Jump to content

Λογαριασμός για τους πυρόπληκτους


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο αρ. λογαριασμού είναι: 2341103053 και ισχύει για όλες τις τράπεζες.

Δείτε σχετικά:

http://www.e-tipos.com/newsitem?id=7945

 

Καιρός να κινητοποιηθούμε :wink:

Όλη της τη ζωή μελετούσε το σύμπαν, αλλά είχε παραβλέψει το πιο ξεκάθαρο μήνυμά του.

Για τα μικρά πλάσματα σαν εμάς η απεραντοσύνη του γίνεται υποφερτή μονάχα μέσω της αγάπης.

C. Sagan. Επαφή.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Φυσικα και θα κινιτοποιηθουμε. Ηδη η Εθνικη τραπεζα εδωσε 5000000 ευρω αλλα ξερεις κατι φιλε CarlSagan οταν καταθετεις ενα ποσο η τραπεζα κραταει προμηθεια και εδω εναι η μεγαλη υποκρισια. Τα λεφτα που υποτιθετε οτι δινουν και θα δωσουν οι τραπεζες θα τα κερδισουν και με το παραπανω. Δεν λεω να μην δωσουμε μια οικονομικη βοηθεια στους συνανθρωπους μας που υποφερουν αλλα θελω να σταματησει αυτη η υποκρισια. Εγω παντως οταν θα καταθεσω λεφτα θα απαιτησω απο την τραπεζα την προμηθεια που θα μου καρατησει να την δωσει στους πυροπλικτους. :evil:

Φιλικά Κώστας

 

http://www.astrobin.com/users/kookoo_gr/

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Αγαπητέ kookoo_gr, είσαι σίγουρος γι΄αυτό που γράφεις περί προμηθειών; Για την Εμπορική Τράπεζα που μπορώ να μιλήσω, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ η είσπραξη προμήθειας για κατάθεση σε λογαριασμό βοήθειας. Αν είναι δυνατόν όταν θέλουμε να ενθαρρύνουμε τη βοήθεια να την ανακόπτουμε με ανόητο τρόπο. Πιστεύω ότι το ίδιο συμβαίνει και στις άλλες τράπεζες.

 

Φιλικά, Στέφανος

"Πως να σωπάσω μέσα μου την ομορφιά του κόσμου; ..." Κώστας Κινδύνης

"Με το λύχνο του άστρου στους ουρανούς εβγήκα, στο αγιάζι των λειμώνων, στη μόνη ακτή του κόσμου..." Οδυσσέας Ελύτης

www.a-polaris.org

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Για το συγκεκριμενο θεμα εγινε αναφορα απο πολλα ατομα που πηγαν να καταθεσουν λεφτα σε τραπεζες την Δευτερα. Δυστυχως δεν γνωριζω ποιες τραπεζες ειναι αυτες που ζητησαν και ζηταω συγγνωμη αν ακουγομε καπως υπερβολικος στο προηγουμενο μυνημα μου. Οντως υπαρχουν και τραπεζες οι οποιες δεν ζητησαν προμηθεια και μπραβο τους. Επισης αυτο εγινε και θεμα και στα ΜΜΕ χθες και σημερα και σημερα στο ραδιοφωνο τουλαχιστον ανακοινωσαν οτι για το θεμα των προμηθειων θα κανανε σχετικη ανακοινωση οτι δεν θα υπαρξει αυτη η λεγομενη προμηθεια. Τωρα δεν ξερω αν οντως εγινε κατι τετοιο και δυστυχως λογω φορτου εργασιας στην δουλεια μου δεν μπορεσα να περασω απο τραπεζα σημερα. Αυριο ομως θα ξερω.

Φιλικά Κώστας

 

http://www.astrobin.com/users/kookoo_gr/

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Επειδή έχω κάνει αρκετές δωρεές μέσω της εταιρείας και προσωπικά σε λογαριασμούς για μη κερδοσκοπικές οργανώσεις (Σύλλογο Ελπίδα, Αρκτούρος, Γιατροί Χωρίς Σύνορα, κλπ), σε καμμία τράπεζα δεν πήραν προμήθεια για κατάθεση σε αυτούς τους λογαριασμούς. Θεωρούνται ειδικοί λογαριασμοί, και δεν παίρνουν προμήθειες.

Για τον συγκεκριμένο δεν έχω πάει να δώσω ακόμα. Περιμένω να ηρεμήσουν λίγο τα πράγματα και μετά να δώ τι μπορώ να προσφέρω, από χρήματα εως ρούχα και άλλα είδη πρώτης ανάγκης.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης