Jump to content

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά σε όλους

 

είμαι ολόφρεσκος στο forum και στην αστροπαρατήρηση.

Μόνο διάβασμα έχω ρήξει το καλοκαίρι και παρατήρηση χωρίς βοηθητικό εξοπλισμό.

 

Μιας και δεν μπορώ να δημιουργήσω θέμα στην ενότητα "Ερωτήσεις και Συζητήσεις για το AstroVox" ανοίγω εδώ για κάτι που δεν μπορώ να καταλάβω.

 

Έκανα μιας ερώτηση στην αγγελία κάποιου που πούλαγε 2 Vixen τηλεσκόπια. Ξαναμπήκα να δω αν απάντησε και έχω χάσει την αγγελία. Σαν να μην υπήρχε.

Είχα αρχίσει να έχω αμφιβολίες για το αν είμαι καλά, μέχρι που μου ήρθε το παρακάτω email το οποίο επιβαιώνει τα γραφόμενα μου.

 

"Γεια σας,

Λάβατε αυτό το μήνυμα γιατί παρακολουθείτε την Θ. Ενότητα, "ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΗΛΕΣΚΟΠΙΑ VIXEN 8in,NEEΣ ΤΙΜΕΣ." στο AstroVox Forum. Αναρτήθηκε ένα νέο μήνυμα στη Θ. Ενότητα μετά την τελευταία σας επίσκεψη. Ακολουθήστε τον παρακάτω δεσμό για να το διαβάσετε. Δεν θα υπάρξει άλλη ειδοποίηση για αυτήν την ανάρτηση, μέχρι να επισκεφτείτε την Θ. Ενότητα.

http://www.astrovox.gr/forum/viewtopic.php?p=172157#172157

......."

 

τι έγινε? Μπορεί κάποιος να διαγράψει κάποιο thread? Υποθέτω αν ο πωλητής δεν ενδιαφέρεται τελικά μπορεί να πει οτι δεν τα πουλάω. Αλλά να εξαφανιστεί η αγγελία μου φαίνεται περίεργο.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αγαπητέ φίλε, η αγγελία αφαιρέθηκε διότι καθώς φαίνεται ο πωλητής πωλούσε σε εμπορική βάση τηλεσκόπια κάτι που απαγορεύεται από τους κανόνες.
«I have loved the stars too fondly to be fearful of the night». Sarah Williams, The Old Astronomer
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης