Jump to content

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2009-ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ηθελα να ευχηθω ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε ολα τα μελη του astrovox που βρισκονται στην Γ Λυκειου (με πρωτο εμενα :cheesy: )

 

Αντε να τελειωνουμε και το καλοκαιρι χαλαροι & απερισκεπτοι να αφιερωσουμε οσες περισσοτερες νυχτες μπορουμε στην αγαπημενη μας ενασχοληση :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Φιλικά,

 

Πέτρος

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Posted Images

Παιδια καλή επιτυχία σε όλους μας! :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Άντε και το καλοκαίρι τα τηλεσκόπια θα γίνουν προέκταση του ματιού μας! :cheesy:

Astronomy compels the soul to look upwards and leads us from this world to another.

Plato

 

http://http://nightskyastro.blogspot.com/

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

παιδες καλη επιτυχια και ευχομαι να πετυχουμε ολοι τους στοχους μας!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

και ψυχραιμιαααααααααααααααααααααααααααααααα :mrgreen:

Η ΑΣΤΡΟΣΕΛΙΔΑ ΜΟΥ !!!!!

astronomy for all

 

http://mechntua.blogspot.com/

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αντε καλη επιτυχια σε ολυς μας!!!!!!! :cheesy:

Aσε την ψυχη σου να σταθει νηφαλια και αταραχη μπροστα σε ενα εκατομμυριο συμπαντα!!!

:cheesy: :cheesy:

 

Φιλικα,

Βαλογιαννης Γιωργος

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Παιδιά καλή επιτυχία και από εμένα . Σας εύχομαι να πετύχετε τους στόχους σας και τα όνειρα σας να γίνουν πραγματικότητα !!!!!!!!!!! :D :D
ΑΣΤΡΟΝΌΜΟΣ
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Kαλή επιτυχία σε όλους αν και είναι σίγουρο ότι θα πέσουν πάρα πολύ δύσκολα!!! :P Οπότε άντε και του χρόνου παιδιά...! :mrgreen:

Ο άνθρωπος προέρχεται από την αστερόσκονη των αστεριών και από την ανθρώπινη αστερόσκονη μπορεί να γεννηθούν νέα αστέρια....!!!!-(Μάνος Δανέζης)

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Kαλή επιτυχία σε όλους αν και είναι σίγουρο ότι θα πέσουν πάρα πολύ δύσκολα!!! :P Οπότε άντε και του χρόνου παιδιά...! :mrgreen:

Ο άνθρωπος προέρχεται από την αστερόσκονη των αστεριών και από την ανθρώπινη αστερόσκονη μπορεί να γεννηθούν νέα αστέρια....!!!!-(Μάνος Δανέζης)

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Kαλή επιτυχία σε όλους αν και είναι σίγουρο ότι θα πέσουν πάρα πολύ δύσκολα!!! :P Οπότε άντε και του χρόνου παιδιά...! :mrgreen:

 

Και εσύ που το ξέρεις δηλαδή αυτο????αν έχεις διαβάσει δεν θα έιναι δυσκολα..

your true enemy is yourself
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Kαλή επιτυχία σε όλους αν και είναι σίγουρο ότι θα πέσουν πάρα πολύ δύσκολα!!! :P Οπότε άντε και του χρόνου παιδιά...! :mrgreen:

 

Και εσύ που το ξέρεις δηλαδή αυτο????αν έχεις διαβάσει δεν θα έιναι δυσκολα..

 

Xaxaxa κοίτα δίνω 2η φορά και το μόνο που έχω να πω είναι να μην πιστεύετε ότι ακούτε..και πέρυσι που έδινα εύκολα λέγανε ότι θα βάλουν και στα μαθηματικά κατεύθυνσης είχαμε ποσοστό κάτω από τη βάση 72,25% οπότε...Βέβαια και μένα τα περσυνά θέματα με την προετοιμασία που έχω εύκολα μου φαίνονται...

 

Συμβουλή:Μεγάλη μπουκιά φάε μεγάλα λόγια μην λές... :roll:

Ο άνθρωπος προέρχεται από την αστερόσκονη των αστεριών και από την ανθρώπινη αστερόσκονη μπορεί να γεννηθούν νέα αστέρια....!!!!-(Μάνος Δανέζης)

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Με τον καλό λόγο στο στόμα πάντα :twisted: καλή επιτυχία παιδιά

 

Aπό πότε η αλήθεια έγινε κακία... ?](*,) ](*,) ...Για πανελλήνιες μιλάμε και όχι για απλές εξετάσεις...όλα είναι πιθανά.... =; =;

Ο άνθρωπος προέρχεται από την αστερόσκονη των αστεριών και από την ανθρώπινη αστερόσκονη μπορεί να γεννηθούν νέα αστέρια....!!!!-(Μάνος Δανέζης)

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Έλεος βρε Nancy!

Μην μας αγχωνεις και άλλο.... :(

Που ξέρεις τι θα πέσουν δύσκολα? :D

Astronomy compels the soul to look upwards and leads us from this world to another.

Plato

 

http://http://nightskyastro.blogspot.com/

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

ελατε ρε παιδια ενα τοσο δα ολοκλητωματακι θα πεσει στο τεταρτο ,οπου υποψιαζομαι οτι θα πρεπει να δειχθει και καποια ανισοτητα...στην φυσικη κλασσικα θα μπει τριτο κυματα και στο τεταρτο θεμα μηχανικη στερεου αντε με καμια ταλαντωση και λιγο ντοπλερακι,προγραμματισμο θα βαλουν πιο δυσκολα απο περυσι(στο δευτερο θεμα για τον πινακα τιμων θα εχει διαδικασια + συναρτηση),ΑΟΔΕ οποιος εχει λιωσει στο διαβασμα θα γραψει καλα ,εκθεση θα πεσει μια απο τις ενοτητες του βιβλιου και λιγο πιο δυσκολες ασκησεις!

 

 

 

ουφ ελπιζω να μην σας αγχωσα!!! :mrgreen:

 

παιδια εαν εχετε προσπαθησει μην φοβαστε τιποτα να πατε με ψηλα το ηθικο,αυτα λεω και αγχω...εχμ...ξεαγχωνομαι :cheesy:

Η ΑΣΤΡΟΣΕΛΙΔΑ ΜΟΥ !!!!!

astronomy for all

 

http://mechntua.blogspot.com/

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

ελατε ρε παιδια ενα τοσο δα ολοκλητωματακι θα πεσει στο τεταρτο ,οπου υποψιαζομαι οτι θα πρεπει να δειχθει και καποια ανισοτητα...στην φυσικη κλασσικα θα μπει τριτο κυματα και στο τεταρτο θεμα μηχανικη στερεου αντε με καμια ταλαντωση και λιγο ντοπλερακι,προγραμματισμο θα βαλουν πιο δυσκολα απο περυσι(στο δευτερο θεμα για τον πινακα τιμων θα εχει διαδικασια + συναρτηση),ΑΟΔΕ οποιος εχει λιωσει στο διαβασμα θα γραψει καλα ,εκθεση θα πεσει μια απο τις ενοτητες του βιβλιου και λιγο πιο δυσκολες ασκησεις!

 

 

 

ουφ ελπιζω να μην σας αγχωσα!!! :mrgreen:

 

παιδια εαν εχετε προσπαθησει μην φοβαστε τιποτα να πατε με ψηλα το ηθικο,αυτα λεω και αγχω...εχμ...ξεαγχωνομαι :cheesy:

 

 

Που το ξέρεις τι θέματα θα πέσουν??Είσαι στην επιτροπή?? :P Όλα είναι θέμα τύχης και αν διαβάσεις τότε θα γράψεις..γιατί αν στηρίζεσαι σε αυτά που λένε καήκες.... :!:

 

Αλλά όχι αγχος!!!! :cheesy:

Ο άνθρωπος προέρχεται από την αστερόσκονη των αστεριών και από την ανθρώπινη αστερόσκονη μπορεί να γεννηθούν νέα αστέρια....!!!!-(Μάνος Δανέζης)

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

οχι για πλακα τα ειπα,παντως προσωπικα εχω προσπαθησει και διαβασει παρα πολυ,τωρα βεβαια το τι θα γραψω ειναι αλλο θεμα :-note

 

 

αλλα δν χρειαζεται να μεγαλωποιουμε κιολας μερικα πραγματα,οι πανελληνιες κυμαινονται σε καποια πλαισια και σε καποια συκεκριμενη δυσκολια θεματων πανω απο την οποια δν μπορουν να ξεφυγουν οποτε και εγω προτεινω οχι αγχος 8)

Η ΑΣΤΡΟΣΕΛΙΔΑ ΜΟΥ !!!!!

astronomy for all

 

http://mechntua.blogspot.com/

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου!!!Σε αυτές τις εξετάσεις δείχνουν οι καλοί μαθητές και οι διαβασμένοι!!!!Και ότι θέμα και αν πέσει θα είναι στα πλαίσια της ύλης!!!

 

 

Όχι άγχος και απόλυτη ηρεμία!!!!!!!! :cheesy: :cheesy:

Ο άνθρωπος προέρχεται από την αστερόσκονη των αστεριών και από την ανθρώπινη αστερόσκονη μπορεί να γεννηθούν νέα αστέρια....!!!!-(Μάνος Δανέζης)

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Kαλή επιτυχία σε όλους αν και είναι σίγουρο ότι θα πέσουν πάρα πολύ δύσκολα!!! :P Οπότε άντε και του χρόνου παιδιά...! :mrgreen:

 

Και εσύ που το ξέρεις δηλαδή αυτο????αν έχεις διαβάσει δεν θα έιναι δυσκολα..

 

Xaxaxa κοίτα δίνω 2η φορά και το μόνο που έχω να πω είναι να μην πιστεύετε ότι ακούτε..και πέρυσι που έδινα εύκολα λέγανε ότι θα βάλουν και στα μαθηματικά κατεύθυνσης είχαμε ποσοστό κάτω από τη βάση 72,25% οπότε...Βέβαια και μένα τα περσυνά θέματα με την προετοιμασία που έχω εύκολα μου φαίνονται...

 

Συμβουλή:Μεγάλη μπουκιά φάε μεγάλα λόγια μην λές... :roll:

 

Επιμενω δεν μπορείς να λες θα πέσουν δύσκολα έτσι.Ίσως να τα δυσκολέψουν σε κάποιο μάθημα κατεύθυνσης λιγάκι.Και εγώ έδωσα πέρυσι από θετική κατεύθυνση και με δυσκόλεψαν τα μαθηματικά μόνο.Επιμένω παιδιά όποιος έχει κάνει σωστή ετοιμασία όλη την χρονιά μπορεί να γράψει.Και εγώ αυτήν την εποχή παρόλο που έιχα σκιστεί στο διάβασμα όλη την χρονία απο τον προηγούμενο ιούλιο έλεγα "δεν θα γραψω τίποτα θα δω τα θέματα και θα κολήσω"..Όταν όμως πήγα και έδωσα όλα βγαίναν με λίγη ηρεμία και σκέψη.

Δεν λέω μπορεί κάπου να τα δυσκολέψουν τα πράγματα όπως πέρυσι στα μαθηματικά.Αλλά παλι με ψυχραιμία μπορείτε να τα καταφέρετε.Και δεν πρόκειτε να πάνε να βάλουν παντού δύσκολα θέματα!!!Και πες ότι σας τυχαίνει μία στραβή και δεν σας έρχεται κάτι στο μυαλο??Εντάξει δεν χάθηκε ο κόσμος..Ένα πράγμα δεν θα σας στιχίσει την σχολή...Εκτός βέβαια αν στοχεύεται γθα ιατρικές αλλά σε αυτήν την περίπτωση έχετε κάνει και την ανάλογη προετοιμασία.

 

Ξανά λέω όποιος έιναι έτοιμος σωστά με την κατάλληλη προετοιμασία όλη την χρονιά δεν χρειάζετε να αγχώνεται..

your true enemy is yourself
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Εγω μια συμβουλη θα δωσω,μην ακουτε τιποτα!!!!Στις πανελληνιες ολοι το παιζουν ειδικοι και ξερολες,και για τα θεματα και για τις βασεις και για ολα....

Καντε τη δουλεια σας και μην επηρεαζεστε απο διαφορα....

Aσε την ψυχη σου να σταθει νηφαλια και αταραχη μπροστα σε ενα εκατομμυριο συμπαντα!!!

:cheesy: :cheesy:

 

Φιλικα,

Βαλογιαννης Γιωργος

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλή επιτυχία, η μνήμες είναι ακομα φρέσκιες για μένα, ένας χρόνος πέρασε μόνο απο τις δικές μου πανελλήνιες...

 

Ενα να θυμάστε και να μην πανικοβάλλεστε, αν πέσουν δύσκολα θέματα, είναι δύσκολα για όλους!

 

Πολλή ξεκούραση (όχι να διαβάζετε μεχρι τις 5 το πρωι και να πατε να δώσετε), και ΜΗΝ πανικοβάλλεστε γιατι κάνετε τα διπλάσια λάθη!

Λέσχη Ε.Λ.Φ.Ε.ΑΣ
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δεν θα το έλεγα εύκολα.Σίγουρα βατά.Μπορούσες άνετα να ξεφύγεις από το θέμα.

Ήταν πολύ καλό το θέμα.Μου άρεσε πάρα πολύ.Επίκαιρο και ταυτόχρονα διαχρονικό αφού αυτό το πρόβλημα με την καταστροφή των βιβλίων μαστίζει χρόνια τα σχολεία.

Καλή επιτυχία σε όλους για τα επόμενα. :D

Το σύμπαν δεν είναι μια μηχανή.Είναι μια ατέρμονη μετουσίωση του ορατού σε αόρατο,του κενού σε πλήρες, του αδύνατου σε δυνατό και τανάπαλιν.

 

Μάνος Δανέζης, Στράτος Θεοδοσίου

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αντε τελειωσαν και οι ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ!!!

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!

Φιλικά,

 

Πέτρος

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

TEΛΕΙΩΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ!!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Ο άνθρωπος προέρχεται από την αστερόσκονη των αστεριών και από την ανθρώπινη αστερόσκονη μπορεί να γεννηθούν νέα αστέρια....!!!!-(Μάνος Δανέζης)

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης