Jump to content

10o Θερινό Σχολείο Αστρονομίας 2009


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ελπιζω να μην υπαρχει κανενα προβλημα γιατι θελω πολυ να ερθω

θα ερθουν πολλοι απο astrovox? πρεπει να βρουμε τροπο να γνωριστουμε

"Κι εσείς άστρα, αιώνες τώρα κάτι θέλετε να μας πείτε, μα σε λίγο ξημερώνει και δεν προφταίνουμε να μάθουμε"

Τάσος Λειβαδίτης, Μικρό βιβλιο για μεγάλα όνειρα

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 209
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Πεστα...πεστα..αυτο λεω κ εγω..πρεπει να βρουμε τροπο να γνωριστουμε...αποτι γνωριζω ναι θα ερθουν πολλα παιδια :wink:

Αυτο που κανει πολλους να εκνευριζονται σχετικα με τα αστρα ειναι το γεγονος οτι κατι τοσο ομορφο ζει τοοοσο μακρυα τους......

 

 

 

 

 

 

 

Στους αστροφιλους,

Χριστίνα Τρυφώνη :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

στην αρχη ελεγα για πυλο αλλα τελικα μαλλον βολο θα ερθω. Να το σκεφτομαι, ειχα αγχωθει λιγο με το μηχανογραφικο αλλα δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα. 2 εβδομαδες δεν ειναι το περιθοριο υποβολης?

 

Ναι τόσο είναι.Αλλά νομίζω και λίγο παραπάνω.Εγώ το είχα κάνει μετά από το θερινό σχολείο.Μια μέρα υπόθεση είναι.Τίποτα παραπάνω.Αλλά το μηχανογραφικό δελτίο έχει ήδη βγει σε ηλεκτρονική μορφή στην σελίδα του υπουργείου παιδείας.Εάν έχεις κάποια άλλη απορία για το μηχανογραφικό μπορείς να μου στείλεις σε πμ. :D

Το σύμπαν δεν είναι μια μηχανή.Είναι μια ατέρμονη μετουσίωση του ορατού σε αόρατο,του κενού σε πλήρες, του αδύνατου σε δυνατό και τανάπαλιν.

 

Μάνος Δανέζης, Στράτος Θεοδοσίου

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

στο σχολειο που ρωτησα μου τα μασανε και μου λενε οτι επειδη φετος γινετε ηλεκτρονικα μπορει να ειναι λιγοτερος ο χρονος. Νομιζω οτι ειναι υπερβολες ομως

"Κι εσείς άστρα, αιώνες τώρα κάτι θέλετε να μας πείτε, μα σε λίγο ξημερώνει και δεν προφταίνουμε να μάθουμε"

Τάσος Λειβαδίτης, Μικρό βιβλιο για μεγάλα όνειρα

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Μην σας νοιάζει η αναγνώριση, λέω να φορέσουμε όλοι μωβ μπλουζάκια, θα μοιάζουμε και με ομάδα.. :cheesy:

Σχετικά με τα Χάνια, ελπίζω να με πάρει κανά αυτοκίνητο και ΄μενα τον "καημένο" και να μην τρώω την ζέστη μόνος μου στο Βόλο.. :P

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

λοιπον ΕΚΛΙΣΕ εξυπνη και φασατη ιδεα!!! ΟΛΟΙ ΜΟΒ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ! 0χα0χα0χ0χ!!!!

Η Γνώση δημιουργήθηκε για να μας ενώνει

Oχι για να μας απομακρύνει.....

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Λετε?καλοοοοοοο!!! :shock:

Αυτο που κανει πολλους να εκνευριζονται σχετικα με τα αστρα ειναι το γεγονος οτι κατι τοσο ομορφο ζει τοοοσο μακρυα τους......

 

 

 

 

 

 

 

Στους αστροφιλους,

Χριστίνα Τρυφώνη :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ρε σεις...αν καποιος δεν εχει?η αν φορανε και αλλοι τριγυρω μωβ?θα γινουμε κουλουβαχατα!χαχαχχα :D

Αυτο που κανει πολλους να εκνευριζονται σχετικα με τα αστρα ειναι το γεγονος οτι κατι τοσο ομορφο ζει τοοοσο μακρυα τους......

 

 

 

 

 

 

 

Στους αστροφιλους,

Χριστίνα Τρυφώνη :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλα δεν το συζητω..κουκλακια θα ειμαστε....αντε ρε...να το μαθουν και αλλοι ομως..ΠΑΙΔΙΑ ΟΣΟΙ ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΘΕΡΙΝΟ..ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΘΑ ΒΑΛΕΤΕ ΟΛΟΙ ΜΩΒ ΜΠΛΟΥΖΑ..ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΟΥΑΟΥ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ!!!χιχιχιχι :P :D

Αυτο που κανει πολλους να εκνευριζονται σχετικα με τα αστρα ειναι το γεγονος οτι κατι τοσο ομορφο ζει τοοοσο μακρυα τους......

 

 

 

 

 

 

 

Στους αστροφιλους,

Χριστίνα Τρυφώνη :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλα αμα δεν σε αναγνωρισουν Νικο με ολοκληρη φωτογραφια στο προφιλ, τυφλοι θα ειναι... :P

Το σύμπαν δεν είναι μια μηχανή.Είναι μια ατέρμονη μετουσίωση του ορατού σε αόρατο,του κενού σε πλήρες, του αδύνατου σε δυνατό και τανάπαλιν.

 

Μάνος Δανέζης, Στράτος Θεοδοσίου

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Πω πω ρε Μαρια τι ειπες?(τελειο)χιχιχιιχιχ καλα λεει βρε νικο! :D

Αυτο που κανει πολλους να εκνευριζονται σχετικα με τα αστρα ειναι το γεγονος οτι κατι τοσο ομορφο ζει τοοοσο μακρυα τους......

 

 

 

 

 

 

 

Στους αστροφιλους,

Χριστίνα Τρυφώνη :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Πάντως μην σκέφτεστε μπλουζάκια και τέτοια.Γιατί βάζω στοίχημα ότι κανένας δεν θα το εφαρμόσει.Εάν είναι να γνωριστείτε θα γίνει.

Το σύμπαν δεν είναι μια μηχανή.Είναι μια ατέρμονη μετουσίωση του ορατού σε αόρατο,του κενού σε πλήρες, του αδύνατου σε δυνατό και τανάπαλιν.

 

Μάνος Δανέζης, Στράτος Θεοδοσίου

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αιντε να δουμε! :D

Αυτο που κανει πολλους να εκνευριζονται σχετικα με τα αστρα ειναι το γεγονος οτι κατι τοσο ομορφο ζει τοοοσο μακρυα τους......

 

 

 

 

 

 

 

Στους αστροφιλους,

Χριστίνα Τρυφώνη :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

εγω παντως θα φορεσω γιατι πραγματικα ειμαι διαφορετικος ειμαι πολυ ασχημος! Η Φωτο ειναι fotoshop!

Η Γνώση δημιουργήθηκε για να μας ενώνει

Oχι για να μας απομακρύνει.....

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Και εγω ειμαι πολυ ασχημη..νικο θα βαλουμε κουκουλα...να κρυψουμε το τοπιο της φρικης..ρε συ ρετουσαρισμενη φωτο πηγες και εβαλες??? :D

Αυτο που κανει πολλους να εκνευριζονται σχετικα με τα αστρα ειναι το γεγονος οτι κατι τοσο ομορφο ζει τοοοσο μακρυα τους......

 

 

 

 

 

 

 

Στους αστροφιλους,

Χριστίνα Τρυφώνη :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ίδιος είσαι από κοντά.Απλά δεν έχεις αυτό το χαζοχαρούμενο ύφος στην φωτογραφία.Είσαι πιο σοβαρός. :P (Πλάκα κάνω :mrgreen: )

Το σύμπαν δεν είναι μια μηχανή.Είναι μια ατέρμονη μετουσίωση του ορατού σε αόρατο,του κενού σε πλήρες, του αδύνατου σε δυνατό και τανάπαλιν.

 

Μάνος Δανέζης, Στράτος Θεοδοσίου

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ω ρε νικο τι σειπε????χιχιχιιχ αντε καλε...ολοι μαζι..ψιλοι κοντοι ασχημοι και κουκλια θα τα βρουμε μωρε θα αναγνωριστουμε...ηρεμειστε!! :D 8)

Αυτο που κανει πολλους να εκνευριζονται σχετικα με τα αστρα ειναι το γεγονος οτι κατι τοσο ομορφο ζει τοοοσο μακρυα τους......

 

 

 

 

 

 

 

Στους αστροφιλους,

Χριστίνα Τρυφώνη :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Να παρουν..εκει θα κολλησουμε?χιχιιχ

Αυτο που κανει πολλους να εκνευριζονται σχετικα με τα αστρα ειναι το γεγονος οτι κατι τοσο ομορφο ζει τοοοσο μακρυα τους......

 

 

 

 

 

 

 

Στους αστροφιλους,

Χριστίνα Τρυφώνη :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

εγω παντως θα φορεσω γιατι πραγματικα ειμαι διαφορετικος ειμαι πολυ ασχημος! Η Φωτο ειναι fotoshop!

 

Ελα είσαι μια χαρά κούκλος είσαι μην ακούω βλακείες..

 

Ε τον είδα από κοντά!!Μην το πιστεύετε!!! :mrgreen: :cheesy:

Ο άνθρωπος προέρχεται από την αστερόσκονη των αστεριών και από την ανθρώπινη αστερόσκονη μπορεί να γεννηθούν νέα αστέρια....!!!!-(Μάνος Δανέζης)

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ε,δεν ειναι δυνατον!Ζηλευω...θελω να βαλω και εγω!! :D :lol:

Αυτο που κανει πολλους να εκνευριζονται σχετικα με τα αστρα ειναι το γεγονος οτι κατι τοσο ομορφο ζει τοοοσο μακρυα τους......

 

 

 

 

 

 

 

Στους αστροφιλους,

Χριστίνα Τρυφώνη :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης