Jump to content

Philips spc900 nt και vista


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά τα νεύρα μου.Προσπσθώ να βάλω τους driver στο laptop αλλά μου γράφει πως "Το στοιχείο 'SetupApi' σταμάτησε να λειτουργεί.

Εχει δύο επιλογές.Κλείσιμο προγράμματος κ Να πραγματοποιηθεί ηλεκτρονικός έλεγχος για μία λύση.Πατάω το ν έλεγχο κ μουθ ζητάει επανεκκίνηση.Την κάνω αλλα δεν βλέπω την κάμερα πουθενά.Ούτε το VirtualDub την βλέπει.Το φωτάκι της ανάβει.Κ κάτω δεξιά μου βγάζει το εικονίδιο της αλλα όταν πατάω launch δεν κάνει τίποτε

Με εκτίμηση Παναγιώτης Φωτεινέας
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καταρχήν πετάγεσαι στόμιο για μια βουτιά :) τα μηχανήματα φτιάχνονται

 

Το ίδιο πρόβλημα το είχα με την συγκεκριμένη κάμερα με τα vista και αναγκάστηκα να βρώ από το google και να κατεβάσω καινούριους driver γιατι αυτοί που είχε το cd ήταν προβληματικοί.

Εναλλακτικά δοκίμασε να απενεργοποιήσεις την buit-in camera του laptop και δοκίμασε μετά από reboot να δείς αν παίζει.

 

Εύχομαι να στρώσει

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Εχω κατεβάσει driver κ έχω ψάξει για λύση στο google αλλά δεν βρήκα κ πολλά.Δεν με βοηθάνε κ τ αγγλικά μου οπότε περιμένω βοήθεια από εσάς.Δεν μπορεί τόσοι που έχουν την κάμερα κάποιος θα έχει βρει λύση.ΑΝτε ρε παιδιά μια βοήθεια.

 

Το στόμιο που το ξέρεις?Είσαι απ τα μέρη μας ή λόγο χόμπι το γνωρίζεις?

Με εκτίμηση Παναγιώτης Φωτεινέας
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Θα πάρω τον driver πού είχα κατεβάσει για vista και θα στον στείλω. Όσο για το στόμιο...έχω περάσει 2-3 χρονιές το Πάσχα στα Φιλιατρά με συμμαθητές. Ένας από αυτούς είναι από εκεί πηγαίναμε και καζάνια, μάραθο, Το μικρό Παρίσι, πολύ ωραία τα μέρη σου αδερφέ.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Θα πάρω τον driver πού είχα κατεβάσει για vista και θα στον στείλω.

Σ ευχαριστώ πολύ φίλε μου.Σου στέλνω το mail μου με πμ.Αν κ κατέβασα τους driver απ το site της philips μπορεί οι δικοί σου να δουλέψουν.

 

 

πολύ ωραία τα μέρη σου αδερφέ.

Οντως τα μέρη μας είναι πολύ όμορφα κ ακόμη παρθένα.Ελπίζω ν αργήσουν να μας ανακαλύψουν.Αν ξανακατέβεις κάνε μου ένα μήνυμα να βρεθούμε να παρατηρήσουμε.

Με εκτίμηση Παναγιώτης Φωτεινέας
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης