Jump to content

Science Illustrated


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρετε τι παίζει με το Science Illustrated? Στην ιστοσελίδα τους έχει βγει εδω και καιρό το τεύχος Μαρτίου και στα περίπτερα έχουν ακόμα το Φεβρουαρίου και δεν έχουν ιδέα πότε θα έρθει του Μαρτίου, ενω κοντεύει να φύγει ο Απρίλιος. Κρίμα πάντως αν κάτι δεν πάει καλά, γιατί είναι απ' τα λίγα σοβαρά περιοδικά που υπάρχουν....
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

εαν εχει βγει στην σελιδα τους πιθανοτατα θα εχει κυκλοφορησει ,επειδη εχω χασει λιγο την επαφη με αυτο το περιοδικο ,τσεκαρε εαν υπαρχει σε βιβλιοπωλεια που φερνουν στανταρ περιοδικα πχ παπασωτηριου ισως...

γιατι καμια φορα τα περιπτερα τυχαινει να μην τα προμηθευονται,αφου δεν κανει και τις τρελες πωλησεις.

 

παντως απο 20 του τρεχοντος μηνα κυκλοφορει παντα το τευχος του επομενου.

Η ΑΣΤΡΟΣΕΛΙΔΑ ΜΟΥ !!!!!

astronomy for all

 

http://mechntua.blogspot.com/

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 3 μήνες αργότερα...
Απ' ότι έμαθα διεκόπη η κυκλοφορία του αλλά θα ξανακυκλοφορήσει μέσα στον Αύγουστο από άλλον εκδότη. Κατά την άποψη μου είναι ένα καταπληκτικό περιοδικό και αν ότως κυκλοφορήσει θα πρέπει να το στηρίξουμε. Δεν κυκλφορούν πολλά τέτοια ούτε είναι τόσο σοβαρά και έγκυρα όπως αυτό. Ήμουν φανατική αναγνώστια είδικά τους τελευταίους μήνες που έβαλε και σελίδες για την αστρονομία και την αστροφυσική
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης