Jump to content

10o Θερινό Σχολείο Αστρονομίας 2009


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαχαχχα....πλακα κανω..γτ δεν το σκεφτεσαι ν ερθεις ως απλος μαθητης?? :)

 

Γιατί δεν προκειται να μου ξαναδοθεί η ευκαιρία για κάτι τέτοιο... Ως μαθητής μπορώ να έρθω του χρόνου, του παραχρόνου κτλ κτλ. Λογικό δεν είναι;;;

Το μήκος κύματος της ακτ.υποβ. έφυγε απ’την ορατή περιοχή,όταν το Σύμπαν συμπλήρωνε τα 10 εκ. χρόνια.Η ημέρα η μία τέλειωσε μέσα στην φωτοπλημμύρα του 1ου δειλινού!Κ εγένετο εσπέρα κ έγένετο πρωί,ήμερα η μία.Δεν είχε αυγή!Είχε όμως μεσημβρία και δείλι..
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 209
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Χαχαχχα....πλακα κανω..γτ δεν το σκεφτεσαι ν ερθεις ως απλος μαθητης?? :)

 

Γιατί δεν προκειται να μου ξαναδοθεί η ευκαιρία για κάτι τέτοιο... Ως μαθητής μπορώ να έρθω του χρόνου, του παραχρόνου κτλ κτλ. Λογικό δεν είναι;;;

 

Δεν κατάλαβα δηλαδή αν πάς σαν απλός μαθητής όπως τα υπόλοιπα παιδιά τι θα γίνει?Θα γκρεμιστεί ο κόσμος? ](*,) Στο θερινό δεν πάμε για να δείξουμε τη θέση που έχουμε είτε σαν ολυμπιονίκες είτε σαν αναπληρωματικοί γιατί δεν έχει σημασία...Στο θερινό θα πάς για να μάθεις καινούργια πράγματα,καινούργιες εμπειρίες και να κάνεις καινούργιους φίλους.Αν μη τι άλλο το θερινό διδάξει για όλους επιτυχόντες η μή..Για μένα προσωπικά σκέφτεσαι πολύ εγωιστικά και διορθώσε με αν κάνω λάθος.Δεν κάνω διένεξη μαζί σου είναι το τελευταίο που θέλω,αλλά πρέπει να ξέρεις πως σε όλα τα χρόνια ήταν η 6η θέση και όμως δεν υπήρχαν αναπληρωματικοί και ούτε το 2007 και κανένας δεν παραπονέθηκε.Και εγώ ήμουν 6η στεναχωρέθηκα στην αρχή αλλά τώρα πραγματικά δεν με απασχολεί...Κοίτα να περάσεις καλά!!! :cheesy:

 

Επίσης να ξέρεις πως πολλοί θα θέλανε τη θέση σου...μην γίνεσαι αγνώμων... [-X Κοίτα να περάσεις τέλεια με τα παιδιά που γνώρισες γιατί αυτά θα έχεις να θυμάσαι!!! :cheesy: :cheesy:

Ο άνθρωπος προέρχεται από την αστερόσκονη των αστεριών και από την ανθρώπινη αστερόσκονη μπορεί να γεννηθούν νέα αστέρια....!!!!-(Μάνος Δανέζης)

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Χαχαχχα....πλακα κανω..γτ δεν το σκεφτεσαι ν ερθεις ως απλος μαθητης?? :)

 

Γιατί δεν προκειται να μου ξαναδοθεί η ευκαιρία για κάτι τέτοιο... Ως μαθητής μπορώ να έρθω του χρόνου, του παραχρόνου κτλ κτλ. Λογικό δεν είναι;;;

 

Να σου πω κάτι?Τελείως φιλικά στο λέω.Μην κολλάς τον εαυτό σου ταμπέλα.Επειδή δεν είσαι αναπληρωματικός, που δεν το ξέρω κιόλας, δεν θα πας το θερινό??Γιατί το βλέπεις έτσι?Δηλ. πρέπει να έχεις μια θέση στον διαγωνισμό για να πας?Δεν το καταλαβαίνω.

Στο θερινό σχολείο πάμε για να αποκτήσουμε περισσότερες γνώσεις πάνω στον τομέα αυτό, να αποκτήσουμε εμπειρίες που θα μας βοηθήσουν περαιτέρω.Εάν δεν σε ενδιαφέρει αυτό, οκ.Δεν υπάρχει τότε λόγος να το συζητάμε.Μην κολλάς στην 6η θέση.Ένας διαγωνισμός ήταν πέρασε.Προχώρα και κοίτα να περάσεις καλά.

 

Φιλικά πάντα

Το σύμπαν δεν είναι μια μηχανή.Είναι μια ατέρμονη μετουσίωση του ορατού σε αόρατο,του κενού σε πλήρες, του αδύνατου σε δυνατό και τανάπαλιν.

 

Μάνος Δανέζης, Στράτος Θεοδοσίου

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

εξαλλου και εσυ μαρια οταν ησουνα για εκπαιδευση στη νασα ησουν σε ανωτερη βαθμιδα..τωρα ομως αμα ερθεις τ καλοκαιρι θα πας πιο χαμηλα,ετσι δεν ειναι?σιγα δλδ τι εγινε??παμε για να περασουμε καλα οπως ειπες και ευσ! :D

Αυτο που κανει πολλους να εκνευριζονται σχετικα με τα αστρα ειναι το γεγονος οτι κατι τοσο ομορφο ζει τοοοσο μακρυα τους......

 

 

 

 

 

 

 

Στους αστροφιλους,

Χριστίνα Τρυφώνη :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

εξαλλου και εσυ μαρια οταν ησουνα για εκπαιδευση στη νασα ησουν σε ανωτερη βαθμιδα..τωρα ομως αμα ερθεις τ καλοκαιρι θα πας πιο χαμηλα,ετσι δεν ειναι?σιγα δλδ τι εγινε??παμε για να περασουμε καλα οπως ειπες και εσυ! :D

Αυτο που κανει πολλους να εκνευριζονται σχετικα με τα αστρα ειναι το γεγονος οτι κατι τοσο ομορφο ζει τοοοσο μακρυα τους......

 

 

 

 

 

 

 

Στους αστροφιλους,

Χριστίνα Τρυφώνη :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δεν παιζει ρόλο να πάς στη ΝΑΣΑ για να πας σε ανώτερη βαθμίδα,η 3η βαθμίδα είναι της ολυμπιάδας...

Ο άνθρωπος προέρχεται από την αστερόσκονη των αστεριών και από την ανθρώπινη αστερόσκονη μπορεί να γεννηθούν νέα αστέρια....!!!!-(Μάνος Δανέζης)

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αυτο εννοουσα...οτι ηταν στην εκπαιδευση γ τν ολυμπιαδα αλλα τωρα π θα παει τ καλοκαιρι δν μπορει να ειναι παλι εκει..(αποσα ξερω)και θα ειναι χαμηλοτερα...δεν αλλαζει κτ! :P

Αυτο που κανει πολλους να εκνευριζονται σχετικα με τα αστρα ειναι το γεγονος οτι κατι τοσο ομορφο ζει τοοοσο μακρυα τους......

 

 

 

 

 

 

 

Στους αστροφιλους,

Χριστίνα Τρυφώνη :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καμία βαθμίδα δεν είναι χαμηλότερη ή υψηλότερη.. [-X Όλες είναι για συγκεκριμένο σκόπο αλλά όλες να διδάξουν και να μεταδώσουν την αστρονομία...

Ο άνθρωπος προέρχεται από την αστερόσκονη των αστεριών και από την ανθρώπινη αστερόσκονη μπορεί να γεννηθούν νέα αστέρια....!!!!-(Μάνος Δανέζης)

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

οκ..οκ...δεν τα ξερω αυτα κ δεν θα μιλησω πανω στο θεμα αλλο.... :(

Αυτο που κανει πολλους να εκνευριζονται σχετικα με τα αστρα ειναι το γεγονος οτι κατι τοσο ομορφο ζει τοοοσο μακρυα τους......

 

 

 

 

 

 

 

Στους αστροφιλους,

Χριστίνα Τρυφώνη :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αγαπητές "φιλικές" αδερφές Κρικέλη θα αφήσω ασχολίαστα τα σχόλια σας-για άλλη μια φορά.

Το ποιος βάζει τις ταμπελίτσες και φέρεται εγωιστικά κτλ κτλ για ακόμη μια φορά θα το κρίνουν οι υπόλοιποι. Ώρες-ώρες πραγματικά αισθάνομαι τι πάει να πει "Βαρέθηκα να ασχολούμαι".

 

Τώρα, spaceadmirer, ξέρω ότι το θερινό δεν είναι μόνο οι γνωσεις κτλ κτλ κτλ αλλά και οι παρέες, οι φιλίες κ.α. αλλα θα έχω κάποιες πραγματικά σημαντικές ασχολίες εκείνο το καιρό. Από τη στιγμή που πέρυσι υπήρχαν αναπληρωματικοί στο τμήμα της Ολυμπιάδας θεώρησα πως κάτι τέτοιο θα θεσμοθετηθεί και θα συνέβαινε και φέτος. Δυστυχώς όμως μόνο στη χρονιά της αγαπητής nansy συνέβη κάτι τέτοιο και όπως μας διαβεβαιώνει και η ίδια, δε θα παραπονιόταν αν δε συνέβαινε.

Οι ομιλητές και τα μαθήματα στο τμήμα της ολυμπιάδας, ωστόσο, θα είναι υπέροχα και -οπώς ο καθένας- δε θα ήθελα να τα χάσω γιατί όπως ανέφερα και σε προηγούμενο Post η ευκαιρία θα ήταν μοναδική. Για κάτι τέτοιο θα έκανα το παν για να ανταπεξέλθω στις ασχολίες που θα έχω σε μικρότερο χρονικό διάστημα ώστε να καταφέρω να κατέβω στο Βόλο.

Σε διαφορετική περίπτωση, δε χρειάζεται να πιεστώ και τόοοσο.

 

Τέλος πάντων, για άλλη μια φορά το θέμα τείνει να παρεί ανεξέλεγκτες διαστάσεις για αυτό, παρακαλώ θερμά, ας είναι αυτό το τελευταίο post σχετικά με την ολυμπιάδα και τους αναπληρωματικούς.

 

Πάντως, καλά να περάσετε όλοι... :wink:

Το μήκος κύματος της ακτ.υποβ. έφυγε απ’την ορατή περιοχή,όταν το Σύμπαν συμπλήρωνε τα 10 εκ. χρόνια.Η ημέρα η μία τέλειωσε μέσα στην φωτοπλημμύρα του 1ου δειλινού!Κ εγένετο εσπέρα κ έγένετο πρωί,ήμερα η μία.Δεν είχε αυγή!Είχε όμως μεσημβρία και δείλι..
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Οκ μαντζελο...παντως θα περνουσαμε ομορφα ολοι μαζι :mrgreen: ...ομως θα κοιταξεις αυτο που σε βολευει καλυτερα.. :P !!

Αυτο που κανει πολλους να εκνευριζονται σχετικα με τα αστρα ειναι το γεγονος οτι κατι τοσο ομορφο ζει τοοοσο μακρυα τους......

 

 

 

 

 

 

 

Στους αστροφιλους,

Χριστίνα Τρυφώνη :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αγαπητέ mangelo όλα όσα σου είπα τα είπα με φιλική διάθεση αλλά όπως πάντα με παρεξηγείς και με βγάζεις η κακιά της υπόθεσης.Πέρι αναπληρωματικών κτλ το αφήνω ασχολίαστο αφού με αφήνει παγερά αδιαφορή το θέμα σου.Απλά σου είπα δύο πράγματα που δεν εννοείς να κατανοήσεις το γεγονός ότι τα είπα με φιλική διάθεση πάντα,όπως προείπα.

Τέλος πάντων το θέμα το αφήνω εδώ και δεν το συνεχίζω άλλο αν δεν θές να έρθεις δικό σου θέμα πραγματικά δεν με νοιάζει... =; =; [-X

Αλλά ας το τελειώνουμε εδώ γιατί και εγώ βαρέθηκα να βλέπω τα ίδια και τα ίδια παράπονα.... ](*,)' ](*,) =; =;

Ο άνθρωπος προέρχεται από την αστερόσκονη των αστεριών και από την ανθρώπινη αστερόσκονη μπορεί να γεννηθούν νέα αστέρια....!!!!-(Μάνος Δανέζης)

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αγαπητέ mangelo όλα όσα σου είπα τα είπα με φιλική διάθεση αλλά όπως πάντα με παρεξηγείς και με βγάζεις η κακιά της υπόθεσης.Πέρι αναπληρωματικών κτλ το αφήνω ασχολίαστο αφού με αφήνει παγερά αδιαφορή το θέμα σου.Απλά σου είπα δύο πράγματα που δεν εννοείς να κατανοήσεις το γεγονός ότι τα είπα με φιλική διάθεση πάντα,όπως προείπα.

Τέλος πάντων το θέμα το αφήνω εδώ και δεν το συνεχίζω άλλο αν δεν θές να έρθεις δικό σου θέμα πραγματικά δεν με νοιάζει... =; =; [-X

Αλλά ας το τελειώνουμε εδώ γιατί και εγώ βαρέθηκα να βλέπω τα ίδια και τα ίδια παράπονα.... ](*,)' ](*,) =; =;

 

Αμοιβαία τα αισθήματα nansy.....

Το μήκος κύματος της ακτ.υποβ. έφυγε απ’την ορατή περιοχή,όταν το Σύμπαν συμπλήρωνε τα 10 εκ. χρόνια.Η ημέρα η μία τέλειωσε μέσα στην φωτοπλημμύρα του 1ου δειλινού!Κ εγένετο εσπέρα κ έγένετο πρωί,ήμερα η μία.Δεν είχε αυγή!Είχε όμως μεσημβρία και δείλι..
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αγαπητές "φιλικές" αδερφές Κρικέλη θα αφήσω ασχολίαστα τα σχόλια σας-για άλλη μια φορά.

Το ποιος βάζει τις ταμπελίτσες και φέρεται εγωιστικά κτλ κτλ για ακόμη μια φορά θα το κρίνουν οι υπόλοιποι. Ώρες-ώρες πραγματικά αισθάνομαι τι πάει να πει "Βαρέθηκα να ασχολούμαι".

 

 

Καταρχήν, δεν είμαι 40 χρόνων να με αποκαλείς με το επιθετό μου...Για αλλή μια φορά θίχτηκε η αξιοπρέπεια σου, απο ότι καταλάβα?????

Κακώς είπα την άποψη μου και σε συμβούλευσα με φιλικό τρόπο πάντα.Δεν σου επιτέθηκα και δεν έκανα κάποια νύξη για τίποτα.Αρπάχτηκες με το παραμικρό.Πολύ κακώς ασχολήθηκα.Ειλικρινά κάνε ότι καταλάβαινεις.Δεν με νοιάζει καθόλου.Βαρέθηκα να εξηγώ τα ίδια και τα ίδια κάθε φορά..

 

Λοίπον, όταν καταλάβεις ότι η Αστρονομία δεν είναι ''ταμπελίτσες'' με θέσεις και καταλάβεις την πραγματική ουσία του θερινού και της Αστρονομίας, εγώ εδώ θα είμαι να το συζητήσουμε όλοι μαζί.Και πιστέψε με πολύ καλά καταλαβαίνουν ποιος φέρεται εγωιστικά και βάζει ταμπελάκια εάν διαβάσουν τα λεγόμενα σου και τα λεγόμενα μου.Μην το χτυπάς συνέχεια=;

 

 

Δεν το συνεχίζω παρακάτω γιατί το θέμα είναι το Θερινό σχολείο αστρονομίας.Όποιος έχει όποιοδηποτε πρόβλημα για τους αναπληρωματικούς, για το πρόγραμμα ή οτιδήποτε άλλο ας επικοινωνήσει με τους υπεύθυνους.

 

 

Φιλικά,

Το σύμπαν δεν είναι μια μηχανή.Είναι μια ατέρμονη μετουσίωση του ορατού σε αόρατο,του κενού σε πλήρες, του αδύνατου σε δυνατό και τανάπαλιν.

 

Μάνος Δανέζης, Στράτος Θεοδοσίου

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Επειδή νομίζω πώς έκανα γκάφα θα ήθελα να ζητήσω δημόσια συγνώμη από τον mangelo αν έθιξα ή τον προσέβαλα με κάτι που είπα.Και πάλι συγνώμη... :oops:

 

Το θέμα τελειώνει εδώ....

Ο άνθρωπος προέρχεται από την αστερόσκονη των αστεριών και από την ανθρώπινη αστερόσκονη μπορεί να γεννηθούν νέα αστέρια....!!!!-(Μάνος Δανέζης)

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

=D> =D> =D>

Αυτο που κανει πολλους να εκνευριζονται σχετικα με τα αστρα ειναι το γεγονος οτι κατι τοσο ομορφο ζει τοοοσο μακρυα τους......

 

 

 

 

 

 

 

Στους αστροφιλους,

Χριστίνα Τρυφώνη :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Πώς θα αναγνωριστείτε στο θερινό..???

Ο άνθρωπος προέρχεται από την αστερόσκονη των αστεριών και από την ανθρώπινη αστερόσκονη μπορεί να γεννηθούν νέα αστέρια....!!!!-(Μάνος Δανέζης)

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Λοιπόν, πρέπει να ζητήσω χίλια συγνώμη όχι μόνο από τον mangelo για την επιθετικότητα μου, εάν φάνηκε κάτι τέτοιο, αλλά και από όλα τα μέλη του φόρουμ.Πολλές φόρες παρεκτράπηκα και δεν έπρεπε.Δεν είναι στο ύφος μου να μιλώ με ειρωνεία και ούτε θέλω να κατακρίνω κάνεναν όλες τις απόψεις τις σέβομαι εάν και πολλές φορές δεν φαίνεται δυστηχώς.Και ζητώ χίλια συγνώμη εάν κάποιους με τα λόγια μου τους έθιξα με οποιοδήποτε τρόπο.

 

Θα το αλλάξω όμως, γιατί δεν μου αρέσουν οι καβγάδες και εκτός από αυτό σέβομαι το φόρουμ και δεν θέλω να είμαι η αιτία προβλήματων εδω.

 

 

Ας επιστρέψουμε στο θέμα.

 

:mrgreen:

Το σύμπαν δεν είναι μια μηχανή.Είναι μια ατέρμονη μετουσίωση του ορατού σε αόρατο,του κενού σε πλήρες, του αδύνατου σε δυνατό και τανάπαλιν.

 

Μάνος Δανέζης, Στράτος Θεοδοσίου

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ρε σεις,για να αναγνωριστουμε,γτ δεν βαζουμε ενα κοινο τοπο συναντησης για παραδειγμα κανα αγαλμα καμια παραλια καμια καφετερια η κτ αλλο τελος παντων?? :wink: Να φωραμε ομως κ τα μωβ τα μπλουζακια(ειδα τν νικο που κατενθουσιαστηκε γιαυτο λεω τ θεμα με τα μλουζακια να τ κρατησουμε :mrgreen: :lol: )Να ορισουμε κ μια συγκεκριμενη ωρα και ελειξε το θεμα??! :mrgreen: :mrgreen!!Και κατι αλλο:με ποιον θα πατε?μονοι η με γονεις?? :D Εγω με γονεις κατα πασα πιθανοτητα..αλλα μπορει λογω υποχρεωσεων των γονιων μου να μην ερθω μαζι τους και να βρω καμια κοπελα να μεινουμε μαζι...δεν ξερω!!Εσεις?? :P

Αυτο που κανει πολλους να εκνευριζονται σχετικα με τα αστρα ειναι το γεγονος οτι κατι τοσο ομορφο ζει τοοοσο μακρυα τους......

 

 

 

 

 

 

 

Στους αστροφιλους,

Χριστίνα Τρυφώνη :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Λοιπόν αυτό με τα μπλουζάκια δεν είναι άσχημη ιδέα αλλά προτείνω όχι μώβ μπλουζάκια αλλά του μπλουζάκια του Άστροβοξ... :cheesy: Το να ορίσετε ένα σημείο συνάντησης νομίζω ότι δεν βοηθά γιατί οι κάποιοι θα πάνε πρώτη φορά στο Βόλο και δεν θα ξέρουν τα κατατόπια... :cheesy: Άλλη πρόταση...? \:D/ \:D/

Ο άνθρωπος προέρχεται από την αστερόσκονη των αστεριών και από την ανθρώπινη αστερόσκονη μπορεί να γεννηθούν νέα αστέρια....!!!!-(Μάνος Δανέζης)

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αυτο με τα μπλουζακια τ αστροβοξ τ σκεφτηκα και εγω..αλλα ρε συ θα ειμαστε πολυ ελεος..θα μας περασουν για χαζα..αλλα οκ!Τελος παντων ειπα αμα ειναι να ορισουμε συγκεκριμενη ωρα κ να παμε καπου που να ειναι γνωστο σε ολους..αλλα οκ αφου δν πιανει... :( Ill think of sth better!! :DΤο χαζα με την καλη τν εννοια! :wink:

Αυτο που κανει πολλους να εκνευριζονται σχετικα με τα αστρα ειναι το γεγονος οτι κατι τοσο ομορφο ζει τοοοσο μακρυα τους......

 

 

 

 

 

 

 

Στους αστροφιλους,

Χριστίνα Τρυφώνη :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Παιδια οσες φορες και να εχουμε προσπαθησει στο παρελθον να γνωριστουμε με καποια σημαδια αποτυχαμε :P Θυμαμαι οταν ημουν 1η λυκειου στο διαγωνισμο αστρονομιας που υποτιθεται οτι θα κρατουσαμε ενα στυλο και ενα χαρτι για να γνωριστουμε,ομως δεν ειχαμε λαβει υπ'οψη πως σε εξετασεις πηγαιναμε και ολοι θα ειχαν στυλο :P Γι'αυτο θα γνωριστουμε φυσιολογικα! :mrgreen:

Aσε την ψυχη σου να σταθει νηφαλια και αταραχη μπροστα σε ενα εκατομμυριο συμπαντα!!!

:cheesy: :cheesy:

 

Φιλικα,

Βαλογιαννης Γιωργος

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Πιστευω πως αυτη η κουβεντα γινεται περισσοτερο για να γνωριστουμε μεταξυ μας..και οχι για να βρουμε πραγματικα τροπους...θα ερθει η ωρα και θα τα πουμε ολοι..σιγουρα θα αναγνωριστουμε..αλλα κουβεντα να γινεται! :wink:

Αυτο που κανει πολλους να εκνευριζονται σχετικα με τα αστρα ειναι το γεγονος οτι κατι τοσο ομορφο ζει τοοοσο μακρυα τους......

 

 

 

 

 

 

 

Στους αστροφιλους,

Χριστίνα Τρυφώνη :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

=D> =D> =D> Ετσι...αντε πειτε κ τπτ αλλο να γνωριστουμε...μν ειμαστε σν ταλαιπωροι το καλοκαιρι...αντε πειτε τπτ!! :cheesy:

Αυτο που κανει πολλους να εκνευριζονται σχετικα με τα αστρα ειναι το γεγονος οτι κατι τοσο ομορφο ζει τοοοσο μακρυα τους......

 

 

 

 

 

 

 

Στους αστροφιλους,

Χριστίνα Τρυφώνη :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης