Jump to content

Καστελόριζο -> Ρόδος με το Πρωτεύς


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοι φιλοι,

 

Οσοι εχουν παρει εισιτηριο για να φυγουν απο το Καστελοριζο την ημερας της εκλειψης, δηλαδη στις 14.00, ισως εχουν μια τεραστια εκπληξη!

 

Μολις μιλησα με τα γραφεια της ΑΝΕΚ και η ωρα αποχωρησης ΔΕΝ αλλαζει και παρολο που στις 26/03/2006 θα υπαρχει αλλαγη ωρας (μια ωρα μπρος). Δηλαδη η αποχωρηση ειναι μερικα λεπτα ΜΕΤΑ την ολικη φαση.

 

Η εταιρεια εχει κανει αιτηση για να αποχωρησει στις 15.00 αλλα παλι υπαρχει προβλημα εφοσον η εκλειψη θα ολοκληρωθει στις 15.11. Η εταιρεια θα γνωριζει την Τριτη αν η αιτηση για αποχωρηση στις 15.00 θα γινει δεκτη η οχι!

Φιλικά,

 

Αντώνης Αγιομαμίτης

http://www.perseus.gr

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Σήμερα έκλεισα εισητήρια για την γυναίκα μου στον Πρωτέα για να φθάσει και αυτή στο Καστελλόριζο και μου είπαν ότι έχει ώρα αναχώρησης από Καστελλόριζο στις 15:00. Οπότε μάλλον έγινε δεκτό το αίτημα. Εγώ βέβαια φεύγω στις 15:30 οπότε θα την δω ολοκληρωμένη την έκλειψη! :cheesy: :cheesy:
Και εγένετω φως....
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Εγώ βέβαια φεύγω στις 15:30 οπότε θα την δω ολοκληρωμένη την έκλειψη! :cheesy: :cheesy:

Δηλαδη υπαρχει δρομολογιο στις 15.30; :?: :!:

Φιλικά,

 

Αντώνης Αγιομαμίτης

http://www.perseus.gr

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

θα είμαι Ρόδο παραμονή Τρίτη βράδυ και θα αναχωρήσω για Καστελλόριζο 7 το πρωί με το Πρωτέας. Τα λέμε εκεί. Δεν είναι πρόβλημα η ώρα αναχώρησης στις 15:00, άλλωστε αφορά το τέλος της μερικής έκλειψης. Αρχίστε δεήσεις για καθαρό ουρανό.
Αμφιβάλλω, άρα ίσως υπάρχω.
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δηλαδη υπαρχει δρομολογιο στις 15.30; :?: :!:

Ναι, από το Καστελλόριζο φεύγει στις 15:30 για Ροδο το πλοίο της Δωδεκάννησος Seaways με το όνομα Pride. Αλλά φίλε μου είναι κλεισμένα τα εισητήρια πολύ καιρό πριν. Εγώ είχα μπει στην αναμονή και τελικά βρήκα.... Αφού να φανταστείς με την γυναίκα μου θα είμαστε σε άλλα πλοία...

Και εγένετω φως....
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης