Jump to content

Oλοκαινουργιος , Αμεταχειριστος * RADIAN 8mm * SOLD


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρχες Ιανουαριου αγορασα μεσω Ιντερνετ ενα 8mm Radian απο το Anacortes.

To προσοφθαλμιο βρισκεται στην Νεα Υορκη ακομα πακεταρισμενο οπως ηρθε απο το μαγαζι. Το προβλημα ειναι οτι η γυναικα μου , μου δωρεισε το ιδιο προσοφθαλμιο για τα γενεθλια μου πριν απο λιγες μερες.

 

Το προσοφθαλμιο θα ειναι στην Ελλαδα λιγο πριν το Πασχα που θα κατεβει ο ξαδερφος μου.

Το πουλαω μονο 150 Ευρω γιατι ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΙΠΛΟ!!!! Οποιος το χρειαζεται μπορει να το κλεισει τωρα.

 

Ευχαριστω

 

George

 

SOLD

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 1 μήνα αργότερα...

Μολις είρθε σαν Πασχαλινο δωρο απο Νεα Υορκη αλλα δεν μου χρειαζεται γιατι τον εχω ηδη διπλο.

 

130 Ευρω .Τηλ. 6972972269

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλησπερα! ριξε μια ματια εδω.. http://www.astronomy.gr/main.cfm?module=eshop&action=detail&id=1430 η κατι αντιστοιχο.. δεν ξερω τι τηλεσκοπιο εχεις αλλα αν σου αρεσει να παρατηρεις σεληνη εγω κατι τετοιο θα εκανα.. το εχω βαλει στο ματι..!!!
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Aκομα σε τετοιο λουκι να μπω να καταληξω με 120 φακους αντι για τους 60 που εχω τωρα. Ειναι πολυ δελεαστικο ομως.......
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αν δεν εχεις αναγκη τα χρηματα θα ελεγα να το κανεις καααααποια στιγμη.. καλυτερα να εχεις πραγματα στο συρταρι και οταν σου ερθει η επιθυμια να τα εχεις παρα να ψαχνεσαι απο δω κι απο κει..

Εσυ ξερεις...

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Ειναι και αυτο μια λογικη θεωρια που λες, αλλα εχω πραγματικα γεμιισει. Εχω 6 τηλεσκοπια και 6 βαλιτσες με φακους.Καπου πρεπει να κανω χωρο γιατι σε λιγο ουτε εγω θα χωραω στο σπιτι μου.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης