Jump to content

Κιαλια 12Χ32 Στο Lidl


on_klik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

cy_64466_01_b.jpg

Κιαλια 12Χ32 Στο Lidl Με 11,99Ε.

Καλα Ειναι Για Να Τα Εχουμε Μονιμα Στο Αμαξι...

 

http://www.lidl.com.cy/cps/rde/xchg/SID-56CFE108-8443DBB8/lidl_cy/hs.xsl/index_25158.htm

΄΄...Η Ευκρίνεια Μιας Μοντέρνας Τηλεόρασης Δεν Αλλάζει Τη Ζωή_Δημιουργεί Πρόβλημα Όρασης...΄΄

΄΄...Τράβα & Εσύ Μια Μαχαιριά,Μάθημα Στα Παιδιά Μας_& Όταν Θα Κάνει Ξαστεριά,Θα Πίνουν Στην Υγειά Μας...΄΄

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Νομίζω πως δεν είναι πολύ καλά ειδικά για αστρονομική παρατήρηση. Δεν έχουν καλό eye relief και πρεπει να κολλάς τα μάτια στους φακούς. Τα έχω δοκιμάσει , αλλά τελικά δεν τα αγόρασα.
Ο ΣΚΥΛΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Έχω άλλης μάρκας αντίστοιχα, σε 10x. Δεν κάνουν για νυχτερινό ουρανό, λόγω μικρής διαμέτρου, και άρα μικρής φωτοσυλλεκτικής ικανότητας. Τα δικά μου τα χρησιμοποιώ για επίγεια παρατήρηση - διακοπές, θέατρο κλπ. Επίσης, η μεγέθυνση των 12x με προβληματίζει. Είναι πιθανό να μην μπορούν να κρατηθούν σταθερά με τα χέρια από πολλούς που θα τα αγοράσουν…

 

Ευτυχώς τα Lidl παρέχουν δυνατότητα επιστροφής χρημάτων εντός μηνός από την αγορά τους, για όσους το αποφασίσουν.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Και πρέπει να βάλουμε και τα μεταφορικά μέχρι την Κύπρο για να τα πάρουμε. :?:

ΑΛΗΘΙΝΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ!!!!!!!](*,)

«Δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος ...» Άλμπερτ Αϊνστάιν. :-$

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Εγω Τα Πηρα Απο Το Καταστημα Της Γειτονιας Μου.Μεινανε Μονιμα Στο Αμαξι.

Οχι Απαραιτητα Για Αστροπαρατηρηση...Συμφωνω.

Αλλα Αν Παλι Θελουμε Να Κοιταξουμε Τα Αστερια,

Δεν Νομιζω Να Παρεξηγηθει Κανεις...

΄΄...Η Ευκρίνεια Μιας Μοντέρνας Τηλεόρασης Δεν Αλλάζει Τη Ζωή_Δημιουργεί Πρόβλημα Όρασης...΄΄

΄΄...Τράβα & Εσύ Μια Μαχαιριά,Μάθημα Στα Παιδιά Μας_& Όταν Θα Κάνει Ξαστεριά,Θα Πίνουν Στην Υγειά Μας...΄΄

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 1 έτος αργότερα...
Εχω τα κυαλια spezial saturn 20x60 και ειμαι πολυ ευχαριστημενος με αυτα.μονο που εχω παρατηρησει ενα προβλημα.Ενω κοιταω ενα αστερι και φτιαχνω την εστιαση μολις αλλαξω θεση στον ουρανο(παω σε αλλο αστερι για οποιον δν καταλαβε)χαλαει η εστιαση.τι να κανω?
Sale Sale Sale 75% off on all Women''s Leather Jackets Winter Sale sale..
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

  • 3 μήνες αργότερα...

Everyone does have the interest in Astronomy either of a curiosity or because they believe in astronomy. In both ways many people prefer to learn about this and try luck with astronomy. I would like to learn the astronomy, but not in the right situation to buy this one now.

Garage door spring repair

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης