Jump to content

Skywatcher 10inch Dob + SPC900NC Philips 350ε!!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πωλείται το Skywatcher 10inch Dobsonian μαζι με την SPC900NC Philips Webcam μαζί με το Φίλτρο UV. Μαζί τα 2 προσοφθάλμια Super Plossl που συνόδευαν το τηλεσκόπιο και ένα φίλτρο σελήνης.

Περιοχή Αθήνα.

 

Τιμή 500ευρω.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

τα πουλάς χωριστά.......δεν ενδιαφέρομαι για την SPC900NC Philips Webcam αλλα με ενδιαφέρει το τηλεσκόπιο.....και αν ναι πες μια τιμουλα...
''''Δεν υπάρχει τίποτα πιο σημαντικό στη ζωή απο το να ανακαλύψεις το ακριβές σημείο,απο το οποίο πρέπει να παρατηρούνται και να κρίνονται όλα τα πράγματα,κι ύστερα να παραμείνεις σε αυτό το σημείο.''''
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

THEODOR81, η webcam είναι αυτή και χρησιμοποιείται για φωτογράφηση κυρίως (σχεδόν αποκλειστικά) πλανητών και Σελήνης.
I''ve got amazing powers of observation
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

isAB αυτή είναι η κάμερα χωρις το IR cut και τον προσαρμογέα.

Συγκεκριμένα λοιπόν, στην Ελληνική αγορά ισχύει το εξής : http://www.planitario.gr/main.cfm?module=eshop&action=detail&id=1364

 

η λιανική τιμή της ειναι 168ε. Την δίνω 100 ευρώ. Η κάμερα έχει χρησιμοποιηθεί ελάχιστα.

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Εγώ ενδιαφέρομαι φίλε μου για το το Dobson αν είναι σε καλή κατάσταση

στειλε στο mail μου αν είναι το τηλ και θα σε πάρω να μιλήσουμε

nompasis@yahoo.gr

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Μερικές Πληροφοριές σχετικά με τα προς πώληση αντικείμενα.

Το τηλεσκόπιο ειναι το Skywatcher Dobsonian 10 inch. Αγοράστηκε αρχές Μαρτιού και βρίσκεται σε εξαιρετική κατάσταση. Συγκεκριμένα δεν βγήκε πότε απο το σπίτι. Συνοδεύεται απο τα Super Plossl 25 kai Super Plossl 10 προσοφθάλμια. Η webcam ειναι η Philips SPC900/NC μαζί με τον προσαρμογέα και το φίλτρο IR CUT. 'Οποιος ενδιαφέρεται για καινούργιο ουσιαστικά Τηλεσκόπιο και Webcam μπορεί να μου στείλει ενα π.μ.

Η τιμή ειναι στα 350 ευρώ (SIZITISIMI).

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης