Jump to content

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοι Φιλοι,Εχω αγορασει απο την ΑΚΤΙΣ,εδω και δυο χρονια περιπου το Sky Sensor 2000.Δυστηχως δεν μπορεσα μεχρι τωρα να το λειτουργησω σωστα ολες τις λειτουργιες του τις οποιες εχει,γιατι τα αγγλικα μου ειναι φτωχα.Εχω ενα ερωτημα και σας παρακαλω να μου δωσετε τη γνωμη σας.Θα επρεπε οι επισημοι αντιπροσωποι των εταιριων να συνοδευουν τα προιοντα τους με οδηγιες χρησης στα ελληνικα η οχι; :-k
sakis Veroia
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Βασιλη μηπως πρεπει να στηλω ενα email στην Vixen στην Ιαπωνεια και να το απαιτησω, γιατι οκ.Ηλιοπουλος δεν το εχει. ](*,)
sakis Veroia
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

ΝΑΙ!!!!!!!!ΠΟΛΛΕΣ!!!!!!!!!!ΦΟΡΕΣ!!!!!!!!!!!!αλλα δεν το εχει,πηγα βεβαια σε κατι φωτοτιπικα μαγαζια και με ζητησαν τα΄ντερα τους συγνωμη για αυτην τη λεξη
sakis Veroia
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αν το έχεις σε ηλεκτρονική μορφή βάλε και το Systran να το κάνει μετάφραση. Αν πάλι το έχεις αλλά είναι σε pdf μορφή που συνήθως είναι τα manual τότε βρες πρώτα το fine reader και μετέτρεψε το σε μορφή Word και στην συνέχεια αυτό που σου είπα για το systran. Θα σε βοηθήσει πιστεύω βέβαια τα πράγματα δεν είναι απλά θέλει δουλειά και πάλι. Αλλά τα καλά λένε με κόπους γίνονται. Το μόνο πρόβλημα είναι τουλάχιστον να είναι καλογραμμένο το manual από άποψη οδηγιών βέβαια.

 

Φιλικά Γιώργος

Ταρσούδης Γιώργος

Αλεξ/πολη

George Tarsoudis

Υπό κατασκευή / προσωρινό

http://lunarcaptures.wordpress.com/

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Γιωργο δεν το εχω ουτε σε ηλεκτρονικη μορφη,οσο για το sytran το εχω αλλα προσπαθησα να βγαλω μερικες σελιδες και δεν βγαζη τις ωρολογιες σωστα.και γιατι να τα κανω ολα αυτα δεν πρεπει να υπαρχει στα ελληνικα,τι κανουν μονο να πουλανε ξερουν και να παιρνουν τα λεφτα μας τα οποια βγενουν με πολοι κοπο και πολλες στερισεις(καλα απο ορθογραφια σκιζω ετσι;) :-#
sakis Veroia
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

...δεν το εχω ουτε σε ηλεκτρονικη μορφη...

 

Φίλε SAKI,

 

Εγώ το έχω σε pdf μορφή αν θες στο στέλνω. Επικοινώνησε μαζί μου αν σε ενδιαφέρει!

 

Κώστας

“The fault, dear Brutus, is not in our stars, but in ourselves, that we are underlings.”

― William Shakespeare, Julius Caesar

 

ALBIREO OBSERVATORY

Αlbireoobservatory

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης