Jump to content

Κιάλια Bresser Astro 20x80 Τρίποδο Manfroto Element Big Red


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πωλούνται τα κιάλια και το τρίποδο θέματος, έχει ανοιχθεί μόνο η συσκευασία τους.Τιμή 180 ευρώ

Τελική τιμή 150 ευρώ. Δίνονται και ξεχωριστά 70 ευρώ τα κιάλια και 80 ευρώ το τρίποδο.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Έχεις πμ για τα κιάλια.
...,εάν αποτύχει, τουλάχιστον θα αποτύχει έχοντας τολμήσει να μεγαλουργήσει. Οπότε η θέση του ποτέ δεν θα είναι ανάμεσα στις κρύες και δειλές ψυχές, που δεν γνώρισαν ποτέ, ούτε τις νίκες ούτε τις ήττες. (Theodore Roosevelt)
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Πωλούνται τα κιάλια και το τρίποδο θέματος, έχει ανοιχθεί μόνο η συσκευασία τους.Τιμή 180 ευρώ

 

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΤΡΙΠΟΔΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ?

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Πωλούνται τα κιάλια και το τρίποδο θέματος, έχει ανοιχθεί μόνο η συσκευασία τους.Τιμή 180 ευρώ

 

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΙΠΟΔΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ?

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Πωλούνται τα κιάλια και το τρίποδο θέματος, έχει ανοιχθεί μόνο η συσκευασία τους.Τιμή 180 ευρώ

 

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΙΠΟΔΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ?

Σου έχω στείλει πμ
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Πωλούνται τα κιάλια και το τρίποδο θέματος, έχει ανοιχθεί μόνο η συσκευασία τους.Τιμή 180 ευρώ

 

Εγώ θέλω μόνο τον τρίποδα πως μπορώ να επικοινωνήσω μαζί σας έχετε κάποιο τηλέφωνο να μου δώσετε?

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Πωλούνται τα κιάλια και το τρίποδο θέματος, έχει ανοιχθεί μόνο η συσκευασία τους.Τιμή 180 ευρώ

 

Εγώ θέλω μόνο τον τρίποδα πως μπορώ να επικοινωνήσω μαζί σας έχετε κάποιο τηλέφωνο να μου δώσετε?

Σου έχω στείλει προσωπικό μήνυμα , άνοιξε τα μηνύματά σου στο πάνω μέρος τησ σελίδας βρίσκεται ο σύνδεσμος με τα μηνύματα
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Τα κιάλια είναι σε άψογη κατάσταση και στη συσκευασία τους, κυριολεκτικά "του κουτιού"!

Σ' ευχαριστώ πολύ, Κώστα.

...,εάν αποτύχει, τουλάχιστον θα αποτύχει έχοντας τολμήσει να μεγαλουργήσει. Οπότε η θέση του ποτέ δεν θα είναι ανάμεσα στις κρύες και δειλές ψυχές, που δεν γνώρισαν ποτέ, ούτε τις νίκες ούτε τις ήττες. (Theodore Roosevelt)
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης