Jump to content

ΔΗΜΟΙ ΚΑΙ ΦΩΤΟΡΥΠΑΝΣΗ.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητές φίλλες και φίλοι.

Θα ήμουν ευγνώμων αν όσες -όσοι έχετε φίλο σας,συγγενή σας σε νικηφόρο συνδυασμό υποψήφιου δημάρχου,οπουδήποτε στην Ελλάδα, να μου το πείτε,καθώς ίσως φανούν πολλύ χρήσιμοι στην προώθηση της μείωσης της φωτορύπανσης.

Ευχαριστω!!

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αγαπτέ φίλε,

 

Απλά να θέσω υπόψη σου ότι οι νέες Δημοτικές αρχές μόλις εκλέχθηκαν και, σύμφωνα με την εμπειρία τουλάχιστον, θα αρχίσουν να ασχολούνται με έργα υποδομής το 2017, δηλαδή ένα χρονο πρίν απο τις επόμενες εκλογές.

Συγγνώμη αν ακούγωμαι ολίγον κυνικός αλλα έτσι είναι δυστυχώς.

 

Καλό κουράγιο,

 

Φιλικά

Δημήτρης

Δημήτρης
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Στα οποία φυσικά περιλαμβάνονται όσο το δυνατόν δυνατότερα φώτα και βρύσες στα χωριά. Κάτω απο τη βρύση πλάκα με όνομα δημάρχου και συμβούλων. Πολλές φορές η βρύση ειναι απλά μια κάνουλα που την χτίζουν και γύρω γύρω να κάνει και κανα μεροκάματο κανας δικός μας...
Facebook Giorgos'' videoastronomy page https://www.facebook.com/videoastronomy/
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημήτρη κ Γιώργο,έχετε δίκιο,μα δεν ωφελεί αυτή η άρνηση.Επαναλαμβανω,όποιος έχει γνωστο σε δημοτικο συμβούλιο,οπουδήποτε στην Ελλάδα ας επικοινωνήσει μαζί μου.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημήτρη κ Γιώργο,έχετε δίκιο,μα δεν ωφελεί αυτή η άρνηση.Επαναλαμβανω,όποιος έχει γνωστο σε δημοτικο συμβούλιο,οπουδήποτε στην Ελλάδα ας επικοινωνήσει μαζί μου.

 

Εχω καποιες ακρες σε δυο δημους της Θεσσαλονικης αλλα δεν υπαρχει καμια ελπιδα. :shock:

 

Η φωτορυπανση θα αντιμετωπιστει σε επιπεδο Περιφερειας και εφοσον ξεκινησουν να αντικαθιστουν τον φωτισμο των οδων με LED...

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Explorer,εξερευνητή,σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την προθυμία σου!δε θα σχολιάσω αν υπάρχει ελπίδα ή όχι!Σε παρακαλω ανέφερε μου εδώ ή σε pm σε ποιους δήμους αναφερεσε
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 1 μήνα αργότερα...

O νυν δήμαρχος της Κοζάνης, γνωρίζω ότι ασχολείται με θέματα και project σχετικά με το περιβάλλον, αλλά δεν γνωρίζω κάτι περισσότερο..

 

Αν μπορείς κάνε ένα κόπο να επικοινωνήσεις μαζί του..Ίσως να ακούσει τις προτάσεις σου..

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

ΝΑσαι καλά αγαπητή μου με το υπεροχο όνομα,σε ευχαριστω πολύ.

Θα προσπαθησω.

Περιμένω κ από άλλα μέλη απο όλη την Έλλάδα να βοηθησουν κ δε μπορεί,τοσα μελη εδω,σίγουρα κάποια έχουν σχέση με τους δήμους τους.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Τίποτα, μην το συζητάς!

 

Εύχομαι να βρεις μια άκρη και να υλοποιηθεί η ιδέα σου..

Βέβαια υπάρχουν 2-3 άτομα στο Astrovox (μπορεί και παραπάνω) που ήταν υποψήφιοι στις δημοτικές εκλογές του Μαίου. Βέβαια εξαρτάται από αυτούς αν θα προθυμοποιηθούν να βοηθήσουν..

Εγώ όσα ήξερα κατέθεσα!

 

Καλό βράδυ..

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Bellatrix you are a gem :P

Σε ευχαριστω πολυ.

Εχω φιλους στην κοζάνη κ αν έρθω θα χαρώ να σε κεράσω ενα καφε.

Αν γνωρίζεις,θυμάσαι ποια είναι αυτά τα πρόσωπα μπορεις να μου πεις ,βλέπεις δεν είναι σίγουρο ότι παρακολουθούν όλα τα θέματα κτλ.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης