλέπουμε το ποτήρι κάποιοι μισοάδειο???.....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ήθελα να πάρω θέση αλλά θα το κάνω και ίσως φανώ λίγο κακός (τα σχόλια που θα κάνω δεν είναι προσωπικά για κανένα ..)

 

Είδα μερικές γνώμες και εδώ http://www.astrovox.gr/forum/viewtopic.php?t=9466&postdays=0&postorder=asc&start=0 και στο θέμα με το περιοδικό http://www.astrovox.gr/forum/viewtopic.php?p=102208#102208

 

Γιατί ΄πρέπει να βλέπουν το ποτήρι κάποιοι μισοάδειο και όχι μισογεμάτο..

 

μήπως δεν ξέρουμε τι θέλουμε ...Δεν ασχολούνται με χόμπι μας ..τους κατηγορούμε γιατί δεν το κάνουν "κάποιοι ζητούν να μπει η αστρονομία στα σχολειά, γιατί δεν ασχολούνται τα "Μέσα" με το χόμπι μας κ.α "

 

Ασχολούνται κάποιοι ....γιατί δεν το κάνουν "σωστά "... ποιο είναι το σωστο?? αυτό που θέλουμε ???

 

Δηλαδή τι περιμένουμε από τον Κουικ ...έκανε μια απλή εκπομπή που το κέρδος απο τέτοιες εκπομπές είναι να μυήσει νέους στην αστρονομία και κάποιους που θέλουν κάποιες πληροφοριακές γνώσεις για το αντικείμενο και όχι για τους χομπιστες ..που οι χομπιστες ξέρουν αν θέλουν να βρουν κάτι που θα το ψάξουν .....

 

Ομοίως και με το περιοδικό αν κάποιος θέλει κάτι ποιο εξειδικευμένο ξέρει που θα το βρει ....για το παιδί και τον νέο ενδιαφερόμενο είναι μια καλή αρχή και αυτό το περιοδικό των 3.5 €

 

Μην είμαστε μηδενιστές ...μακάρι να γίνουν περισσότερες τέτοιες ενέργειες στο μέλλον ....

«Μην βαδίζεις απαλά μέσα σε αυτήν την καλή νύχτα – Εξοργίσου, εξοργίσου ενάντια στον θάνατο του φωτός».Do Not Go Gentle Into That Good Night

Dylan Thomas (1914-1953)

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Μην είμαστε μηδενιστές ...μακάρι να γίνουν περισσότερες τέτοιες ενέργειες στο μέλλον ....

 

...Τι σημαίνει μηδενιστής; :oops:

Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving.

Albert Einstein

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δηλαδή τι περιμένουμε από τον Κουικ ...έκανε μια απλή εκπομπή που το κέρδος απο τέτοιες εκπομπές είναι να μυήσει νέους στην αστρονομία και κάποιους που θέλουν κάποιες πληροφοριακές γνώσεις για το αντικείμενο και όχι για τους χομπιστες ..που οι χομπιστες ξέρουν αν θέλουν να βρουν κάτι που θα το ψάξουν .....

 

Σωστος... πιστευω και εγω..

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Μην είμαστε μηδενιστές ...μακάρι να γίνουν περισσότερες τέτοιες ενέργειες στο μέλλον ....

 

...Τι σημαίνει μηδενιστής; :oops:

 

Αυτος που δεν πιστευη σε τιποτα, δεν παραδεχετε τις αποψεις των αλλων,

σε θρησκειες κ.τ.λ.π. Τα μηδενιζει ολα.

Δημήτρης Γκιώνης.

Τα δυο μάτια είναι καλύτερα από ένα. :shock:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Μην είμαστε μηδενιστές ...μακάρι να γίνουν περισσότερες τέτοιες ενέργειες στο μέλλον ....

 

...Τι σημαίνει μηδενιστής; :oops:

 

Αυτος που δεν πιστευη σε τιποτα, δεν παραδεχετε τις αποψεις των αλλων,

σε θρησκειες κ.τ.λ.π. Τα μηδενιζει ολα.

 

 

και αυτο αλλα αγω το είπα με την εννοια να μην ειμαστε προκατηλημενοι και "μηδενίζουμε" καποιες φιλότιμες προσπάθειες κάποιων αλλων ...γιατι για μενα και της εφημερίδας και του Κουικ ήταν φιλότιμη προσπαθεια ...

«Μην βαδίζεις απαλά μέσα σε αυτήν την καλή νύχτα – Εξοργίσου, εξοργίσου ενάντια στον θάνατο του φωτός».Do Not Go Gentle Into That Good Night

Dylan Thomas (1914-1953)

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δεν ήθελα να πάρω θέση αλλά θα το κάνω και ίσως φανώ λίγο κακός (τα σχόλια που θα κάνω δεν είναι προσωπικά για κανένα ..)

 

Είδα μερικές γνώμες και εδώ http://www.astrovox.gr/forum/viewtopic.php?t=9466&postdays=0&postorder=asc&start=0 και στο θέμα με το περιοδικό http://www.astrovox.gr/forum/viewtopic.php?p=102208#102208

 

Γιατί ΄πρέπει να βλέπουν το ποτήρι κάποιοι μισοάδειο και όχι μισογεμάτο..

 

μήπως δεν ξέρουμε τι θέλουμε ...Δεν ασχολούνται με χόμπι μας ..τους κατηγορούμε γιατί δεν το κάνουν "κάποιοι ζητούν να μπει η αστρονομία στα σχολειά, γιατί δεν ασχολούνται τα "Μέσα" με το χόμπι μας κ.α "

 

Ασχολούνται κάποιοι ....γιατί δεν το κάνουν "σωστά "... ποιο είναι το σωστο?? αυτό που θέλουμε ???

 

Δηλαδή τι περιμένουμε από τον Κουικ ...έκανε μια απλή εκπομπή που το κέρδος απο τέτοιες εκπομπές είναι να μυήσει νέους στην αστρονομία και κάποιους που θέλουν κάποιες πληροφοριακές γνώσεις για το αντικείμενο και όχι για τους χομπιστες ..που οι χομπιστες ξέρουν αν θέλουν να βρουν κάτι που θα το ψάξουν .....

 

Ομοίως και με το περιοδικό αν κάποιος θέλει κάτι ποιο εξειδικευμένο ξέρει που θα το βρει ....για το παιδί και τον νέο ενδιαφερόμενο είναι μια καλή αρχή και αυτό το περιοδικό των 3.5 €

 

Μην είμαστε μηδενιστές ...μακάρι να γίνουν περισσότερες τέτοιες ενέργειες στο μέλλον ....

 

+1

Ας είμαστε λίγο ελαστικοί και λιγότερο επικριτικοί.

Ένας δημοσιογράφος όταν ασχολείται με τόσο ειδικά θέματα όπως το χόμπυ μας, δεν είναι υποχρεωμένος να αναλύει και να εμβαθύνει, ούτε μια εφημερίδα που διανέμει ένα έντυπο, πρέπει να το διαμορφώσει ώς επιστημονικό σύγγραμα, διοτι ακριβώς ώς σκοπό έχει τον πολύ κόσμο, την εκλαίκευση(αν και δεν μου αρέσει αυτός ο όρος, δεν είμαστε δα και επιστήμονες), δηλαδή να κάνει γνωστούς στη μάζα κάποιους βασικούς άξονες του αντικειμένου μας.

Στο κάτω κάτω απο όλη την υπόθεση μόνο κερδισμένο μπορεί να βγεί το χόμπυ μας.

Αυτά...

 

Φιλικά Κώστας!

The Truth Is Out There... 8-[ 8-[ 8-[
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Γιατι απο την στιγμη που πληρωνω και την ετ και το περιοδικο να μην απαιτω τουλαχιστον το επιπεδο που προσφερεται σε ολους αλλους τομεις αμα αυτο το λετε μηδενισμο ε τοτε ειμαι μηδενιστης αλλα εγω το λεω επικοδομητικη κριτικη μπας και παρουν χαμπαρι οτι δεν ειμαστε προβατα και απαιτουμε τον ιδιο ζηλο (στη δουλεια τους ) σε αυτα που μας προσφερουν με ολους τους αλλους. Εχετε δει κανενα αλλο περιοδικο τοσο χαλια δειτε περιοδικα απο κυνηγι , ψαρεμα , μουσικη, ακομα και ενθετα για το στοιχημα εχουν καλυτερη ποιοτητα απο αυτο που μας πασαραν για περιοδικο. Τωρα αμα εσας σας κανει εγω παω πασο.

 

Φιλικα Δημητρης

Orion Optics OMC 140 GP2 Goto Canon EOS 40D
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Γιατι απο την στιγμη που πληρωνω και την ετ και το περιοδικο

 

Πληρώνεις.. Πληρώνεις..τι πληρώνεις 2€ 700δρχ ..δηλ και αντικειμενικά να το δουμε τι περιμενεις να σου δωσουν καμια εγκυκλοπαίδεια μην ειμαστε παράλογοι να είχε ανακριβειες ή παραπληροφορηση να το πουμε αλλα απο ποιοτητα περιοδικου δεν ειναι τοσο ασχημο ..καταρχήν δεν ειναι λευκωμα ...και τον "ατλα των επιστημών" που εδιναν δεν ήταν σε καλύτερη ποιότητα ...

«Μην βαδίζεις απαλά μέσα σε αυτήν την καλή νύχτα – Εξοργίσου, εξοργίσου ενάντια στον θάνατο του φωτός».Do Not Go Gentle Into That Good Night

Dylan Thomas (1914-1953)

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

φιλε συμφωνω με τον lunar για την ποιοτητα,δν απαιτει κανεις να το κανουνε λευκωμα ,αλλα μερικες φωτο ειναι απαραδεκτες,ενταξει δν θα πρεπει να στηριζομαστε μονο στις εικονες αλλαπιστευω οτι αποτελουν ενδυκτικο προχειρης(?) φθηνης(?) δουλειας...

 

 

ως προς το περιεχομενο ειναι ωραια αυτα που λεει (αν και λιγα) αποτελουν μια πολυ απλη παρουσιαση που ,προσωπικα την χαρηκα.

 

 

οσο για τον κουικ ας μην τα συζητησουμε,το οτι καλεσε καποιον επιστημονα για τον ιδιο πρεπει να σημαινε εθυνη για διαβασμα και για μια σφαιρικη αποψη γυρω απο το αντικειμενο(δν λεω να γινει και ερασιτεχνης),αλλα θα πρεπει να παψουμε να θεωρουμε σοβαρες τις συνεντευξεις που απλα πραγματοποιουνται απο καποιους ''διασημους τηλεπαρουσιαστες''

Η ΑΣΤΡΟΣΕΛΙΔΑ ΜΟΥ !!!!!

astronomy for all

 

http://mechntua.blogspot.com/

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Παιδιά δεν είναι θέμα αντιπαράθεσης. Απλώς, αυτό που λέει ο Δημήτρης συνάδει με αυτό που όλοι βλέπουμε, δηλαδή γιατί τα υπόλοιπα περιοδικά που συνοδεύουν τις εφημερίδες (π.χ. αστρολογικά) έχουν ποιότητα τόσο στο χαρτί όσο και στις φωτό. Η τιμή είναι ίδια. Όλοι θέλουμε την διάδοση του χόμπυ μας και για αυτό "απαιτούμε" καλύτερο αποτέλεσμα.

 

Νομίζω ότι είμαστε στην ίδια πλευρά.

 

Φιλικά

 

Βασίλης

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.

 

Arthur C. Clarke

 

 

http://vip-digital-imaging.blogspot.com

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Θα σε πληροφορησω οτι για να βγει αυτο το εντυπο η ΕΤ εβαλε στην τσεπη διπλα και τριπλα λεφτα απο αυτα που κοστισε. Η μηπως εχεις την εντυπωση οτι επιτελει κοινωνικο εργο :lol: .

 

Και το Sky and telescope εχει τα 12 τευχει 38$ δηλαδη 3.16 το τευχος. Αυτοι γιατι σεβονται τα λεφτα μου; Γιατι δεν κανουν ξεπετα για να ψειρισουν τον κοσμο.

 

Φιλικα Δημητρης

Orion Optics OMC 140 GP2 Goto Canon EOS 40D
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Θα σε πληροφορησω οτι για να βγει αυτο το εντυπο η ΕΤ εβαλε στην τσεπη διπλα και τριπλα λεφτα απο αυτα που κοστισε. Η μηπως εχεις την εντυπωση οτι επιτελει κοινωνικο εργο :lol: .

 

Φυσικα και θα βγαλει .. . αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μας ...

 

Και το Sky and telescope εχει τα 12 τευχει 38$ δηλαδη 3.16 το τευχος. Αυτοι γιατι σεβονται τα λεφτα μου; Γιατι δεν κανουν ξεπετα για να ψειρισουν τον κοσμο.

 

Ποτε το αγορασες τελευταια 3.16 το τευχος να παω και γω [-X ....σε αυτη την τιμή δεν υπαρχει .... εκτος και αν μενεις USA ... :D ...για Ελλαδα βαλε 5-6 € / τευχος και εισαι ενταξει

«Μην βαδίζεις απαλά μέσα σε αυτήν την καλή νύχτα – Εξοργίσου, εξοργίσου ενάντια στον θάνατο του φωτός».Do Not Go Gentle Into That Good Night

Dylan Thomas (1914-1953)

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Εχεις δικιο αλλα εχω συνδρομη και βγαινει φτηνοτερα αλλα και παλι γιατι τον αμερικανο πολιτη τον σεβονται τα περιοδικα και εμας να μας θεωρουν αλλα και να μας αντιμετωπιζουν σαν β κατηγορια τα δικα μας.

 

Παντος αν εσενα σου αρεσε το αποτελεσμα οκ, εμενα δεν μου κανει νομιζω οτι με λεμε δουλευουν και εκμεταλλευονται την αγαπη μου για το χομπυ μου.

 

Λιγο ποιοτητα δεν βλαπτει, σε λιγο θα λεμε και ευχαριστω που μας ψειριζουν.

 

Φιλικα Δημητρης

Orion Optics OMC 140 GP2 Goto Canon EOS 40D
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Παιδιααααα ειρηνη ημην-υμην-ειμην οπως και να γραφετε :-note

Ολοι δικιο εχετε :)

Δεν βοηθαει και ο καιρος ](*,) να το ριξουμε και λιγο στην αστρονομια.

 

Αντε να σας φιαξω το κεφι δειτε αυτο

http://www.visualuniverse.org/Comet_Lulin_Feb22.shtml \:D/

 

Καλη μερα σε ολους

Δημήτρης Γκιώνης.

Τα δυο μάτια είναι καλύτερα από ένα. :shock:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Τι ψείρισμα σου έκαναν ...ένα ένθετο έδωσαν ούτε συνδρομή έκανες ούτε είναι μηνιαίο ...δεν λες πάλι καλά που μας θυμήθηκαν(για μένα αυτό είναι το πιο σημαντικό ) ψάχνεις και πολυτέλειες ...στην Ελλαδα βρίσκεσαι. :-note :-note

«Μην βαδίζεις απαλά μέσα σε αυτήν την καλή νύχτα – Εξοργίσου, εξοργίσου ενάντια στον θάνατο του φωτός».Do Not Go Gentle Into That Good Night

Dylan Thomas (1914-1953)

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Παιδιά μη χάνεστε σε τέτοιου είδους συζητήσεις!!! Όποιο θέμα και να

δει κανείς πάντα θα υπάρχουν και τα καλά και τα άσχημα!!!

Το θέμα είναι ότι φέτος είναι μια πρώτης τάξεως ευκαιρία για όλους

όσοι ασχολούνται με την αστρονομία να αποδείξουν πόσο την αγαπούν

και να την προβάλουν με τον καλύτερο τρόπο. Οι πρωτοβουλίες,

οι εκδηλώσεις και η απόλαυση πολλών παρατηρήσεων είναι που πρέπει

να κάνουν αυτό το έτος ξεχωριστό και για μας και για τους υπόλοιπους!!!

Αμάν πια!!! Όλο γκρίνιες ακούω τον τελευταίο καιρό... Άντε και λίγο

δράση να δούμε. Αν θέλετε να βελτιωθεί η κατάσταση "συν Αθηνά και

χείρα κίνει" που έλεγαν και οι αρχαίοι!!!

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Tο οτι ειμαι στην Ελλαδα δεν σημαινει οτι ειμαι πολιτης β κατηγοριας δεν θελω να υποτιμανε την νοημοσυνη μου, και λεω οτι ψειρισανε τον κοσμο γιατι εγω (οπως και πολυ αλλοι) δεν ειχα καμια διαθεση να διαβασω ΕΤ την πηρα μονο για το ενθετο.

 

Και επιτελους τι ειναι η Ελλαδα καμια χαβουζα ή καμια τριτοκοσμικη χωρα :?:

 

Φιλικα Δημητρης

Orion Optics OMC 140 GP2 Goto Canon EOS 40D
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Κανονικα επρεπε να κραξουμε μαζικα την ΕΤ (ελευθεροτυπια) για να καταλαβουν οτι με τις ξεπετες το μονο που κανουν ειναι να εξοργιζουν τους αναγνωστες. Και να καταλαβουν επισης καποιοι οτι στην Ελλαδα η ερασιτεχνικη αστρονομια εχει σοβαρο κοινο που απαιτει σεβασμο.

 

Συγνωμη αν σας κουρασα , τα ειπα και ξαλαφρωσα :lol:

 

Φιλικα Δημητρης

Orion Optics OMC 140 GP2 Goto Canon EOS 40D
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Επειδη εγραψα κι εγω σε αυτες τις συζητησεις ας ξεκαθαρισω τη θεση μου!Απο την πρωτη στιγμη επικροτησα τοσο την εκπομπη οσο και την εκδοση.Ωστοσο η εκπομπη δε μου αρεσε...Η εκδοση ομως ηταν συμπαθητικη για μενα.Αν ημουν μηδενιστης θα τα ισοπεδωνα ολα,πραγμα που δε συμβαινει.Δ λεω οτι με κατηγορησε καποιος,αλλα δε θελω να γινουν παρεξηγησεις..Και η κριτικη σαφως ειναι γονιμη,αρκει να μην κατακρινουμε μονο για να κατακρινουμε....

Aσε την ψυχη σου να σταθει νηφαλια και αταραχη μπροστα σε ενα εκατομμυριο συμπαντα!!!

:cheesy: :cheesy:

 

Φιλικα,

Βαλογιαννης Γιωργος

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Γιατι απο την στιγμη που πληρωνω και την ετ και το περιοδικο να μην απαιτω τουλαχιστον το επιπεδο που προσφερεται σε ολους αλλους τομεις αμα αυτο το λετε μηδενισμο ε τοτε ειμαι μηδενιστης αλλα εγω το λεω επικοδομητικη κριτικη μπας και παρουν χαμπαρι οτι δεν ειμαστε προβατα και απαιτουμε τον ιδιο ζηλο (στη δουλεια τους ) σε αυτα που μας προσφερουν με ολους τους αλλους. Εχετε δει κανενα αλλο περιοδικο τοσο χαλια δειτε περιοδικα απο κυνηγι , ψαρεμα , μουσικη, ακομα και ενθετα για το στοιχημα εχουν καλυτερη ποιοτητα απο αυτο που μας πασαραν για περιοδικο. Τωρα αμα εσας σας κανει εγω παω πασο.

 

Φιλικα Δημητρης

 

Φίλε Δημήτρη,

νομίζω πώς όλη η κινητοποίηση που έχει ξεκινήσει στις μέρες μας για να μυηθούν μικροί και μεγάλοι σε αυτόν το χώρο, αποτελεί εάν όχι αξιοθαύμαστη, τουλάχιστον μία φιλότιμη προσπάθεια, από πλευράς ειδικών και μη εξειδικευμένων. Με αφορμή το περιοδικό (χωρίς να το έχω αγοράσει) και με την εκπομπή (που την είδα), συμπέρανα ότι μέσα στην εκλαϊκευση αυτή είναι απαραίτητη και κάποια "δόση" αστείου (γεννηθείς στις Πλειάδες κ.ά.), για να γίνει έτσι πιο εύκολη και κατανοητή στην αρχή η μεγάλη αυτή επιστήμη... Κι εγώ πριν το σκεφτώ καλύτερα, ήμουν εναντίον της εκλαϊκευσης της επιστήμης, αλλά τότε κατάλαβα, πώς εμείς για να φτάσουμε εδώ που ήμαστε σήμερα, δεν μπήκαμε κατευθείαν στα "βαθιά", αλλά...κολυμπήσαμε όλη την απόσταση...και στα ρηχά και στα βαθιά (σχήμα λόγου)! Περισσότερη υπομονή και λιγότερος εγωισμός ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ! :D

 

Πάντα φιλικά :D ,

Ελένη

Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving.

Albert Einstein

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Tsaprazi εισαι εντελως εκτος θεματος εγω δεν κατακρινα την εκλαϊκευσης της επιστημης αντιθετα ειμαι υπερμαχος γιατι δεν ειμαι ουτε φυσικος ουτε μαθηματικος και αναγκαστικα για να καταλαβω καποια πραγματα πρεπει να ειναι εκλαϊκευμενα.

 

Το θεμα μου ειναι η ποιοτητα που μας προσφερουν τα διαφορα μεσα και σιγουρα δεν εχει να κανει με εγωισμο, ισως να ειναι επαγγελματικη διαστροφη γιατι ειμαι γραφιστας και μου την δινουν η κακης ποιοτητας εκδοσεις.

 

Και θα σε παρακαλεσω επειδη απευθυνθηκες σε εμενα να διαβαζεις καλυτερα τι λεω πριν απαντησεις. Δεν μιλουσα εγωιστικα μιλουσα για το καλο του συνολου.

 

Φιλικα Δημητρης

Orion Optics OMC 140 GP2 Goto Canon EOS 40D
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Το θεμα μου ειναι η ποιοτητα που μας προσφερουν τα διαφορα μεσα και σιγουρα δεν εχει να κανει με εγωισμο, ισως να ειναι επαγγελματικη διαστροφη γιατι ειμαι γραφιστας και μου την δινουν η κακης ποιοτητας εκδοσεις.

 

 

Α .. τώρα δεν μπορώ να διαφωνήσω μαζί σου :) :)

«Μην βαδίζεις απαλά μέσα σε αυτήν την καλή νύχτα – Εξοργίσου, εξοργίσου ενάντια στον θάνατο του φωτός».Do Not Go Gentle Into That Good Night

Dylan Thomas (1914-1953)

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

 

............. ισως να ειναι επαγγελματικη διαστροφη γιατι ειμαι γραφιστας και μου την δινουν η κακης ποιοτητας εκδοσεις.

 

 

 

Φιλικα Δημητρης

 

Καποιον μου θυμηζη!! ](*,) Χε,χε,χε.

Δημήτρης Γκιώνης.

Τα δυο μάτια είναι καλύτερα από ένα. :shock:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης