Jump to content

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2009-ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α και εμένα στην έκθεση ο ένας μου έβαλε 75 και ο άλλος 85... Τέτοια παντού υπάρχουν.... :-k

 

Ναι, μόνο που άλλο έκθεση και άλλο Μαθηματικά Γενικής Παιδείας.Δεν συγκρίνονται. :mrgreen:

 

Είναι εξωφρενικό.Σαν να σου ζητούν 1+1 πόσο κάνει?Και λες εσύ 2.Και ο ένας βαθμολογητής να στο παίρνει σωστό και ο άλλος βαθμολογητής λάθος.. ](*,) Εεε, δεν γίνονται..! 8)

 

Όχι, για να πω την αλήθεια, εδώ ένα δικιο το έχεις... :?

Το μήκος κύματος της ακτ.υποβ. έφυγε απ’την ορατή περιοχή,όταν το Σύμπαν συμπλήρωνε τα 10 εκ. χρόνια.Η ημέρα η μία τέλειωσε μέσα στην φωτοπλημμύρα του 1ου δειλινού!Κ εγένετο εσπέρα κ έγένετο πρωί,ήμερα η μία.Δεν είχε αυγή!Είχε όμως μεσημβρία και δείλι..
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Posted Images

παιδια δοξα τω θεω σ εμενα τουλαχιστον ηταν παρα πολυ καλοι οι βαθμολογητες!φυσικη συζητωντας με τον φυσικο μου διαπιστωσα οτι λογω λαθος πραξης στο 4ο θεμα βρηκα λαθος την επιταχυνση που ζητουσε στο 2 ερωτημα ,υπολογιζα το πολυ 92-94 πηρα 96!!!!!!!!!!!

 

 

στην εκθεση 85 ο ενας 87 ο αλλος!!!!!!

 

μονο προγραμματισμο και βιολογια γενικης πηρα 19,9!αμαν!τι ειδαν και μου τα εκοψαν ακομα ψαχνω!

Η ΑΣΤΡΟΣΕΛΙΔΑ ΜΟΥ !!!!!

astronomy for all

 

http://mechntua.blogspot.com/

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αυτό με το 19,9 μου το έκαναν και εμένα και στη Φυσική και στο Α.Ο.Δ.Ε.! Ελεος... Πόση ώρα έψαχναν για να βρουν λάθος;;; Εμένα στη Βιολογία Γενικής ήταν το μοναδικό μου ατόφιο 100άρι. Ένα από τα δυο του σχολείου!! \:D/ \:D/ \:D/
Το μήκος κύματος της ακτ.υποβ. έφυγε απ’την ορατή περιοχή,όταν το Σύμπαν συμπλήρωνε τα 10 εκ. χρόνια.Η ημέρα η μία τέλειωσε μέσα στην φωτοπλημμύρα του 1ου δειλινού!Κ εγένετο εσπέρα κ έγένετο πρωί,ήμερα η μία.Δεν είχε αυγή!Είχε όμως μεσημβρία και δείλι..
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Μπράβο παιδιά , βλέπω οι astrovoxήτες είμαστε πολύ καλοί μαθητές !

Καλή συνέχεια !

Είμαστε ταξιδιώτες που πάνω στη Γη διασχίζουν το διάστημα, σαν επιβάτες πάνω σε πλοίο, και πολλοί

από εμάς δε νογάμε κανένα μέρος του σκάφους πέρα από την καμπίνα όπου καταλύουμε.

S.P. Langley

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Aς μην ξεχνάμε τα παιδιά που δεν πέρασαν στις σχολές που ήθελαν ή δεν πέρασαν καθόλου και αυτά τα παιδιά είναι αρκετά ανά την χώρα.Πάντως δεν θέλω να φανώ αλαζονική και να κοκορεύομαι μόνο για τους δικούς μου βαθμούς αλλά θέλω να ευχηθώ σε αυτά τα παιδιά κάθε επιτυχία στη ζωή τους.Μπορεί να χάθηκε μια μάχη αλλά όχι ο πόλεμος!! :mrgreen:

 

Βέβαια υπήρξαν πολλοί άριστοι μαθητές που δεν έγραψαν καλά..αυτό δεν είναι θέμα διαβάσματος...Στο σχολείο μου υπηρχαν τρελές διαφορές στα μαθήματα κα δε θα πω της τάξεως του 19,9 και όχι του 20.Όπως εγώκαι πολλά παιδιά μπήκαμε σε γ βαθμολογητή.Και συγκεκριμένα στο μάθημα του προγραμματισού ο α βαθμολογητής μου έβαλε 17 και ο δεύτερος 11 εκεί τι να πώ..Τελικά από τα 6 μαθήματα στα 4 μπήκα σε 3ο βαθμολογητή στα οποία μαθήματα η διαφορά του βαθμού μου ήταν πάνω από 3,5 μονάδες..Ενώ σε κάποιο μαθητή της θετικής κατεύθυνσης ένας στη χημεία του έβαλε 9 και ο άλλος 18...

 

Με ποια κριτήρια βαθμολογούν αυτοί οι άνθρωποι?Και έτσι στερούν το μέλλον των παιδιών.. =;

Ο άνθρωπος προέρχεται από την αστερόσκονη των αστεριών και από την ανθρώπινη αστερόσκονη μπορεί να γεννηθούν νέα αστέρια....!!!!-(Μάνος Δανέζης)

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Συγχαρητηρια σε οσους εβγαλαν βαθμο που να καθιστα βεβαιη την εισαγωγη τους στη σχολη που επιθυμουν,υπομονη και καλη επιτυχια σε οσους περιμενουν τις βασεις για να βεβαιωθουν οτι πετυχαν εκει που ηθελαν.Για τους υπολοιπους φιλους που δεν εγραψαν οπως ανεμεναν τί να πω??? Καλο κουραγιο εφοσον ξαναπροσπαθησουν,αν και καμια φορα ασχετως βαθμου θεωρω πως πρεπει να δηλωνουμε σχολες με βαση τα θελω γιατι ποτε δεν ξερεις ποια τελικα θα ειναι η βαση!!!

 

Οσο αφορα εμενα...... ειμαι απολυτα ικανοποιημενος (με λιγα λογια εσκισα!!!) :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Φιλικά,

 

Πέτρος

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 2 μήνες αργότερα...
ζητωωωωωωωωωωω !~!!!! αντε τελος καλα ολα καλα!!!

 

 

Koζάνη ρε θηρίο??Μπράβο!!!!Καλύτερα που θα πάρεις μετεγγραφή!!! :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!!Καλή αρχή και καλή σταδιοδρομία σε όλα τα παιδιά που πέρασαν και σε όσους δεν έπιασαν τη σχολή καλη προσπάθεια για του χρόνου!!!Να σκέφτεστε θετικά!!! :mrgreen: :mrgreen:

 

=D> =D> =D> =D>

Ο άνθρωπος προέρχεται από την αστερόσκονη των αστεριών και από την ανθρώπινη αστερόσκονη μπορεί να γεννηθούν νέα αστέρια....!!!!-(Μάνος Δανέζης)

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης