Jump to content

Μαθητης α λυκειου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκεφτομαι σοβαρα να προχωρησω την υλη της φυσικης μεχρι την γ λυκειου απλα σκεφτομαι να κανω ιδιαιτερο μαθημα και οχι φροντηστηριο, απο την αλλη μερια οι γονεις ου λενε οτι οι περισσοτεροι καθηγητες απλα σε ετοιμαζουν για τις εξετασεις, και ρωτω δεν υπαρχει κανενας καθηγητης που να ειναι και αυτος τρελαμενος με τη φυσικη και να θελει να παει τους μαθητες του μπροστα ασχετα με τις εξετασεις? ;/
"Στον Kόσμο τίποτα δεν χάνεται και τίποτα δεν δημιουργείται, τίποτα δεν γεννιέται από την ανυπαρξία ούτε και επιστρέφει στην ανυπαρξία." :-k
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αυτό είναι συνήθως ένα μοναχικό ταξίδι.

 

+1

 

Ασχολήσου με τα μαθήματα της κάθε τάξης στον καιρό της και αν έχεις χρόνο για παραπάνω διάβασε μόνος σου ότι σε ενδιαφέρει. Εδώ και χρόνια αυτό κάνω και μόνο σε καλό μου βγήκε.

 

Φιλικά,

Μηνάς

I''ve seen things you people wouldn''t believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time, like tears... in rain. Time to die.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Συμφωνώ με τον Μηνά.

Δεν χρειάζεσαι απαραίτητα κάποιον καθηγητή.Εάν σου αρέσει διαβάζεις μόνος σου και τα καταφέρνεις μια χαρά.Υπάρχουν πάρα πολλά συγγράμματα τα οποία είναι καλογραμμένα και με πληθώρα παραδειγμάτων που ευνοούν την κατανόηση των εννοιών.

12923506513ffaeef0ecd23.gif
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

γενικα θα ηθελα να προχωρησω την υλη του λυκειου να την τελειωσω αν παω και σε διαγωνισμους επειδη μ αρεσει αυτο που κανω παραλληλα και την υλη των μαθηματικων, το θεμα ειναι οτι οοοολοι οι καθηγητες πανε με βαση τις εξετασεις μην κανουμε αυτο το κεφαλαιο ειναι εξω, οχι αυτη η ασκηση ειναι δυσκολη δεν προκειται ποτε να πεσει, αυτη η αποδειξη ειναι εκτος υλης και ολαα αυτα τα σπαστικα οκ θα τα διαβασω και μονος μου αλλα αν εχεις καποιον αν στα εξηγησει ειναι καλυτερα,, εχω μιλησει με τους γονεις μου και τους ειπα οτι θα ηθελα να κανω ιδιαιτερο στα μαθηματικα και στη φυσικη του χρονου και απο το καλοκαιρι 1-2 ωριτσες τη μερα ετσι γιατι το γουσταρω αλλα το θεμα ειναι οτι μετα μπορει να ειναι προσβολη για το φροντιστηριο δευτερον δεν υπαρχουν καθηγητες που να το γουσταρουν να σε προχωρησουν σε υλη περα απο της ταξης και τριτον τα λεφτα ειναι παααρα πολλα αμα παιρνει ο αλλος 15 ευρω την ωρα για παραδειγμα :(
"Στον Kόσμο τίποτα δεν χάνεται και τίποτα δεν δημιουργείται, τίποτα δεν γεννιέται από την ανυπαρξία ούτε και επιστρέφει στην ανυπαρξία." :-k
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Έχω διαβάσει τα post σου,και ακόμη δεν μπορώ να καταλάβω για ποιον λόγο σου είναι τόσο σημαντικό να λάβεις μέρος σε διαγωνισμό.
12923506513ffaeef0ecd23.gif
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης