Jump to content

Η επόμενη εξόρμηση της ΕΑΕ στον Πάρνωνα, 25-26-27 Αυγούστου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και εισαι πολυ πιο νεος απο εμενα,εχουμε τον ιδιο πνευματικο πατερα.Μαλλον θα πρεπει να το αλλαξω σε πνευματικο μεγαλο αδερφο.

Θα χαρω να τα πουμε στην Πεντελη. :D

Η αστρονομια μας βοηθαει να κοιταμε ψηλα. www.astrotheory.gr :D
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αργυρη,και στον Παρνωνα ησουνα πολυλογας,για αυτο και δεν προλαβαινες να ντυθεις,και ας κρυωνες και σε τρωγανε τα κουνουπια.

 

:-# :-# :-# :-# :-#

 

γειά σου ρε Αργύρη....

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Καλησπέρα σε όλους!!! :D

Αμάν πια με φάγατε.... Εντάξει, είμαι πολυλογάς, το παραδέχομαι δημόσια (για όσους δε το έχουν καταλάβει ήδη)......... :oops: :oops: :oops: :oops:

Η παρέα ήταν όντως εκπληκτική και όπως λέω σε κάθε νέο που ρωτάει είναι μια ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ εμπειρία πριν την αγορά εξοπλισμού!!

Εγώ να δείτε πως χάρηκα για τη γνωριμία-τι καλύτερο από το να γνωρίζεις αυτούς που μιλάς από εδώ μέσα???

Και ευχαριστώ ξανά όλους όσους έδωσαν τα (κόκκινα και τα "κανονικά") φώτα τους αλλά και αυτούς που μας άφησαν να δούμε από τα τηλεσκόπιά τους!! =D> =D> =D> Λόγω αυτού έστησα μόνο την Παρασκευή αν και το μόνο που κατάφερα να βρω μόνος μου ήταν..... οι Πλειάδες ( :lol: :lol: :-({|= :-({|= ).....!

Παρόλο που κατά καιρούς ακούγεται πως ορισμένοι "ξενερώνουν" να τους ζητάς να δεις από τα τηλεσκόπιά τους, μόνο αυτό δε διαπίστωσα!!

Φίλε Λέοντα σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.... :oops: :oops:

Όλοι μας μπορούμε να βοηθήσουμε νέους φίλους να μπουν στο χώρο και έτσι πρέπει να κάνουμε!!

Για μένα ήταν ΑΞΕΧΑΣΤΗ η εμπειρία και ίσως το Σεπτέμβρη να είμαστε πάλι όλοι εκεί!! [-o< [-o< [-o<

ΣΤΕΛΛΑ, ΓΙΩΡΓΟ, ΒΑΣΙΛΗ, ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ...
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης