Jump to content

MEADE LX200 12inch


Προτεινόμενες αναρτήσεις

λογω αμεσης αποχωρησης στο εξωτερικο ( μεχρι 25 μαρτιου ) πωλειται το τηλεσκοπιο

MEADE LX200 12inch μαζι με πολλα πολλα εξτρα. η τιμη αγορας ηταν 5,500 € και η τιμη πωλησης λεω να ειναι γυρω στα 2,000 αλλα η τιμη συζητιεται. εαν εχετε αποριες και καποιες διαφορετικες προσφορες τιμης πες τε μου με προσωπικα μηνυματα και θα προτιμηθει η μεγαλυτερη..

https://www.google.gr/search?q=meade+lx200+12&biw=1531&bih=1628&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiipsDx5KbLAhWFOxoKHfssCxIQsAQIQA&dpr=0.9

ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ www.taki.gr
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Γεια σου Τακη (παλιε συνάδελφε mentalist) προεδρε της ΙΒΜ !

 

Είναι με τρίποδο και goto?

 

Τραβα καμια φωτο να το δουμε και συζηταμε την τιμη.

SkyWatcher Esprit 100ED PRO Triplet

ASI183MM-C Pro | Canon EOS 100D

ZWO EFW 8x1,25'' w/ Baader LRGB HOS

ZWO OAG w/ ASI290MM Mini

SkyWatcher EQ6-R PRO w/ EQMOD

PegasusAstro Pocket Powerbox

Intel Compute Stick

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Γεια σου Τακη (παλιε συνάδελφε mentalist) προεδρε της ΙΒΜ !

 

Είναι με τρίποδο και goto?

 

Τραβα καμια φωτο να το δουμε και συζηταμε την τιμη.

 

ναι ξεχασα να πω. εχει τριποδο . go to . προσοφθαλμια πρεπει να ειναι 7 - 8 . και μικρα και πιο μεγαλα , μισης ιντσας, ανταπτορα για φωτογραφικη μηχανη . δεν θυμαμαι τι αλλο εχει γιατι το εχω φυλασσομενο σε γκαραζ και γενικα δεν εχει δουλεψει πολυ .

οτι και να πω παιδια ενας ελενχος απο κοντα ειναι οτι καλυτερο.

ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ www.taki.gr
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

λογω αμεσης αποχωρησης στο εξωτερικο ( μεχρι 25 μαρτιου ) πωλειται το τηλεσκοπιο

MEADE LX200 12inch μαζι με πολλα πολλα εξτρα. η τιμη αγορας ηταν 5,500 € και η τιμη πωλησης λεω να ειναι γυρω στα 2,000 αλλα η τιμη συζητιεται. εαν εχετε αποριες και καποιες διαφορετικες προσφορες τιμης πες τε μου με προσωπικα μηνυματα και θα προτιμηθει η μεγαλυτερη..

https://www.google.gr/search?q=meade+lx200+12&biw=1531&bih=1628&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiipsDx5KbLAhWFOxoKHfssCxIQsAQIQA&dpr=0.9

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

λογω αμεσης αποχωρησης στο εξωτερικο ( μεχρι 25 μαρτιου ) πωλειται το τηλεσκοπιο

MEADE LX200 12inch μαζι με πολλα πολλα εξτρα. η τιμη αγορας ηταν 5,500 € και η τιμη πωλησης λεω να ειναι γυρω στα 2,000 αλλα η τιμη συζητιεται. εαν εχετε αποριες και καποιες διαφορετικες προσφορες τιμης πες τε μου με προσωπικα μηνυματα και θα προτιμηθει η μεγαλυτερη..

https://www.google.gr/search?q=meade+lx200+12&biw=1531&bih=1628&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiipsDx5KbLAhWFOxoKHfssCxIQsAQIQA&dpr=0.9

 

Endiaferome

Elliot 6944340651

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης