Jump to content

πράσινο αντικείμενο έπεσε σε θάλασσα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα πράσινο αντικείμενο έπεσε πρίν 10 λεπτά στην θάλασσα στην περιοχή της Μονεμβασιάς(λογικά θα το είδαν όλο το πόδι που είμαι)

Συγμώμη που κάνω μία γελοία ερώτηση αλλά τι ήταν?ξερώ άλλα πράγμα στην αστρονομία αλλά έχω μερικά κενά :mrgreen: :mrgreen:

βασικά φαντάζομαι να είναι κάτι σαν διάττοντας αστέρας αλλά θέλω περισσότερη ανάλυση αν δεν έχετε πρόβλημα να μου εξηγήσετε

And every night someone.Moves all the clocks forward.And the sun seems to.Set always at the sunrise...
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Βολίδα? Ή κάτι παρόμοιο? Μην ξεχνάς ότι το αντικείμενο που έπεσε και το είδε ένας συμφορουμίτης από το δυτικό ουρανό της Πιερίας, είχε μια πράσινη λάμψη?

http://www.astrovox.gr/forum/viewtopic.php?t=10159

 

Δεν πιστεύω πάντως να ήταν UFO. :lol:

 

Όπως και να έχει, στο google δεν έγραψαν ακόμη κάτι. Εάν θέλεις πληροφορίες για τους διάττοντες έχει κατατοπιστικότατους πίνακες στο Nightwatch, αλλά και στο φόρουμ. Και στη Βικιπαίδεια. :D

 

Καλό βράδυ.

Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving.

Albert Einstein

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

ναι είχε πράσινη λάμψη και έπεσε μέσα στην θάλασσα και μάλιστα φωτίστηκε η θαλασσα.Για U.F.O πρέπει να ρωτήσουμε τον Χαρδαβέλα εδω είμαστε ερασιτεχνική αστρονομία μετά πρέπει να πάμε στον ειδικό... :lol: :lol: :lol: :lol:
And every night someone.Moves all the clocks forward.And the sun seems to.Set always at the sunrise...
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Λες να ήρθαν οι Νεφελίμ με το Nibiru? Ας μην είμαστε όμως πολύ οφ γιατί θα το κλειδώσουν το θέμα... :lol:

 

Σε λίγες ώρες νομίζω θα έχουν βγάλει κάτι στο νετ. Μπορεί να ήταν όμως και κανένα αεροπλάνο? Δε νομίζω.. Για πες εσύ που το είδες κιόλας από κοντά? Πώς φαινόταν?

Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving.

Albert Einstein

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

ξέχασα να προσθέσω, καθώς έχω μεγάλη ορατότητα στο μπαλκόνι μου, καθώς ΄πεφτε αλλαζε χρώμα απο πράσινο σε μπλέ -άσπρο ήταν ένα θέαμα καταπλικτικό!

είχε πολύ μεγάλη ταχύτητα σε 10 δευτερόλεπτα είχε πέσει κάτω!άρα αποκλειέται να ήταν αεροπλάνο η κάτι τέτοιο .βέβαια στην αρχή είχε επιβραδυνόμενη ταχύτητα μετα πήρε ταχύτητα

Εγω αυτο είδα... :-s

And every night someone.Moves all the clocks forward.And the sun seems to.Set always at the sunrise...
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Λες να ήρθαν οι Νεφελίμ με το Nibiru? Ας μην είμαστε όμως πολύ οφ γιατί θα το κλειδώσουν το θέμα... :lol:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

And every night someone.Moves all the clocks forward.And the sun seems to.Set always at the sunrise...
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Όπως και στο thread το οποίο παρέθεσα. Μάλλον μετέωρο θα ήταν. Πρώτα είχε πράσινη λάμψη κι έπειτα πορτοκαλί, όπως θα δεις στις φωτογραφίες.

Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving.

Albert Einstein

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

ναι περίπου αλλά είχε μεγαλύτερο μέγεθος ήταν πολύ λαμπρό και μεγάλο έτσι το είδαν τα ματια μου δηλαδ΄η..
And every night someone.Moves all the clocks forward.And the sun seems to.Set always at the sunrise...
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Οπότε μετέωρο ήταν.:D Αφού επιβεβαιώνει και ο κ.ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΦΟΥΛΗΣ.

 

 

 

 

 

Δεν ήταν οι Νεφελίμ που ήρθαν να πάρουν τους επίλεκτους και βυθίστηκαν με το διαστημόπλοιό τους στη θάλασσα για να κυριαρχήσουν στον Κόσμο του Βυθού και να κάνουν την αυτοκρατορία των ψαριών για να μας σκοτώσουν όλους. ΤΥΧΕΡΟΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΦΟΡΑ.

 

:lol:

Life is like riding a bicycle. To keep your balance you must keep moving.

Albert Einstein

Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

 

 

 

Δεν ήταν οι Νεφελίμ που ήρθαν να πάρουν τους επίλεκτους και βυθίστηκαν με το διαστημόπλοιό τους στη θάλασσα για να κυριαρχήσουν στον Κόσμο του Βυθού και να κάνουν την αυτοκρατορία των ψαριών για να μας σκοτώσουν όλους. ΤΥΧΕΡΟΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΑΥΤΗΝ ΤΗ ΦΟΡΑ.

 

:lol:

ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ πω θεϊκό!

And every night someone.Moves all the clocks forward.And the sun seems to.Set always at the sunrise...
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

υπάρχει κανένα threat που έχει ανοιξει περι αυτόυ του θέματος;
And every night someone.Moves all the clocks forward.And the sun seems to.Set always at the sunrise...
Σύνδεσμος για σχόλιο
Κοινή χρήση σε άλλους ιστότοπους

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είσαι μέλος για να αφήσεις ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!.

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...

Σημαντικές πληροφορίες

Όροι χρήσης