Jump to content

ΠΑΡΝΩΝΑΣ - ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2009


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Δεν μπόρεσα να γράψω νωρίτερα γιατί έφυγα μετά από Πάρνωνα καπάκι για Τήνο.

Θα γράψω άλλη στιγμή αναλυτικότερα για τις εμπειρίες που απεκόμισα κατά την παρθενική μου εξόρμηση στον Πάρνωνα.

 

Το μόνο που θέλω τώρα να πω είναι ένα μεγάλο και από την καρδιά μου "ευχαριστώ" σε όλα τα παιδιά, μα πρωτίστως στους συντρόφους Σπαρτιάτες, για την πραγματικά θερμή φιλοξενία και την πολύ καλή οργάνωση, που οδήγησαν σε ένα πανέμορφο τριήμερο.

 

Πάντα τέτοια να 'χουμε! Μακάρι να μπορούσαμε να σας χαρίσουμε τέτοιο ουρανό να σας φιλοξενούσαμε στην Αθήνα. Δεν πειράζει όμως, θα τα ξαναπούμε στο βουνό! Αυτό είναι το μόνο βέβαιο!

 

Φιλιά σε όλους!

 

Κώστας

 

υγ θα ακολουθήσει σεντόνι με πολλές λεπτομερείς διηγήσεις

:twisted: :lol:

 

υγ2 dracula αδίκως σε ψάχναμε την επομένη! σου φάγανε το spot, τα ...αρνιά και τα κρασιά!

Γιατί, αλήθεια, Ελευθερία, γεννημένη από σεισμούς, είναι έξω από τα κράτη κι έξω από τους θεσμούς. Έχει από τον ήλιο κάτι κι από τους αστερισμούς...

 

Μ.Χ.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Λοιπόν ήταν καταπληκτικά. Η διοργάνωση , ο καιρός , οι παρέες , η διάθεση ...όλα ήταν τέλεια.Την Παρασκευή είχε λίγο αέρα και το seeing ήταν λιγάκι περίεργο , αλλά το Σάββατο ήταν εντάξει. Σε γενικές γραμμές ο καιρός ήταν πολύ καλός μην είμαστε και πλεονέκτες...Άξιζε κάθε χιλιόμετρο που έκανα για να πάω στη συνάντηση. Θα τα ξαναπούμε Αλεξανδρούπολη!!Ένα μεγάλο ευχαριστώ για τα κεφτεδάκια-σφαιρωτά σμήνη της Λένας , το τσίπουρο του DistalPsalm , το πρωϊνό γεύμα του Βαγγέλη και γενικά σ' όλους για τη φιλοξενία και την καλή τους διάθεση.

 

1926797228_parnonas1.thumb.jpg.c92f6de4bc8cc8ad69a2732261af7264.jpg

Αντώνης

 

parnonas.thumb.jpg.ee0f91148bbee39502dc747c1944557b.jpg

Πρωινό Σαββάτου!

Ο ΣΚΥΛΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Να υπενθυμίσω εδώ σε όλους τους φίλους, ότι όποιος επιιθυμεί να παρευρεθεί στην εξόρμηση που διοργανώνει η ΑΕΣ στον Πάρνωνα το ΠΣΚ 18-19-20/09/2009 θα πρέπει να το δηλώσει με μήνυμα στο spartastronomy@gmail.com

 

Ευχαριστώ

Το αδιανοητο σημερα ειναι η μονη λυση για το αυριο !

 

Επανάσταση δεν είναι μόνο η εξέγερση, είναι και η συνειδητοποίηση της αλήθειας...

 

http://www.spartastronomy.gr

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
Στο παρνωνα εχουμε κοσμο τωρα? γιατι σκοπευω να παω αυριο, μη παω και ειμαι μονος... Στο site της ΑΕΣ λεει για εξορμηση 16-17-18 / 10 και η εμμυ λεει ξαστερια αλλα δεν εχει μιλησει κανεισ στο forum για αυτη την εξορμηση... εχει λοιπον κοσμο πανω η οχι? 8-[
Να δουμε ποτε θα ξαναδουμε σκοταδι.... Ριμαδα φωτορυπανση... ](*,) ](*,) ](*,)
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Η εξόρμηση θα γίνει κανονικά.

hahas, αν θέλεις να έρθεις, ενημέρωσε είτε με μέηλ είτε δια τηλεφώνου τον Θανάση Δούβρη. Το mail και το τηλέφωνο είναι στη σελίδα του συλλόγου.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Όπως είπε κι η Κατερίνα η εξόρμηση θα γίνει κανονικά.

 

Όσοι φίλοι επιθυμούν να παρευρίσκονται θα πρέπει να ενημερώσουν τον υπεύθυνο εξορμήσεων της ΑΕΣ Θανάση Δούβρη. Το τηλέφωνο και το email υπάρχουν στο site της ΑΕΣ.

Το αδιανοητο σημερα ειναι η μονη λυση για το αυριο !

 

Επανάσταση δεν είναι μόνο η εξέγερση, είναι και η συνειδητοποίηση της αλήθειας...

 

http://www.spartastronomy.gr

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Πόσο μου έλειψε Τάκη το βουνό σας!!!

 

Να μπορούσα να διώξω τους επισκέπτες μου...

...σφαίρα θα ερχόμουν!!!!

Φιλικά,

 

Λεωνίδας

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Στο παρνωνα εχουμε κοσμο τωρα? γιατι σκοπευω να παω αυριο, μη παω και ειμαι μονος... Στο site της ΑΕΣ λεει για εξορμηση 16-17-18 / 10 και η εμμυ λεει ξαστερια αλλα δεν εχει μιλησει κανεισ στο forum για αυτη την εξορμηση... εχει λοιπον κοσμο πανω η οχι? 8-[

αυτό το καταπληκτικό βουνό έχι κόσμο σε κάθε προγραμματισμένη συνάντηση, ασχέτως καιρού! να σημειωθεί ότι την Παρασκευή είχε πλήρη ξαστεριά και το Σάββατο (παρ'ότι το πρωί έβρεξε) μας άφησε να παρατηρήσουμε ως τις 00:30

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης