Jump to content

AstroCyprus, η πρωτη μας εκδηλωση!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλοι, σας στελνω μερικες απο τις φωτογραφιες μας απο την εκδηλωση της Κυριακης...

Αρκετος κοσμος που απολαμβανε το απογευμα του στο Παρκο Ακροπολεως βρεθηκε προ εκπληξεως οταν μας ειδαν να ξεφορτωνουμε τα θηρια και να στηνουμε τον εξοπλισμο μας!

 

hfaistio9xg.jpg

img00228od.gif

img00234ne.gif

img00247yn.gif

img00252hg.gif

img00272qj.gif

img00303le.gif

img00394sp.gif

img00292dh.gif

img00334kl.gif

img00324cg.gif

Ad Astra Per Aspera

www.agapioselia.com

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Μπράβο σας παιδιά, πάντα τέτοια!! Μακάρι να βρείτε και άλλους φίλους της αστρονομίας στην όμορφη Κύπρο. Με γελούν τα μάτια μου? Βλέπω και κάποιον γνωστό μου εκεί! Χαιρετίσματα στον κ. Π.Π. !!! :wink: :cheesy:

Φιλικά,

Παναγιώτης Αντωνόπουλος

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Με γελούν τα μάτια μου? Βλέπω και κάποιον γνωστό μου εκεί! Χαιρετίσματα στον κ. Π.Π. !!! :wink: :cheesy:

 

Οχι δεν σε γελουν καθολου! ο Π.Π. ηταν εκει και μαλιστα ειναι το "δεξι μου χερι" στην ΑστροΚυπρο... :mrgreen:

Ad Astra Per Aspera

www.agapioselia.com

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Μπράβο Αγάπιε :wink: Εξαπλώνετε ο ιός της αστρονομίας σιγά σιγά και στην Κύπρο :twisted: Πάντως θα ήθελα να ήμουν απο μια μεριά και να έβλεπα την αντίδραση των ανθρώπων όταν έβλεπαν να στήνεις το C8 :lol:
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αγάπιε,

μπράβο σας και εύχομαι να συνεχίσετε με όρεξη για την διάδοση της εραστεχνικής αστρονομίας και της αγάπης του σύμπαντος.

Από τις φωτογραφίες διακρίνω οτι είχατε ξεχάσει ένα βασικό εργαλείο για "public nights", το απλό και ταπεινό πλαστικό καφάσι για να πατάνε πάνω τα παιδιά και να φτάνουν τον προσοφθάλμιο.

Μία επίσκεψη τη νύχτα στην πίσω πλευρά από το τοπικό super market θα επιτρέψει να ολοκληρώσεις τον εξοπλισμό σου...!

Αγγελος

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Μία επίσκεψη τη νύχτα στην πίσω πλευρά από το τοπικό super market θα επιτρέψει να ολοκληρώσεις τον εξοπλισμό σου...!

 

:twisted:...........=D>....... Done... \:D/

 

 

..... 8-[

Ad Astra Per Aspera

www.agapioselia.com

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Εμεις φιλε rama τωρα που μιλησες για καφασια εχουμε αυθονα στο εξοχικο λογω της εποχης που μαζευουν τα βερυκοκα!

 

Οποιος θελει με ειδοποιει να του το στειλω συστημενο το τελαρο σπιτι του :mrgreen:

STARFINDER EQUATORIAL 8\" FL 1200mm MEADE

 

Series 4000 MEADE 6.7mm - 40mm 52

 

HYPERION 13mm 68 :mrgreen:

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Τα συγχαρητήρια μου στα παιδιά του ΑstroCyprus! Δυστηχώς δεν μπόρεσα να παρευρεθώ αφού επιτέλους αποφασίσανε να ανοίξουν τη σχολή μου και έτσι επέστρεψα στην Αθήνα. Πάντως απ'ότι βλέπω από τις φωτογραφίες η εκδήλωση στέφθηκε με επιτυχία!
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης