Jump to content

Φτηνές φωτοτυπίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα

Ξέρει κανείς κάποιο φτηνό φωτοτυπείο στο κέντρο της Αθήνας? Θέλω να εκτυπώσω και να πλαστικοποιήσω κάποιες σελίδες με χάρτες από τον γνωστό Ιάπωνα Taki. Είναι πολλές σελίδες και θέλω να γλιτώσω χρήμα. 8) 8) 8)

Σπύρος
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Πήγαινε σε κάποια σχολή!! Ας πούμε στα τει πειραια που ειμαι εγώ αν θυμάμαι καλά έχει 3-4 λεπτά η ασπρόμαυρη σελίδα...
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Σπύρο δεν μας ανεβάζεις και εμας τον χάρτη μήπως μας φανεί χρήσιμος :mrgreen: :wink:

 

 

 

(δυστυχώς οχι, δεν ξερω που μπορεις να εκτυπώσεις :| ...μην είμαι και εκτος θεματος)

Βασίλης Μεταλληνός

OO 16 1600 f4

ΟΟ 12.5 1525 f4.8 NEQ6

TOA130 1000 f7.7 ΕΜ200

ED80 600 f7.5, Vixen9x63

Canon eos 6D, Sony a7s2, Wat120n+,Asi120

2009年7月22號日食 - 2017 Aug 21

www.metallinos.net

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αυτός είναι:

http://www.geocities.jp/toshimi_taki/

 

Και επιλέγεις από αριστερά 8,5 magnitude star atlas

 

Περιέχει και αναλυτικά αρχεία με τα μεγέθη των NGC

Σπύρος
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

παντως προσοχη στα φωτοτυπαδικα του κεντρου διοτι επειδη περναει απ εκει πολυς κοσμος καποιες φορες κανουν κατι στραβες και τραβας τα μαλλια σου!@!!(δηλαδη σου χρεωνουν πολυ πανω απ το κανονικο την φωτοτυπια)

 

 

εγω εαν θελεις ξερω απο ζωγραφου μερια καποια με 3-4 λεπτα...

Η ΑΣΤΡΟΣΕΛΙΔΑ ΜΟΥ !!!!!

astronomy for all

 

http://mechntua.blogspot.com/

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπόν η ποιο φτηνή πλαστικοποιήση που βρήκα ήταν 0,5 Ε!!! Και με καμιά 250αρια φύλλα'μαζί με τα συνοδευτικά deep sky καταλαβαίνετε πόσο θα πάει το μαλλί...

 

Σαν από μηχανης θεός τα lidl έχουν βάλει συσκευή πλαστικοποίησης από σήμερα Παρασκευή με μόνο 18 Ε. Συμφέρει τρελά:

 

http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg//lidl_gr/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=8908&ar2=340&id=357&country=GR&zipcode=172+37&city=Athens&district=Athens&street=Ipiru+%26+Idras&ar=340&nf=True

Σπύρος
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

zantespear, ευχαριστώ πολύ για την ενήμερωση :)

Αν και δεν το βρήκα στο λιντλ της γειτονιάς μου, η ευγενέστατη κοπέλα από το κέντρο τηλεφωνικής εξυπηρέτησης φρόντισε να με ενημερώσει σε ποιο άλλο κοντινό σε μένα κατάστημα, υπάρχει διαθέσιμο.

 

Το δοκίμασα ήδη και είναι πολύ ωραίο! :mrgreen:

Δεν βρήκα όμως σε κανένα από τα 2 καταστήματα, σετ διαφάνειες πλαστικοποίησης Α4.

Μήπως γνωρίζεις που μπορούμε να βρούμε οικονομικά σετ των 100;

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

zantespear, ευχαριστώ πολύ για την ενήμερωση :)

Αν και δεν το βρήκα στο λιντλ της γειτονιάς μου, η ευγενέστατη κοπέλα από το κέντρο τηλεφωνικής εξυπηρέτησης φρόντισε να με ενημερώσει σε ποιο άλλο κοντινό σε μένα κατάστημα, υπάρχει διαθέσιμο.

 

Το δοκίμασα ήδη και είναι πολύ ωραίο! :mrgreen:

Δεν βρήκα όμως σε κανένα από τα 2 καταστήματα, σετ διαφάνειες πλαστικοποίησης Α4.

Μήπως γνωρίζεις που μπορούμε να βρούμε οικονομικά σετ των 100;

 

Κατερίνα καλύτερα πάρε τηλ στο Πλαίσιο στο τμήμα ειδών γραφείου. Εγώ πήρα 3 σετ 40αρια αλλά δεν θα μου φτάσουν με τίποτα.

Σπύρος
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Μόνο να προσέξετε να πάρετε πιο καλής ποιότητας διαφάνειες(χοντρύτερες)γιατί αυτές του Λιντλ είναι λεπτές και δεν βγαίνει καλή η πλαστικοποίηση,λυγίζουν πολύ και δείχνουν φτηνιάρικες. :)

Φιλικά Νίκος

Μέλος Αστρονομικής Ένωσης Σπάρτης

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Νίκο εγώ που το δοκίμασα βγάζει πολύ καλές πλαστικοποιήσεις. Το μόνο που βρήκα είναι λίγη μαυρίλα ή οποία βγαίνει εύκολα. Μάλιστα δεν είδα καθόλου φουσκάλες με αέρα.

 

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχουν declaser τα οποία να φέρνουν κοντά τη μια σελίδα με την άλλη?

Σπύρος
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

εγω την τελευταια φορα εκανα μερικες εκτυπωσεις ονλινε και σε αρκετα μεγαλο μεγεθος σχεδον αφισες ! Πλαστικοποιημενες φυσικα..
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης